Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telekonferencja Orange - nowa usługa dla wszystkich sieci

Telekonferencja Orange - nowa usługa dla wszystkich sieci

LuiN 7 Września 2009 12:44

0 0

Od 7. września Orange udostępnia nową usługę telekonferencji, z której mogą korzystać użytkownicy telefonów we wszystkich sieciach. W odróżnieniu od innych ofert tego typu, usługa nie wymaga wykupywania abonamentu czy instalowania dodatkowych aplikacji i pozwala na połączenie nawet z kilkudziesięcioma osobami jednocześnie.



Telekonferencja Orange nie wymaga zamawiania czy aktywacji żadnej usługi. Korzystać z niej można dzwoniąc z dowolnego telefonu komórkowego lub stacjonarnego, zarówno krajowego jak i zagranicznego. Opłata za połączenia telekonferencyjne jest naliczana jak za zwykłe połączenia do sieci Orange, zgodnie z planem taryfowym dzwoniącego.




Aby zorganizować telekonferencję należy zadzwonić pod numer 500 990 990, zarezerwować wirtualny pokój telekonferencyjny i wprowadzić numer PIN umożliwiający dostęp dla uczestników konferencji. Dokonana w ten sposób rezerwacja jest ważna przez 7 dni.

Klient ma możliwość rezerwacji daty i godziny telekonferencji, przedłużenia rezerwacji, zmiany kodu PIN oraz sprawdzenia zarezerwowanego terminu. Sterowanie usługą i wybór opcji odbywa się za pomocą klawiatury telefonu zgodnie z komunikatami głosowymi systemu telekonferencyjnego.

Przyłączenie się do telekonferencji zaproszonych osób następuje po wybraniu numeru 500 990 990 i podaniu numeru PIN ustalonego przez osobę rezerwującą.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~Kama  2009-09-07 14:25:04  host: 80.50.125.74

    A na czym ta "lepszość" usług "profesjonalnych" firm polega? Dla mnie ORANGE to całkiem profesjonalna firma i stawka standardowa za połączenie z numerem komórkowym za usługę jest ok. Nie wiem, gdzie miałbym to mieć taniej (bez abonamentu i od ręki) i bardziej profesjonalnie. Zakładam tylko, że w tej usłudze zaczną pojawiać się docelowo jakieś "bajery" typu WebColaboration.

  • 0

    14.  2009-09-07 15:07:34

    @14 wypowiadam się za Play i tam nawet w prepaidzie od samego początku można korzystać z normalnej telekonferencji ze stawkami bonusowymi. Ograniczeniem chyba telefonu jest 5 rozmów jednocześnie. Jest również możliwość videokonferencji przynajmniej w telefonie ale nie testowałem.

  • 0

    15.  2009-09-07 15:16:19

    Pomysł ciekawy, ale przecież można zrobić zwykłą telekonferencję.

  • 0

    16.  2009-09-07 15:27:23

    fajne bo kazdy za siebie placi, byloby fajniej gdyby mozna bylo tworzyc telekonferencje tak jak opisal Tomek @15, u nas w Playu:) nawet w prepaidzie bardzo fajnie to dziala, ale fakt trzeba miec telefon z tą funkcją i musze płacic za wszystkich, w sumie brawo Orange

  • 0

    17. ~jjlukas7  2009-09-07 15:49:32  host: aava130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajny pomysl. z telefonu mozna robic telekonfa tylko do 5 osob i to zalezy od modelu. a tutaj nawet kilkanascie osob. i kazdy placi za siebie. a i mozna z tego skorzystac tez ze wszystkich prepaidow. ciekawe rozwiazanie.

  • 0

    18. ~Arenio  2009-09-07 16:18:53  host: 83.1.16.21

    Witam, Zobaczcie tutaj: www.telekonferencje.eu Pozdrawiam

  • 0

    19. ~tomala  2009-09-07 16:36:01  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    Kolejna usluga kierowana do bardzo waskiego grona uzytkownikow Orange. Kiedy coś sie ruszy z cenami za internet w ofercie na karte i abonament?

  • 0

    20. ~Sz.J.  2009-09-07 16:39:39  host: 94.254.203.75

    Niemożliwe ha ha

  • 0

    21. ~thef  2009-09-07 16:50:57  host: 87-205-4-136.ip.netia.com.pl

    zajebista sprawa, w erze cholernie mi tego brakuje, max 6 osob w konferencji to za malo. wlasnie zalozylem sobie konferencje, a dzwonie z tt, fajna sprawa,

  • 0

    22.  2009-09-07 18:28:53

    pokój pewnie po PIN będzie rozpoznawany... a co jak będzie kilka takich samych PINów?? :D

  • 0

    23.  2009-09-07 18:39:05

    BOK nic nie wie o tej usłudze :D dla dziewczyny do której zadzwoniłem jest to wideokonferencja i działa tylko w zasięgu 3G ;)

  • 0

    24. ~  2009-09-07 18:58:54  host: host-89-230-204-175.lublin.mm.pl

    wlaczcie radio i tam mowia o tym o czym autor zaprzecza na poczatku + cos wiecej

  • 0

    25. ~jjlukas7  2009-09-07 19:30:54  host: 18-dom-2.acn.waw.pl

    BL9393: z tego co sie zorientowalem najpierw generowany jest nr pokoju, do ktorego generowany jest potem kod PIN. czyli moze byc ten sam PIN, ale dla roznych pokoi.

  • 0

    26. ~Wizard  2009-09-07 19:34:11  host: public-gprs80359.centertel.pl

    powiem Wam że nieźle, pytanie kiedy videokonferencje wprowadzą ? bo na MTR mogą zarobić tutaj :) dotąd nie było tak łatwo czasem się gadało na 2-3numery co chwila :)a tak dobry pomysł tej schodzącej na psy sieci :)ale ich www dzis nie dziala znowu!!!

  • 0

    27. ~gosc  2009-09-07 19:49:45  host: 81-dzi-4.acn.waw.pl

    jak to videokonferencję wprowadzą?? przecież jest już od dawna. Chyba że mówisz o takiej na więcej osób...

  • 0

    28. ~nick  2009-09-07 22:29:13  host: eib98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ktoś chyba zapomniał napisać całej prawdy. Rozmowy są nagrywane a później gnoje z policji i innych inwigilacyjnych pseudosłużb je odsłuchują.

  • 0

    29. ~Karlos90  2009-09-08 14:42:54  host: inet20907ni-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    ja dzwonilem na numer telekonferencji orange z taryfy orange pop - korzystajac z pakietu multipop - koszt polaczenia pobieraja z pakietu multipop czy popgadane, nie z konta glownego czy promocyjnego

  • 0

    30. ~Green  2009-09-08 23:10:35  host: 213-192-116-165.ip.jarsat.pl

    Swietna usługa w czasie kryzysu! Porozmawiajmy, ale niech kazdy zacznie płacić za siebie! Brawo Ornage!

  • 0

    31.  2009-09-09 00:06:57

    TP ma już od dawna taką usługę na stacjonarnym numerze dostępowym. Ale tu można sobie wszytstko poustawiać samemu, jako admin. Już widzę, że przyda się nie jeden raz. Tylko... przeczytałem regulamin i dalej nie wiem ile zapłacę, dzwoniąc np. w ramach usługi 'wieczory i weekendy'.

  • 0

    32. ~wasyl  2010-03-10 12:19:12  host: chello089079171136.chello.pl

    Profesjonalne rozwiązania dostarcza POLSKA firma Focus Telecom: www.focustelecom.pl; www.telemeeting.pl. Zobaczcie sami ile Wasza firma może zyskać

Dodaj swoją opinię