Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telekom Austria może przejąć Mobitela

Telekom Austria może przejąć Mobitela

WitekT 20 Grudnia 2004 13:15

0 0
Telekom Austria ma opcję kupna największego bułgarskiego operatora komórkowego, spółki Mobitel. Może ją zrealizować w trzecim kwartale przyszłego roku za 1,6 mld EURO.

Telekom Austria informował w listopadzie o podpisaniu listu intencyjnego w sprawie przejęcia Mobitela. Obecnie poinformował, że kupił za 80 mln EURO opcję przejęcia spółki od grupy austriackich inwestorów i instytucji finansowych. W przypadku jej realizacji płatność ma być dokonana w pierwszym kwartale przyszłego roku, a wykonanie w trzecim kwartale.

Mobiltel obsługuje 2,75 mln abonentów i ma 67% udziału w bułgarskim rynku.


Źródło tekstu: Puls Biznesu, MD, AFX     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet