Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telekomunikacja Novum: prąd w abonamencie i MVNO

Telekomunikacja Novum: prąd w abonamencie i MVNO

WitekT 13 Marca 2013 19:10

26 3
Od stycznia Telekomunikacja Novum wprowadziła na rynek sprzedaż energii elektrycznej, co jest konsekwencją otrzymania koncesji od Urzędu Regulacji Energetyki, a w połowie roku planuje wejść na rynek telefonii komórkowej w modelu MVNO.

Spółka jako pierwsza w Polsce rozpoczęła również sprzedaż pakietową, która formie połączenia abonamentu za telefon stacjonarny i abonamentu za energię elektryczną stanowi nową ofertę na rynku.

Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek energię elektryczną w modelu sprzedaży abonamentowej dla klientów indywidualnych. Do tej pory nikomu nie udało się tego dokonać. Również klient biznesowy może liczyć na korzystniejszą ofertę cenową niż u swoich dotychczasowych dostawców - mówi prezes Telekomunikacji Jacek Łaskowski.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Novum     


Dodaj do:

Tagi: telekomunikacja novum

w sumie: 43
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1.  2013-03-13 19:26:21

    gratuluję pierwszeństwa :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~mirekb  2013-03-13 19:36:01  host: 46.205.17.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    to za rok zobaczymy wyniki..jak juz orange w tym siedzi to musi byc wysoka marża

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    3. ~  2013-03-13 19:41:03  host: 46.204.111.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    tej firmie nie dałbym zezwolenia nawet na sprzedaż warzyw w sklepie za oszustwa (podszywanie się pod TP) jakich się dopuszczają na osobach starszych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~cin&cin  2013-03-13 19:52:04  host: ip-94-42-20-2.multimo.pl

    @3 - dokładnie, syf goni syf w tej firemce! teraz będą naciągać na prąd!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~  2013-03-13 21:14:30  host: V35-15.opera-mini.net

    w normalnym kraju ta firma nie mialaby prawa juz funkcjonowac. Za tyle oszustw i naciagania na stacjonarke a w PL otrzymali zezwolenie dodatkowe na sprzedaz energii.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~pabloki  2013-03-13 22:23:39  host: apn-95-40-20-223.dynamic.gprs.plus.pl

    Telekomunikacja novum: zamknąć i zaorać miejsce po firmie. a teren oznaczyć jako strefa niebezpieczna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~xy  2013-03-14 09:16:15  host: user-188-33-16-32.play-internet.pl

    Oby jak najdalej od tych oszustów!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    9. ~Tygrys  2013-03-14 12:00:10  host: anm73.internetdsl.tpnet.pl

    Moja mam korzysta - skusiła ją opcja połączenia prądu i telefonuu jednej firmy za jeden abonament, a ceny mają korzystne - chyba coś koło 30 zeta, ale wiem ze maja tam kilka wersji pakietow do wyboru.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~VinceVega  2013-03-14 15:29:51  host: afgz4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to całkiem dobra decyzja coraz więcej operatorów będzie rozszerzało ofertę o energetyke itp. - przynajmniej bedzie jakas alternatywa a znając novum to ceny pewnie będą znacznie nizsze niż to co oferuje konkurencja

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Tygrys  2013-03-14 16:39:07  host: anm73.internetdsl.tpnet.pl

    Novum z oferta na energie musi sie przebic przez monopolistow-gigantow, wiec musza niezle skusic klientow - dlatego cena jest nizsza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~Diki  2013-03-15 12:05:06  host: aers122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tam wcale nie za specjalnie wierze w te wszystkie negatywne info o novum. ja z nich korzystam od roku i zadnego numeru mi nei wykrecili. Teraz tez zzsastanwiam sie nad przejsciem do nich jesli chodzi o prad - zaoferowali mi calkiem spoko oferte. Takze nie opierajcie sie na jakis artykulach w necie bo te moga byc pisane przez konkurencje. A zadowoleni klienci nigdy nei pisza na forach. A tych jest na pewno sporo, inaczej nie decydowaliby sie na nowa usluge.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2013-03-19 11:51:22

    kolejny dostawca to większy wybór i może przełoży się na niższe ceny itp.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~Magdalena  2013-04-12 15:33:13  host: pax121.internetdsl.tpnet.pl

    Novum ma bardzo korzystną ofertę za prąd i telefon. Skorzystałam z tej usługi na poczatku marca bo przez 36 m-cy nie wzrośnie mi opłata za energię oraz za telefon przez 24 m-ce, mają fajne rozwiązanie bo bedzie mi przychodzil tylko 1 rachunek. Więc trochę nie rozumiem osób, które wypisuja takie bzdury, że są oszustami itd. Mają prawo byc sprzedawca energii i uslug telekomunikacyjnych tak jak każda firma. Moim zdaniem trzeba agenta telefonicznego uważnie słuchać, a nie podawać dane bez celowo. Pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~Calm7  2013-10-01 17:14:49  host: v51-01.opera-mini.net

    O masz... Naciągali w telefonii, to teraz w energetyce dadzą popis! Eh.. :-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Calm7  2013-10-06 13:10:34  host: n09-09-01.opera-mini.net

    27). Nie wezmą się za nich, bo to przecież wg.nich "legalne" naciąganie ludzi, oraz wg.nich mała szkodliwość społeczna :-( * W kościele mówią, że trzeba wszystkich miłować, tylko czy aby na pewno..?!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~baja  2013-10-16 18:16:59  host: 213-238-118-163.adsl.inetia.pl

    Czytam te opinie na temat NOVUM i faktycznie są różne nie wiem co mam tak naprawdę myśleć o tej firmie Dziś podpisałam umowe na zmiane prądu i wszystko dy było dobrze dgyby nie fakt że przedstawiciej nie miał plakietki TAURONU firmy od której obecnie poibieram prąd Wmówili mi że są właśnie z TAURONU i podpisują nową umowe bo prąd sraniał Po wyjściu przedstawiciela zadzwoniłam do TAUTONU i dowiedziałam się że oni nikogo nie wysyłają nie mają tesz podpisanej żadnej umowy z NOVUM a nazwiska żekomego przedstawiciela który był u mnie nie znają wogóle Więc są oszutami czy nie? Bo jeżeli nie to dlaczego nie zapukają do drzwi i nie przedztawią swojej oferty tylko powołują się na inno firmę która jest ich poprostu konkurentem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~zdzis 60  2013-11-26 15:16:55  host: nat54.prudnik.net.pl

    chca mnie wciagnac w prad moze ktos mi doradzic co zrobic niby taniej jak w tauronie bo tam jakies 0,02807 a novum oferuje 0.02608 i co zrobic ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~gość  2013-12-01 15:54:21  host: cgz232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://piekielni.pl/56406 Jeśli u kogoś jest akwizytor z Novum, proszę zadać mu następujące pytania: 1. Dlaczego nie wspomniał Pan o tym, że będę otrzymywać dwie faktury? 2. Jak Pan wyjaśni fakt, iż ceny za kilowatogodzinę w obu regulaminach są inne? Niebieski jest dla klienta, natomiast zielony zabiera akwizytor. Prosi tylko o podpis i odkłada go na swoją teczuszkę. Porównajcie. 3. Cena, którą obiecują, w rzeczywistości jest zagwarantowana wyłącznie na 6, nie 36 - jak mówią - miesięcy. Jest to PROMOCYJNA STAWKA, która po upływie tego czasu, ZOSTANIE PODNIESIONA. Wystarczy dobrze przejrzeć papiery. 4. Powiedział Pan, że można zrezygnować ze świadczenia umów z Telekomunikacją Novum bez żadnych przeszkód. Pokazał mi Pan nawet załącznik numer 4. Dlaczego jednak zapomniał Pan wspomnieć, iż jest to możliwe wyłącznie w ciągu 10 dni od podpisania umowy, natomiast później nasz nowy sprzedawca nalicza nam wysoką karę? 5. Zapytać, czy zdąży dobrowolnie opuścić mieszkanie w czasie krótszym niż 30 sekund. Później - strzelać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~  2013-12-07 18:06:39  host: 213-238-122-23.adsl.inetia.pl

    A ja czkam na WAS!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    40. ~Meg  2014-01-02 11:21:33  host: 89-74-65-175.dynamic.chello.pl

    Niestety energia novum to oszuści, którzy zdobywają klientów w sposób nieuczciwy. tak było ze mnbą, konsultantka pani K.Ślężak naopowiadała kłamstw i w rezultacie mam problem z powrotem do Taurona, z którego wcale nie chciałam rezygnować. Uważajcie na novum energia. To OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~  2014-01-28 08:52:11  host: poczta.sefako.pl

    Ku przestrodze. Firma Novum działa jak wszystkie inne, które chcą wykorzystać "naiwnych" oczywiście dla własnego zysku jak najwięcej. Warunkując "ucieczkę" dodatkowymi kosztami: zmiana taryfy z wyższej na niższą - 50,-zł(za co?), zaoszczędziłeś-zmniejszyłeś zużycie - zysk dla novum(dlaczego?), wypowiedzenie umowy przed 3-letnią umową - oczywiście możną ale - po zwrocie ulg [niebagatelna kwota wyliczona wiadomy tylko dla novum sposób]. Czy takie umowy nie powinny być opiniowane przez UOKiK? Nabywca: 7982

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~kkkn  2014-03-05 20:59:21  host: 87-205-247-244.adsl.inetia.pl

    co Wy tu piszecie? Ja podpisalam z nimi umowe i płacę okolo 20-30zł mniej miesięczne. w skali roku mozna zaoszczedzić. a że 2 faktury? to fakt ale nie za to samo. jedna za dystrybucje a od novum tylko za zużytą energie. ja polecam w 100%!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~maja  2014-03-05 21:00:54  host: 87-205-247-244.adsl.inetia.pl

    ja polecam. korzystam od maja 2013 z energi i tez jestem zadowolony.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~ffff  2014-04-09 18:01:41  host: 89-69-187-171.dynamic.chello.pl

    rzad i sejm i prokuratura pozwala novum nas OSZUKIWAĆ PONAD 5 tysiecy skarg I NIC

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~DDDD  2014-04-09 18:05:25  host: 89-69-187-171.dynamic.chello.pl

    TO PANSTWO popiera NACIAGACZY to panstwo jest WINNE nie NOVUM

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~kamila  2014-05-07 20:30:57  host: tmo-102-44.customers.d1-online.com

    A co tu Novum winne... przecież to znana firma, to na naciąganie na pewno nie leży w jej interesie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~karolcia886  2014-05-12 08:06:00  host: acdn7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie rozumiem znaczenia slowa naciagneli, przez telefon nie da sie podisac umowy. Wyslac mozna ja kurierem a wtedy nalezy przeczytac z kim sie zawiera umowe. Najpierw nalezy nauczyc sie myslec a dopiero pozniej innych krytykowac

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~gajka  2014-05-13 21:49:27  host: 87-207-96-102.dynamic.chello.pl

    Dokładnie nie rozumiem dlaczego wieszacie psy na Novum jak ono nie jest niczemu winne, jak sie podpisuje umowe to trzeba się do niej stosować, jesteście dorośli więc bierzcie odpowiedzialność za to co podpisujecie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~Zenek  2014-05-28 16:48:33  host: addm244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Podpisałem umowę z tą firmą i nie narzekam wszystko jest w porządku . Rachunki przychodzą regularnie i nie są wcale wyższe od poprzednich .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~karolcia886  2014-05-30 19:11:49  host: afks171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokladnie! kazdy wie co czyta a poza tym Novum daje okres gwarancji 36 miesiecy a to jest duzy plus!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~marta35  2014-05-31 17:02:09  host: acdr27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gajka popieram, nie wiem skad takie opinie. Ja jestem juz jakis czas w Novum i nie wiem skad takie negatywy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~ola  2014-05-31 18:36:22  host: acdr27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szukalam najtanszego operatora, ciezko bylo bo tyle tych firm jest na rynku. Mojej kolezanki mama zachwalalam Novum,ze maja takie niskie ceny, wiec zadzwonila, wypytlama wszystkiego i naprawde warto.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~Calm7  2014-05-31 21:07:53  host: n07-01-07.opera-mini.net

    Widzę, że naciągacze w akcji, nawet na TelepoliSOLD.pl ! Jesteście jak złodzieje - póki się nie wystrzela, zawsze będziecie kraść.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~gosc  2014-06-16 07:46:34  host: cjg87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dlaczego mowisz,ze zlodzieje? byles w Novum,ze tak mowisz? czy tylko z opowiesci?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56.  2014-06-16 08:21:28

    ~gość - sposób "zachęcania" do zawarcia umowy już jest złodziejski. Nie trzeba być, żeby wiedzieć. Ja miałem (od dłuższego czasu nie dzwonią, być może po moim wyraźnym żądaniu usunięcia moich danych z ich baz) bardzo często telefony z "ofertą"... Nie wiedziałem od kogo dopóki wyraźnie nie dopytałem, chociaż uzyskanie odpowiedzi niejednokrotnie było bardzo trudne - kto do mnie dzwoni ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~Calm7  2014-06-16 09:54:48  host: n13-07-03.opera-mini.net

    55). Wy - naciągacze, to nawet nie umiecie zrozumieć prostego wpisu na TelepoliSOLD.pl (nr. 54).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~gosc  2014-06-30 21:37:37  host: cje219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chwila ale jacy naciagacze? ja po prostu chce zmienic operatora. Pytam tylko dlaczego zlodzieje. Bez agresji prosze. Forum jest po to,zeby pytac a nie od razu krytykowac

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    59. ~Kasiunia  2014-07-12 21:57:05  host: 89-68-227-241.dynamic.chello.pl

    Ja mam w Novum i nie narzekam, jak się czyta umowe to serio nie ma się do czego potem przyczepić. Płacę mniej niż wcześniej zdecydowanie ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    60. ~Calm7  2014-07-12 22:14:14  host: n13-03-01.opera-mini.net

    59). W pracy jesteś? Norma wyrobiona? :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~Kasiunia  2014-07-12 23:20:27  host: 89-68-227-241.dynamic.chello.pl

    Nie 60.) w domku z herbatą, radyjkiem i pełen chill.
    A to jak ktoś się pozytywnie wypowiada to już musi pracować w Novum? Otóż pewnie będziesz zaskoczony/na, ale nie, jestem zwykłym szaraczkiem ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~Calm7  2014-07-13 07:57:49  host: n13-03-01.opera-mini.net

    61). No nie wiem, nie wiem... W tym przypadku raczej nie ma wyjątków :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~Dariu  2014-07-23 16:52:36  host: host-89-167-93-25.nplay.net.pl

    Z tego, co widzę, myślę tak: żadna firma nie może nie realizować tego, co jest w umowie. Od tego jest umowa. Pod drugie chyba są też zadowoleni klienci tej firmy. Więc, o co chodzi? Czytajmy umowy przed podpisaniem czegokolwiek. Jak na razie większość problemów wynika stąd, że ludzie nie czytają dokładnie umów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64. ~szrek  2014-07-30 14:31:25  host: 109.231.7.169.koba.pl

    Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

Dodaj swoją opinię