Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telekom Austria może przejąć Mobitela

Telekom Austria może przejąć Mobitela

WitekT 20 Grudnia 2004 13:15

0 0
Telekom Austria ma opcję kupna największego bułgarskiego operatora komórkowego, spółki Mobitel. Może ją zrealizować w trzecim kwartale przyszłego roku za 1,6 mld EURO.Telekom Austria informował w listopadzie o podpisaniu listu intencyjnego w sprawie przejęcia Mobitela. Obecnie poinformował, że kupił za 80 mln EURO opcję przejęcia spółki od grupy austriackich inwestorów i instytucji finansowych. W przypadku jej realizacji płatność ma być dokonana w pierwszym kwartale przyszłego roku, a wykonanie w trzecim kwartale.

Mobiltel obsługuje 2,75 mln abonentów i ma 67% udziału w bułgarskim rynku.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, MD, AFX     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-211-26-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet