Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefony z klapką sprzedają sie coraz lepiej

Telefony z klapką sprzedają sie coraz lepiej

WitekT 27 Września 2004 09:30

0 0
Telefony typu clamshell będą stanowiły 37% wszystkich sprzedanych w tym roku terminali. Do końca 2007 r. opanują rynek w większości.

Moda na tego typu telefony przyszła z Azji pod koniec lat 90 zeszłego wieku. Jest ona szczególnie silna w Europie Wschodniej i Ameryce Północnej.

Telefony o zwartej budowie to jednak ciągle 60% sprzedaży, a w tym roku 399 mln sztuk. Do 2006 r. cały czas będą miały ponad 50% udziału w rynku. Ich podstawową zaletą jest prostsza konstrukcja, a co za tym idzie - niższe koszty produkcji. Jest to szczególnie ważne w krajach takich, jak Brazylia, Chiny czy Rosja.


Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet