Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telekomunikacja Polska przegrała w NSA z UKE

Telekomunikacja Polska przegrała w NSA z UKE

LuiN 27 Maja 2009 11:20

0 0

Naczelny Sąd Administracyjny negatywnie rozpatrzył skargę kasacyjną Telekomunikacji Polskiej od wyroku sądu I instancji dot. postanowienia prezesa UKE w sprawie tzw. oferty RLLO - poinformował we wtorek Urząd Komunikacji Elektronicznej.

W czerwcu 2007 roku Wojewódzki Sad Administracyjny w Warszawie oddalił skargę TP na postanowienie Urzędu Komunikacji Elektronicznej z września 2006 roku, w którym Urząd odmówił zawieszenia postępowania prowadzonego na wniosek Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej w sprawie zobowiązania TP do przygotowania zmiany tzw. Oferty Ramowej (oferta RLLO) określającej warunki zawierania przez TP umów dzierżawy łączy z innymi operatorami.




Szerzej o sprawie pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~  2009-05-27 11:46:42  host: aavg81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "W czerwcu 2007 (...) oddalił skargę (...) z września 2007 roku." - myslalem ze ktos redaguje ta strone...?

  • 0

    2.  2009-05-27 12:52:11

    1.Tę stronę,jak chcesz innych poprawiać.

  • 0

    3. ~ukenamuniu  2009-05-27 13:24:40  host: 212.160.172.70

    Jeszcze gdyby tak NASK, UKE lub Sąd był łaskaw podać parametry (norma?)takich łączy, bo że jest "oparte" to troche mało (z oferty): "12. Łącze analogowe – Łącze dzierżawione bez ograniczenia pasma częstotliwości w celu transmisji sygnałów, oparte na całej swojej długości na jednej lub dwóch miedzianych parach kablowych bez Urządzeń końcowych"

  • 0

    4. ~K.  2009-05-27 15:27:58  host: rea.ipt.com.pl

    Jeżeli już, to 'tą stronę', bo strona jest rodzaju żeńskiego i jakby się jej nie odmieniało, zawsze będzię tą!

  • 0

    5. ~ukenamuniu  2009-05-27 16:32:22  host: 212.160.172.70

    A mnie, nieco po wojnie, uczyli zgodności ogonków: tą nogą, tę nogę. Teraz znacznie się uprościło, mówi się tom nogom i już.

  • 0

    6. ~Chrome_TP  2009-05-27 16:33:27  host: 212.160.172.70

    ~5 lol :>

  • 0

    7.  2009-05-27 19:16:31

    o lol, ja myslalem ze ukenamuniu sobie jaja robi... a tu widzę, że coś się kroi.... :O

  • 0

    8. ~  2009-05-27 20:20:51  host: f96-066.opera-mini.net

    Forma poprawna powinna brzmiec: "tę stronę". Kończyłem polonistykę, więc się znam :)

  • 0

    9. ~  2009-05-28 05:28:44  host: public-gprs24799.centertel.pl

    zapytam nie w temacie, ale temat awarii w Play jest chyba na telepolis tematem tabu. Temat ten ciągnie się od maja w różnych regionach kraju. Wie ktoś co nieco o awarii w Siedlcach i okolicach? Od wtorku nie ma zasięgu, na infolinii najpierw opowiadali, ze to jakieś "przeprogramowanie", później przyznali, że to jednak awaria, ale jakoś żadne przewidywane zakończenia awarii się nie spełniają. Przy tel temat mało drażliwy, bo zawsze jest plus, ale przy play on-line to już denerwuje. Zna ktoś rzeczywisty czas usunięcia problemu? Wolę dowiedzieć się na forum, bo na infolinii uzyskanie jak na razie błędnych informacji kosztuje po 1 PLN za każdą.

  • 0

    10.  2009-05-28 08:30:15