Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefony ze złotymi numerami od Play dla WOŚP

Telefony ze złotymi numerami od Play dla WOŚP

WitekT 12 Stycznia 2008 13:05

0 0

Abonenci sieci Play będą mogli wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wysyłając SMS-y podczas finału 13. stycznia.

W ciągu całego dnia finału, 13. stycznia, funkcjonować będzie specjalny numer SMS 7547. Wysyłając SMS o treści SERCE będzie można wesprzeć Wielką Orkiestrę, a pieniądze zebrane w ten sposób zostaną przekazane na konto Fundacji WOŚP. Celem tegorocznego finału jest pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi.




Play przekaże także trzy telefony Playset, każdy z numerem ze specjalnej puli złotych numerów, na internetową akcję, która jest dostępna pod adresem aukcje.wosp.org.pl.

10. stycznia odbył się koncert dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy transmitowany był na żywo na Wyspę Play w Second Life. Koncert powstał we współpracy z Grupą Twórczą Mechaniczna Cytryna. Przekazu można było wysłuchać także w radiu internetowym radioAktywne.pl.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2008-01-12 16:39:29

    Dokładnie tak jak Vincenzo pisze, niestety nie można się doszukać tych 3 telefonów z ich złotymi numerami, dlatego jeśli ktoś może to proszę nie podrzuci nam linka:)

  • 0

    5.  2008-01-12 16:48:20

    oops... trafiła mi się literówka ;) ... to proszę niech ktoś podrzuci nam linka :)

  • 0

    6.  2008-01-12 21:03:23

    na stronie allegro nic nie ma...

  • 0

    7.  2008-01-12 22:43:31

    jahu na 100 % z poza kwoty abo - przecież to jest numer za 5 złotych:)

  • 0

    8. ~venro  2008-01-13 00:10:39  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    Troche mi sie to nie podoba, ze nie odliczaja tego z kwoty abo. W prepaidach tak jest, bo nie maja z czego innego wziasc :P

  • 0

    9. ~Ojciec  2008-01-13 12:09:49  host: staticline13501.toya.net.pl

    Ludzie schowajcie babciom portfele i powyłączajcie wszystkie telefony bo są nieświadome i ostatni grosz dadzą na deprawację własnych wnuków !!!

  • 0

    10. ~  2008-01-13 12:16:05  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    witek moze masz link do tych aukcji playsetow??

  • 0

    11. ~neon  2008-01-13 13:54:41  host: w3cache.wignet.pl

    ~~Ojciec idioto i bezmózgowcu. Dobrze jak by ciebie szlak trafił chętnie bym ci wbił do twojego pustego łba co to jest WOśP ale szkoda słów niestety głupota jest nieuleczalna... xD

  • 0

    12.  2008-01-13 15:18:54

    http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=170446 link do jednego z numerów

  • 0

    13.  2008-01-13 17:34:09

    http://aukcje.wosp.org.pl/search.php?string=zloty+numer+play& ;exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state= 0&city=&price_from=&price_to=&category=0&ord er=n&showing_type=gtext prosze to sa te nr:)

  • 0

    14.  2008-01-13 19:14:51

    dodali dopiero o 15 dzisiaj:)

  • 0

    15. ~  2008-01-13 19:39:02  host: cit53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze, doceniamy. BTW. Netia juz wyszla z Playa, czy nadal tam jest?

  • 0

    16. ~  2008-01-13 21:09:41  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    792-999-000///791-666-777///791-555-666///-powiem wam ze nr.pierwsza klasa.za 1 nr.mogbym nawet zaplacic z 7 tys.oczywiscie jakbm mial hais.

  • 0

    17. ~  2008-01-13 22:00:00  host: acmw169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja bym nie zapłacił tysiąca nawet, po prostu nie czuję tego prefiksu 791 dla mnie to dziwny numer i tyle

  • 0

    18.  2008-01-13 23:49:49

    Fakt, ze prefiks dziwny. Podobnie z innymi nowymi prefiksami w stylu 78 itd Cieżko się juz polapać nawet ludziam którzy śledzą telekomunikacje. Ale dzieki temu w cenie beda nr 603, 602, 503. Choc z drugiej strony to nr i tak jest malo istotny i tak sie go nie wstukuje tylko wybiera z pamieci. W Niemczech czy w USA nr sa jeszcze dluzsze. Ciekawe czy u nas dodadza ta jedna cyfre przed nr dodatkowa

  • 0

    19.  2008-01-14 00:02:29

    neon - to ojciec to pseudo o.Rydzyka;)

  • 0

    20.  2008-01-14 00:03:57

    Vincenzo - ja mam taki nr na 602 :) poczekam aż zacxznie kosztować np z 8 tysięcy i go wtedy zchandluję ;)

  • 0

    21.  2008-01-14 00:04:20

    zhandluję - błąd w druku:)

  • 0

    22. ~Kosmaty  2008-01-24 19:50:55  host: aazh196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    super, dobrze, że firmy telekomunikacyjne robią takie akcje. szczególnie z p4 się cieszę, bo lubię patrzeć jak małe firmy powoli napędzają rynek i go ulepszają. p4, czy równie prężna i ambitna w internetowym biznesie Netia. tylko się cieszyć, że mamy takich inwestorów. a Ci dwaj jeszcze razem działają (choć jak wiadomo, pewnie już niedługo). brawo

  • 0

    23. ~pacha  2008-01-26 11:20:44  host: dou141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no netia bedzie pewnie teraz starala sie kase z playa zainwestowac w szerokopasmowke, oby, wtedy oferta jeszcze sie bardziej rozwinie. jeszcze bardziej netia oduzalezni sie od tepsy i wszyscy beda szczesliwsi, a juz najbardziej klienci. tepsa pewnie mniej

Dodaj swoją opinię