telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telekomunikacja Novum: prąd w abonamencie i MVNO

Telekomunikacja Novum: prąd w abonamencie i MVNO

WitekT 13 Marca 2013 19:10

23 3
Od stycznia Telekomunikacja Novum wprowadziła na rynek sprzedaż energii elektrycznej, co jest konsekwencją otrzymania koncesji od Urzędu Regulacji Energetyki, a w połowie roku planuje wejść na rynek telefonii komórkowej w modelu MVNO.

Spółka jako pierwsza w Polsce rozpoczęła również sprzedaż pakietową, która formie połączenia abonamentu za telefon stacjonarny i abonamentu za energię elektryczną stanowi nową ofertę na rynku.

Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek energię elektryczną w modelu sprzedaży abonamentowej dla klientów indywidualnych. Do tej pory nikomu nie udało się tego dokonać. Również klient biznesowy może liczyć na korzystniejszą ofertę cenową niż u swoich dotychczasowych dostawców - mówi prezes Telekomunikacji Jacek Łaskowski.

Źródło: Telekomunikacja Novum


Dodaj do:

Tagi: telekomunikacja novum

w sumie: 27
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1.  2013-03-13 19:26:21

    gratuluję pierwszeństwa :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~mirekb  2013-03-13 19:36:01  host: 46.205.17.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    to za rok zobaczymy wyniki..jak juz orange w tym siedzi to musi byc wysoka marża

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    3. ~  2013-03-13 19:41:03  host: 46.204.111.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    tej firmie nie dałbym zezwolenia nawet na sprzedaż warzyw w sklepie za oszustwa (podszywanie się pod TP) jakich się dopuszczają na osobach starszych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~cin&cin  2013-03-13 19:52:04  host: ip-94-42-20-2.multimo.pl

    @3 - dokładnie, syf goni syf w tej firemce! teraz będą naciągać na prąd!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~  2013-03-13 21:14:30  host: V35-15.opera-mini.net

    w normalnym kraju ta firma nie mialaby prawa juz funkcjonowac. Za tyle oszustw i naciagania na stacjonarke a w PL otrzymali zezwolenie dodatkowe na sprzedaz energii.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~pabloki  2013-03-13 22:23:39  host: apn-95-40-20-223.dynamic.gprs.plus.pl

    Telekomunikacja novum: zamknąć i zaorać miejsce po firmie. a teren oznaczyć jako strefa niebezpieczna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~xy  2013-03-14 09:16:15  host: user-188-33-16-32.play-internet.pl

    Oby jak najdalej od tych oszustów!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    9. ~Tygrys  2013-03-14 12:00:10  host: anm73.internetdsl.tpnet.pl

    Moja mam korzysta - skusiła ją opcja połączenia prądu i telefonuu jednej firmy za jeden abonament, a ceny mają korzystne - chyba coś koło 30 zeta, ale wiem ze maja tam kilka wersji pakietow do wyboru.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~VinceVega  2013-03-14 15:29:51  host: afgz4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to całkiem dobra decyzja coraz więcej operatorów będzie rozszerzało ofertę o energetyke itp. - przynajmniej bedzie jakas alternatywa a znając novum to ceny pewnie będą znacznie nizsze niż to co oferuje konkurencja

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Tygrys  2013-03-14 16:39:07  host: anm73.internetdsl.tpnet.pl

    Novum z oferta na energie musi sie przebic przez monopolistow-gigantow, wiec musza niezle skusic klientow - dlatego cena jest nizsza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~Diki  2013-03-15 12:05:06  host: aers122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tam wcale nie za specjalnie wierze w te wszystkie negatywne info o novum. ja z nich korzystam od roku i zadnego numeru mi nei wykrecili. Teraz tez zzsastanwiam sie nad przejsciem do nich jesli chodzi o prad - zaoferowali mi calkiem spoko oferte. Takze nie opierajcie sie na jakis artykulach w necie bo te moga byc pisane przez konkurencje. A zadowoleni klienci nigdy nei pisza na forach. A tych jest na pewno sporo, inaczej nie decydowaliby sie na nowa usluge.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2013-03-19 11:51:22

    kolejny dostawca to większy wybór i może przełoży się na niższe ceny itp.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~Magdalena  2013-04-12 15:33:13  host: pax121.internetdsl.tpnet.pl

    Novum ma bardzo korzystną ofertę za prąd i telefon. Skorzystałam z tej usługi na poczatku marca bo przez 36 m-cy nie wzrośnie mi opłata za energię oraz za telefon przez 24 m-ce, mają fajne rozwiązanie bo bedzie mi przychodzil tylko 1 rachunek. Więc trochę nie rozumiem osób, które wypisuja takie bzdury, że są oszustami itd. Mają prawo byc sprzedawca energii i uslug telekomunikacyjnych tak jak każda firma. Moim zdaniem trzeba agenta telefonicznego uważnie słuchać, a nie podawać dane bez celowo. Pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~  2013-09-25 01:49:41  host: 77-253-225-104.ip.netia.com.pl

    Novum to firma niesolidna, bazująca na oszustwach, naciąganiu i zbijająca forsę za nic.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~Calm7  2013-10-01 17:14:49  host: v51-01.opera-mini.net

    O masz... Naciągali w telefonii, to teraz w energetyce dadzą popis! Eh.. :-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Calm7  2013-10-06 13:10:34  host: n09-09-01.opera-mini.net

    27). Nie wezmą się za nich, bo to przecież wg.nich "legalne" naciąganie ludzi, oraz wg.nich mała szkodliwość społeczna :-( * W kościele mówią, że trzeba wszystkich miłować, tylko czy aby na pewno..?!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~baja  2013-10-16 18:16:59  host: 213-238-118-163.adsl.inetia.pl

    Czytam te opinie na temat NOVUM i faktycznie są różne nie wiem co mam tak naprawdę myśleć o tej firmie Dziś podpisałam umowe na zmiane prądu i wszystko dy było dobrze dgyby nie fakt że przedstawiciej nie miał plakietki TAURONU firmy od której obecnie poibieram prąd Wmówili mi że są właśnie z TAURONU i podpisują nową umowe bo prąd sraniał Po wyjściu przedstawiciela zadzwoniłam do TAUTONU i dowiedziałam się że oni nikogo nie wysyłają nie mają tesz podpisanej żadnej umowy z NOVUM a nazwiska żekomego przedstawiciela który był u mnie nie znają wogóle Więc są oszutami czy nie? Bo jeżeli nie to dlaczego nie zapukają do drzwi i nie przedztawią swojej oferty tylko powołują się na inno firmę która jest ich poprostu konkurentem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~zdzis 60  2013-11-26 15:16:55  host: nat54.prudnik.net.pl

    chca mnie wciagnac w prad moze ktos mi doradzic co zrobic niby taniej jak w tauronie bo tam jakies 0,02807 a novum oferuje 0.02608 i co zrobic ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~gość  2013-12-01 15:54:21  host: cgz232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://piekielni.pl/56406 Jeśli u kogoś jest akwizytor z Novum, proszę zadać mu następujące pytania: 1. Dlaczego nie wspomniał Pan o tym, że będę otrzymywać dwie faktury? 2. Jak Pan wyjaśni fakt, iż ceny za kilowatogodzinę w obu regulaminach są inne? Niebieski jest dla klienta, natomiast zielony zabiera akwizytor. Prosi tylko o podpis i odkłada go na swoją teczuszkę. Porównajcie. 3. Cena, którą obiecują, w rzeczywistości jest zagwarantowana wyłącznie na 6, nie 36 - jak mówią - miesięcy. Jest to PROMOCYJNA STAWKA, która po upływie tego czasu, ZOSTANIE PODNIESIONA. Wystarczy dobrze przejrzeć papiery. 4. Powiedział Pan, że można zrezygnować ze świadczenia umów z Telekomunikacją Novum bez żadnych przeszkód. Pokazał mi Pan nawet załącznik numer 4. Dlaczego jednak zapomniał Pan wspomnieć, iż jest to możliwe wyłącznie w ciągu 10 dni od podpisania umowy, natomiast później nasz nowy sprzedawca nalicza nam wysoką karę? 5. Zapytać, czy zdąży dobrowolnie opuścić mieszkanie w czasie krótszym niż 30 sekund. Później - strzelać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~  2013-12-07 18:06:39  host: 213-238-122-23.adsl.inetia.pl

    A ja czkam na WAS!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~Meg  2014-01-02 11:21:33  host: 89-74-65-175.dynamic.chello.pl

    Niestety energia novum to oszuści, którzy zdobywają klientów w sposób nieuczciwy. tak było ze mnbą, konsultantka pani K.Ślężak naopowiadała kłamstw i w rezultacie mam problem z powrotem do Taurona, z którego wcale nie chciałam rezygnować. Uważajcie na novum energia. To OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~  2014-01-28 08:52:11  host: poczta.sefako.pl

    Ku przestrodze. Firma Novum działa jak wszystkie inne, które chcą wykorzystać "naiwnych" oczywiście dla własnego zysku jak najwięcej. Warunkując "ucieczkę" dodatkowymi kosztami: zmiana taryfy z wyższej na niższą - 50,-zł(za co?), zaoszczędziłeś-zmniejszyłeś zużycie - zysk dla novum(dlaczego?), wypowiedzenie umowy przed 3-letnią umową - oczywiście możną ale - po zwrocie ulg [niebagatelna kwota wyliczona wiadomy tylko dla novum sposób]. Czy takie umowy nie powinny być opiniowane przez UOKiK? Nabywca: 7982

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~kkkn  2014-03-05 20:59:21  host: 87-205-247-244.adsl.inetia.pl

    co Wy tu piszecie? Ja podpisalam z nimi umowe i płacę okolo 20-30zł mniej miesięczne. w skali roku mozna zaoszczedzić. a że 2 faktury? to fakt ale nie za to samo. jedna za dystrybucje a od novum tylko za zużytą energie. ja polecam w 100%!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~maja  2014-03-05 21:00:54  host: 87-205-247-244.adsl.inetia.pl

    ja polecam. korzystam od maja 2013 z energi i tez jestem zadowolony.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~haha  2014-03-11 22:08:15  host: pc196.ds4-s.us.edu.pl

    czytam tak te wasze komentarze i mnie to bawi. Przy zmianie sprzedawcy EE dostaje się 2 faktury owszem. Za sprzedaż i Dystrybucje w tym wypadku od Tauron. Mając umowę kompleksową w Tauron nie macie zawartych wszystkich stawek dystrybucyjnych które uwidoczniają się w momencie zmiany sprzedawcy. I tak właśnie przy zerwaniu umowy z Tauronem za 100 kwh jesteście rozliczani w stawce 18gr/kwh+WSZYSTKIE STAWKI DYSTRYBUCYJNE dodatkowo za sprzedaż też dostajecie faktury czyli za sprzedane 100 kwh+opłaty dodatkowe które ustala sprzedawca. zamykacie się w kwocie około 80 gr za kwh:) pozdrawiam spamerów z novum:))