Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefony z WP8 w ofercie Orange za kilka tygodni

Telefony z WP8 w ofercie Orange za kilka tygodni

WitekT 31 Października 2012 17:19

0 0

Na przełomie listopada i grudnia w ofercie polskiego Orange pojawią się cztery smartfony z Windows Phone 8 i tablet z Windows 8.

W ofercie będą dwie Nokie - Lumia 820 i Lumia 920 oraz dwa modele HTC - Windows Phone 8S i Windows Phone 8X.




W ofercie przedświątecznej będzie też tablet Samsung Ativ smart PC. (…) Dla tych, którzy chcą bliżej poznać W8 zachęcam by wybrać się do naszych salonów. W ponad setce z nich jest stała ekspozycja systemu, w 4 flagowych sklepach, czyli Warszawa Plac Konstytucji, Katowice ul. 3 Maja, Poznań CH Wierzbięcice i Gdańsk CH Krewetka, zobaczycie komplet produktów z W8, czyli komputer, tablet i telefon plus konsola Xbox 360 - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    15. ~  2012-11-01 11:42:25  host: apn-46-169-18-255.dynamic.gprs.plus.pl

    @12 jak wychodzi aktualka na IOS to od razu jest dostępna na całym świecie, więc nie wiem co za głupoty piszesz, tak samo jak w Nexusie.

  • 0

    16. ~  2012-11-01 11:43:51  host: apn-46-169-18-255.dynamic.gprs.plus.pl

    @12 po za tym WP u operatorów są brandowane i trzeba czekać zawsze na aktualki.

  • 1

    17. ~Milllllllllllllllllllllllllllll  2012-11-01 12:22:18  host: dpq107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś z was używał telefonów Nokii z WM? Czy po prostu dobrze jest przyjęte na telepolis atakowanie każdego systemu który nie jest androidem...mam Lumię 900 która zmieniłem po tym jaka porażką okazała się Motorola Razr...i na androidzie tez mogę wieszać psy. Wiadomo że jak Nokia, to dostaniemy świetny aparat, mapy, wykonanie, dbanie o aktualizację a nie jak telefony z androidem u których kończy się na zrobionej z wielką łaską aktualizacji...Do tego integracja w windows 8. No ale wiadomo - nie android to trzeba minusować!!!!!!!

  • 0

    18.  2012-11-01 12:45:46

    @16 zgodnie z umowami microsoftu z operatorami komórkowymi nie mogą oni bradnować systemu, także nie wprowadzaj ludzi w błąd.

  • 0

    19. ~...  2012-11-01 12:51:45  host: 46.115.58.42

    @17 Wiadomo, wiadomo. A jak się jest osiołkiem, to trzeba krzyczeć na tych, którzy posiadają inne niż osiołek zdanie. Czy tacy ludzie jak nie mogą zrozumieć, że komuś może WP nie pasować i to bardzo? Może? Sam niejednokrotnie "wieszałem psy" na symbienie a prawda jest taka, że wolę ten system niż jakieś komiczne Mango-Tango i kafelki. Najnowszej odsłony WP8 nie używałem i nie mam zamiaru. Może za rok,dwa (według moich kryteriów) będzie się to do czegoś nadawać, choć wątpię.

  • 0

    20. ~  2012-11-01 13:16:03  host: 94.42.252.217

    Na tablety też zakładają simlocki?

  • 0

    21.  2012-11-01 13:21:28

    @20 Nic co jest na systemie WP nie ma simlocka.

  • 0

    22. ~  2012-11-01 13:39:09  host: apn-95-40-33-200.dynamic.gprs.plus.pl

    @18 jasne, a jak nazwiesz bootscreen?

  • 0

    23.  2012-11-01 13:44:42

    @up Nijak, nie jest to żadna zmiana w oprogramowaniu telefonu czy nie ma żadnego wpływu na jego dystrybucje.

  • 0

    24. ~  2012-11-01 13:45:59  host: apn-95-40-33-200.dynamic.gprs.plus.pl

    18 i dla operatorów są różne terminy aktualizacji w przypadku WP, bo oczekują na przetestowanie pod kątem współpracy z operatorem. http://www.nokia.com/global/support/software-update/lumia/europe /availability/?page=2

  • 1

    25. ~  2012-11-01 13:54:26  host: apn-95-40-33-200.dynamic.gprs.plus.pl

    więc dziadostwo, niezależnie czy operator wgra jakaś dziwną aplikacje na starcie czy to jest tylko bootscreen, dla mnie to zaśmiecanie systemu.

