Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telekomunikacja Polska, Orange i neostrada markami wysokiej reputacji

Telekomunikacja Polska, Orange i neostrada markami wysokiej reputacji

LuiN 17 Czerwca 2010 15:11

0 0

Trzy marki należące do Grupy TP - Telekomunikacja Polska, Orange oraz neostrada - zdobyły tytuł Marka Wysokiej Reputacji w tegorocznej edycji badania PremiumBrand.



Reputacja marek była oceniana w czterech obszarach: referencje, atmosfera medialna, zaangażowanie społeczne oraz marka jako pracodawca.




Telekomunikacja Polska otrzymała zbliżone wyniki we wszystkich czterech obszarach, a neostrada najlepiej wypadła w wymiarze "atmosfera medialna". TP i neostradę nagrodzono tytułem PremiumBrand również w 2008 roku. W tegorocznym badaniu Orange znalazł się w pierwszej dziesiątce Marek Wysokiej Reputacji.

Źródło tekstu: Grupa TP     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • -1

    1.  2010-06-17 15:33:12

    no i super! ciesze sie z tego powodu

  • 1

    3. ~tl111  2010-06-17 15:40:19  host: smrw-91-193-86-157.smrw.lodz.pl

    A za produkty wysokomarkowe płaci się odpowiednio drożej. Zapraszamy do kolejki do kasy :->>>

  • 1

    4.  2010-06-17 15:52:17

    Cóż prestiż loga :)

  • 1

    5. ~qwe  2010-06-17 15:59:24  host: 217067217250.u.itsa.pl

    To jakas farsa

  • 1

    6. ~sdfu  2010-06-17 16:18:02  host: user-188-33-56-144.play-internet.pl

    Jak widać po moim hoście prestiż w postaci ceny zadziałał na mnie odstraszająco, wolę płacić 50 % tego co za neostradę.

  • -1

    7.  2010-06-17 16:28:06

    place za neo+tv i wiem za co place,konkretna usluga tv ogladam i dodatkowo router mam wiec moge z neta korzystac jednoczesnie na laptopie. nie zrywa mi sie lacze i predkosc mam ok nie tak jak w netii

  • 1

    8. ~r  2010-06-17 16:30:24  host: user-188-33-8-195.play-internet.pl

    #7: mnie też się nic nie zrywa ale płacę pewnie połowę więc i reputacja nie najlepsza ;-)

  • -1

    9.  2010-06-17 16:41:48

    Dobry znak, wg mnie TP/Orange zasłużyło na taką nagrodę, bo nie tylko inwestują w telekomunikację ale i wiele akcji sponsoringowych, co podejrzewam dość znacząco przełożyło się na wynik plebiscytu

  • 1

    10.  2010-06-17 17:02:40

    bua haha haha alem się uśmiał :) pewnie oprócz w/w firm nikt inny nie brał udziału w konkursie a firma która wyznaczała zwycięzcę była zależna od TP S.A. TP kojaży mi się z oszustwami i naciągaczami i chyba już nic tego nie zmieni, orangutan też wcale lepszy nie jest.

  • 1

    11. ~Racjonalista  2010-06-17 17:48:02  host: chello089079090188.chello.pl

    Wysoka reputacja, możliwe. Jeśli przymiotnik wysoki dotyczy ceny usług. Wysoka reputacja to nie to samo co dobra.

  • -1

    12. ~Urko  2010-06-17 19:24:59  host: abwz165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdyby nie infrastruktura tp to na czym by świadczono dostep do neo? (oczywiscie pomijam tu dostęp via komórki co to raz jest a raz go nie ma).

  • 0

    13. ~Urko  2010-06-17 19:27:17  host: abwz165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oczywiście powinno być "dostęp do netu".

  • 1

    14. ~wosq  2010-06-17 23:21:38  host: 94.254.211.79

    W badaniu uczestniczyły trzy marki : Telekomunikacja Polska, Orange oraz Neostrada. GRATULUJĘ SUKCESU !!!

  • 1

    15. ~  2010-06-17 23:39:50  host: gaja.tpnet.pl

    Ja bym tu jeszcze dodał czwartą firmę wysokiej reputacji: MEDION ;)

  • -1

    16.  2010-06-18 17:43:16

    nie wiedziałem że są robioną w ogóle takie badania. Widać wysiłek TP jaki wkładała w rozwój neostrady, działalność poza telekomunikacyjną się opłacił i została dostrzeżona, zobaczymy tylko jak będzie dalej, za rok

  • 1

    17. ~andre38  2010-06-18 21:26:48  host: 77-253-1-55.adsl.inetia.pl

    A jak TP ZAWŁASZCZA sobie, przyznane wcześniej swoim klientom odszkodowanie, to jaka to jest reputacja?. Oczywiście "PremiumBrand".

  • 0

    18. ~marek  2010-06-24 12:44:32  host: dpo113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Badania dotyczące TP, robione były przez uznawany instytut badawczy MillwardBrown SMG/KRC, a nie żadną firmę krzak. I sądzę że na podstawie zgromadzonych materiałów np. zadowolonych użytkowników Neostrady, został przyznany taki tytuł. Internet w TP, tak naprawdę jest całkiem dobrą usługą i w sumie nie ma co się dziwić że został wyróżniony.

  • 0

    19. ~maurycy  2010-06-30 11:08:11  host: host-81-190-238-111.wroclaw.mm.pl

    zadowolonych klientów neostrady?? chyba dzieci, które nie wiedzą ile to kosztuje...

  • 0

    20. ~mln  2012-03-30 13:26:16  host: acuc6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    -w pierwszej dziesiątce Marek Wysokiej Reputacji -atmosfera medialna -haha ?

Dodaj swoją opinię