Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telekomy zarobią na MŚ w piłce nożnej

Telekomy zarobią na MŚ w piłce nożnej

WitekT 11 Sierpnia 2005 11:44

0 0

Piłkarskie Mistrzostwa Świata w 2006 roku wygenerują niemal 8,5 mld dolarów dodatkowego przychodu rynkowi telefonii komórkowej. To dwa razy więcej niż rynek muzyki mobilnej.

Zdaniem specjalistów z W2F, główna część przychodów nie będzie generowana przez technologie 3G i przesyłane na komórki materiały wideo, ale w przeważającej części będzie zasługą usług tekstowych. Mają one przynieść około 7,3 mld dolarów. 90% z zapowiadanych przychodów trafi do firm związanych z biznesem komórkowym w okresie od czerwca do lipca przyszłego roku.
Graham Brown, prezes Wireless World Forum ostrzega jednak, by firmy kierowały się w swych działaniach w tym okresie w pierwszym rzędzie na klienta, a nie na promocję swoich technologii. Tylko w takim przypadku, wspomina Brown, firmy będą mieć szansę na zarobienie pełnej zapowiadanej przez W2F sumy.

Źródło tekstu: pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-158-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet