Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefony "za grosze" w Play

Telefony "za grosze" w Play

WitekT 24 Grudnia 2007 12:47

0 0

play 3grmOd 27. grudnia Play obniża ceny kilku telefonów. To dość specyficzna promocja, trwająca do 29. lutego…



W ramach promocji, ceny telefonów dotychczas dostępnych za 1 zł zostaną obniżone do 3 groszy.


[Aktualizacja] Cenniki telefonów.


Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie promocyjnej Play Abonament 40.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 82
  • 0

    63. ~skalarek  2007-12-29 23:12:29  host: 212.122.214.227

    @kriskar no i co się dziwisz ? myślałeś że W880i będzie na ciebie czekał ?? takie oferty rozchodzą się jak ciepłe bułki, jak ci się operator nie podoba to weź sobie ten sam telefon w Orange - tam na ciebie czeka z pewnością, Ja mam L760, niedrogi abonamencik 40, zasięg 3G Play w domu i jest milusio (zasięg jeszcze nie super - tak w połowie ale niech się mój kochany operator rozwija nie będę roamingował ;), mam nadzieję że wkrótce postawią te dwa nadajniki na moim osiedlu a wtedy to już będzie bomba ;)

  • 0

    64. ~skalarek  2007-12-29 23:14:40  host: 212.122.214.227

    Pytanie do ekspertów: Czy Play mógłby na przykład zaoferować swoim klientom tańsze pakiety danych albo darmowy numer z zastrzeżeniem że nie mogą korzystać z tego w roamingu ?? czy to by nie łamało prawa telekomunikacyjnego ?? bo jeśli nie to namawiam ;)

  • 0

    65. ~skalarek  2007-12-29 23:17:24  host: 212.122.214.227

    to mogłoby dotyczyć tylko abonamentowców i mixa na przykład, w końcu oni dostają przy podpisaniu umowy telefon 3G, jest jeszcze kwestia nadajnika ale wiadomo że np TPSA przez lata nie umożliwiała swoich usług z "przyczyn technicznych" więc to chyba by nie łamało prawa :)

  • 0

    66.  2007-12-30 11:58:59

    3gr za telefon?? Nieźle.. I niech teraz ktoś powie, że Play ma drogie telefony..

  • 0

    67. ~prac_PocztyP  2007-12-30 20:44:53  host: host-89-228-79-162.olsztyn.mm.pl

    jest to jedna z najdurniejszych promocji o ktorej usłyszałem. ciekawe ile Bolków sie skusi

  • 0

    68. ~borek  2007-12-30 23:23:02  host: inet20908ng-0.eranet.pl

    trochę tak głupio w salonie 3 grosze wyjąc i płacic za tel no nie? 1 złotówka to jeszcze rozumiem ale 3 grosze.....

  • 0

    69. ~ds  2007-12-31 08:30:58  host: 213.77.11.50

    WitkuT - trochę z innej beczki: czemu nie mogę pisać postów pod telefonami - np se w880? Dostaje komunikat "Twoja opinia została przekazana do moderacji. Dziękujemy!" i nic... minął tydzień, a postów brak. A nic niegrzecznego w postach nie było...

  • 0

    70.  2007-12-31 09:56:13

    ds: bo ostatnio ociągam się z moderacją... ;)

  • 0

    71. ~ds  2007-12-31 10:49:11  host: 213.77.11.50

    @WitekT: ale posty innych się pojawiają :-( A poza tym tutaj na przykład mogę pisać bez moderowania. Może po prostu nie lubisz se w880 i dlatego moje posty go wychwalające trafiają do kosza? ;-)

  • 0

    72.  2007-12-31 10:51:14

    ds: ale zobacz z jaką datą się pojawiają - teraz na tapecie mam 18. grudnia. ;) Komentarze z katalogu są moderowane bez wyjątku - bo za dużo tam śmieci się pojawia (przekleństw, ofert handlowych, itp). Niedługo powinienem się uporać z zaległościami. ;)

  • 0

    73. ~  2008-01-01 18:12:04  host: abc227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zadna siec nie daje telefonow 3g w takich cenach jak w play, niepodoba sie komus? zostancie u dotychczasowego operatora:) i przeplacajcie..hahaa

  • 0

    74. ~  2008-01-01 21:19:08  host: 078088206032.wlb.vectranet.pl

    a co to cena telefonu decyduje o wyborze operatora, stary ty masz nie równo pod kopuła, z reszta ostatnio znalazłem na republice strone o play hehe ciekawa bedzie hhtp//:antyplay.republika.pl/

  • 0

    75. ~romek  2008-01-03 09:23:52  host: host-89-228-224-234.kalisz.mm.pl

    telefony są tylko na reklamach, sony 800 i 880 w punktach sprzedaży tylko na plakatach,chyba że mam wyjątkowego pecha

  • 0

    76.  2008-01-03 14:44:57

    Cennik, który teraz jest, jest aktualny? Czy może od 1 stycznia obowiązuje kolejna zmiana cennika?

  • 0

    77. ~Ly  2008-01-04 10:22:56  host: 80.249.115.147

    z tego co wiem to play dostal anty nagrode ze cennik i promocje cenowe telefonow hehe wiec ja bym tak nie szalal i sie nie dopytywal bo to niewiadomo jak u nich wkoncu jest

  • 0

    78.  2008-01-04 16:48:13

    U nich codziennie jest nowy cennik, więc warto się dopytywać [; nigdy nic nie wiadomo [; Ale z tego co widzę, to Play i tak ma najlepsza ofertę telefonów... nawet przy tak częstych zmianach cennika.

  • 0

    79. ~ds  2008-01-05 23:10:12  host: nat-bem4.aster.pl

    #40 / #53 - ciemniaki z forum się podniecają, pan mądrala wie lepiej, a o usłudze ani widu ani słychu... coś bardzo cicha ta akcja marketingowa...

  • 0

    80. ~  2008-01-10 18:14:33  host: ht8.hagioteam.com

    Play nadewszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    81. ~Gosia  2008-02-15 21:37:55  host: aavn102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cześć wszystkim. :) Jestem tu gościnnie a to z tego powodu, że potrzebuję zdania kogoś kto już jest w PLAY. Nie wiem może ja nie umiem szukać ale jak dotąd to na żadnej ze stronek nie znalazłam takiego drobiazgu jak np. ile w tej sieci kosztuje minuta rozmowy, czy sms. albo czy jest naliczanie sekundowe czy nie. No i jak wygląda sprawa z zasięgiem. W końcu to dość młoda sieć. Nie ma z tym problemu? Zastanawiam się też nad jednym konkretnym telefonikiem który teoretycznie powinien być dostępny w promocji z 3 groszami w tytule :). W żadnej innej go nie widziałam a wydaje mi się że to dobry telefon. Niestety to tylko moje domysły oparte na opisie telefonu. Powiedzcie czy ktoś z Was miał już Nokię 6151? Jak się sprawuje po paru miesiącach użytkowania? Jak bateria trzyma i cała reszta? Proszę o szybką odpowiedź Pozdrawiam

  • 0

    82. ~  2009-12-04 20:33:47  host: xenna-33.core.ynet.pl

    o co tu chodzi

Dodaj swoją opinię