  • 0

    26. ~Zbyszek  2012-11-01 15:07:15  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @17: czyli jeżeli używaliśmy to już możemy krytykować? My się po prostu śmiejemy z tego sytemu, a śmiać się jest z czego, oczywiście cieszymy się że podoba Ci się Twoja Lumia i odpowiada Twoim potrzebom, jednakże naszym nie odpowiada, bo uważamy między innymi że Nokia i M$ robi z klientów debili, każe płacić wielkie pieniądze za niedopracowany sprzęt, z małą ilością aplikacji, obiecując dwa i pół roku temu w momencie premiery, że aktualizacja będzie obejmować wszystkie telefony, informując teraz że tak do końca nie będzie, ciekawe co powie za rok swoją drogą, w dodatku licząc sobie tak duże pieniądze za bycie tak na prawdę królikiem doświadczalnym.

  • 0

    27.  2012-11-01 15:09:37

    @18 niby tak, ale aktualizacje są dla różnych sieci wydawane w różnych terminach. Taką informacje znalazłem na stronie Noki.

  • 1

    28. ~Łukasz  2012-11-01 16:51:11  host: host-212.96.230.120.tvksmp.pl

    A gdzie Ativ S, pytam się ?

  • 0

    29. ~Milllllllllllllllllllllllllllll  2012-11-01 17:01:31  host: dpq107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    26- aktualizacje cały czas i będą więc nie opowiadaj głupot. Nie czuje się jako królik doświadczalny. I wolę mniej za to przydatnych aplikacji zamiast mnóstwo z czego 99/100 to jakieś pierdołowate programiki do niczego.

  • 1

    30. ~Zbyszek  2012-11-01 20:21:42  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @29: rozumiem, że Twoja Lumia 900, najwyższy model do niedawna na rynku z WP7 dostała aktualizację do WP8, rozumiem też, że jeszcze teraz wszystkie aplikacje pisane pod WP8 działają na Twoim WP7.8 (bo tylko taką aktualizację Nokia900 dostanie), ale czy deweloperzy będą rozwijać aplikacje dla WP7.8 za rok, tego nie wiadomo, szczególnie że słuchawek z tym systemem będzie na rynku tyle co kot napłakał, rozumiem też, że Twoje aplikacje których używasz, używasz bez problemu, bo masz jako jedyny user WP7 prawdziwy multitasking (a WP7 ma zaprażania aplikacji, a nie prawdziwą wielozadaniowość). Właściciele telefonów z WP7 i pierwszych z WP8 mogą się czuć jako prawdziwi testerzy sprzętu.

  • 0

    31. ~Bartek  2012-11-03 09:06:59  host: 031011237081.warszawa.vectranet.pl

    Sam posiadam telefon, Lumnie 800 i samsung Ace. Po użytkowaniu muszę przyznać większość na plus Lumni 800.Kto nie używał tego systemu to nie wie co oznacza intuicyjna obsługa.

  • 0

    32. ~sqt  2012-11-03 16:04:05  host: ghp233.internetdsl.tpnet.pl

    Też jestem zdania ze WP jest ok. Mam linie jestem super zadowolony nic nie muli nie zawiesza, wszystko jest intuicyjne i poręczne. Zdanie ze np. Nie ma karty pamięci hmm poprzednio miałem i ani razu tej karty nie wyciaglem. Pozdrawiam usatysfakcjonowanych użytkowników i zirytowanych androida;)

  • 0

    33.  2012-11-03 19:36:58

    Tak się napalałem na Windows Phone 8. Liczyłem, że te kilka niedociągnieć zostanie naprawionych (nie chodzi mi o bluetooth czy Zune ale o poważniejsze rzeczy) i wreszcie pojawi się godny konkurent dla Androida który średnio mi się podoba. Zaniepokoił mnie brak radia FM we wszystkich zaprezentowanych dotychczas telefonach z WP8. Podrążyłem temat i na XDA znalazłem odpowiedź. Otóż moi mili Microsft zlikwidował radio fm w Windows Phone 8. Cytat z MSDN Microsoftu: "Windows Phone 8 does not support the FM radio feature." Nie muszę chyba dodawać, ze w WP7 radio było. Pewnie i w tych nowych telefonach jest radio tylko zostało zablokowane. Brawo Microsoft!

  • 0

    34. ~  2012-11-03 20:06:48  host: 178.183.153.26.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Akurat radio FM mnie nie obchodzi, bo jest Mix Radio :) Teraz łapki zacieram i czekam na swoją nową Lumię :D

Dodaj swoją opinię