Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefony w mBank mobile do 20% taniej

Telefony w mBank mobile do 20% taniej

LuiN 23 Stycznia 2008 16:43

0 0

mBank mobile obniżył ceny większości telefonów dostępnych w sklepie internetowym. Sklep posiada w ofercie pełny asortyment telefonów marki Nokia. Operator kusi zakupami na raty.

Klienci mogą kupić telefony NOKIA z każdej półki: biznesowe, multimedialne i te najprostsze. Przy zakupie telefonu otrzymują:

• kartę SIM mBank mobile,
• 10 PLN darmowego doładowania.




Dodatkowo klienci mBanku mogą skorzystać z oferty zakupu telefonu na kredyt. Kredyt na telefon otrzymuje się dość szybko i bez poręczycieli - uzyskuje się go po wybraniu opcji sfinansowania zakupów kredytem, w sklepie mBanku. Zainteresowani mogą nabyć m.in.: Nokię N81 od 75 zł miesięcznie, Nokię 7500 od 38 zł miesięcznie czy Nokię 2610 od 11 zł miesięcznie.

Telefony posiadają gwarancję na 24 miesiące i fabrycznie nie mają zainstalowanego simlocka. Aparaty są dostarczane bezpłatnie przesyłką kurierską.

Źródło tekstu: mBank     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2008-01-23 16:53:40  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    pytam z ciekawosci.ludzie kto uzywa z was karty mbank.wpisujcie sie.mysle ze z forum moze z 7 osob.

  • 0

    2.  2008-01-23 16:58:00

    po ostatnich przygodach z tym operatorem wirtualnym i kilku telefonach jestem totalnie anty!!! wylaczyli mi numer telefonu z tak zwanej zlotej puli mimo ze nigdy nie wylamalem karty sim i jej nie wlozylem do telefonu i to juz po 9 miesiacach od zakupu ( u innych operatorow nawet 2 lata moze lezec starter w szufladzie ) w mbanku jak sie okazuje 60 dni... ekstra podejscie

  • 0

    3.  2008-01-23 17:00:48

    ta oferta w zasadzie zostala dosc mocna ograniczona - teraz zdaje sie moga zakupic starter tylko osoby ktore placa mtransferem ... oczywiscie mozna tez kupic na allegro ale mozliwosc dystrybucji sa raczej starsznie znikome wysylaja je gratis klientom swoim.

  • 0

    4.  2008-01-23 17:02:05

    sory jednak mozna placic takze za pomoca innych kont nie tylko przez mtransfer

  • 0

    5. ~  2008-01-23 17:27:50  host: 208.53.157.27

    ceny lepsze niz play, jak oni to zrobili?

  • 0

    6.  2008-01-23 17:55:38

    czy mozna juz cos zrobic, gdy sie zgubi karte? (wyrobic duplikat, albo jakkoliwek inaczej uratowac numer)?

  • 0

    7.  2008-01-23 18:09:42

    5: Ja wiem czy taniej? W Play doładujesz za 50 zł i masz już taniej o 10gr na jednej minucie, dużo tańsze MMSy, kilka groszy tańsze SMSy. mBank może się pochwalić jedynie tańszą transmisją danych. Podobno w Play coś szykują i transmisja danych ma potanieć.

  • 0

    8.  2008-01-23 18:18:56

    otóż wyobraźcie sobie że miałem mBank w grudniu ;) myślę podobnie jak biotyt oferta cenowa z 45 gr/min jest OK tyle że jest to praktycznie GOŁA oferta, ceny słuchawek jak wszędzie albo i nawet drożej więc.. w grudniu był gratis do doładowań teraz też coś jest, generalnie oferta nie jest beznadziejna ale w Play mamy na przykład premie i abonamenty ze świetnymi telefonami zatem wygrał Play ;)

  • 0

    9.  2008-01-23 18:19:52

    @www.fazafm.com na starterze jest wyraźnie napisane że masz 60 dni na aktywację więc nie możesz mieć pretensji do operatora

  • 0

    10. ~007  2008-01-23 18:40:16  host: 0375.smevpn.tpnet.pl

    chyba nie wszystkie telefony tak potanialy... 6120 chyba nie...

  • 0

    11. ~johnny  2008-01-23 19:33:31  host: nat-tar.aster.pl

    Jaka większość telefonów? Zaledwie kilka z kilkudziesięciu. Gdzie zatem ta większość?

  • 0

    12. ~Vincenzo  2008-01-23 20:12:39  host: 194.146.120.27

    Ja mam mBank Mobile i mam tez Play. Oferta mBanku jest skierowana tylko do waskiej grupy klientow banku. W moim wypadku jest bardziej oplacalna niz nawet oferta Playa przy doladowaniach za 150zł. Miesieczny koszt utrzymania nr to 20zl. Mnie i wielu innym sie oplaca. Jedno co jest wspolne dla mBanku i Playa w roamingu plusa to troche nizsza jakosc polaczen - ale wgranicach akceptowalnosci. I z playa i z mBanku jestem zadowolony

  • 0

    13. ~mm  2008-01-23 20:15:54  host: 3-to2-6.acn.waw.pl

    ceny za połączenia troszke lepsze,ale suma sumarum nie wyjdzie taniej(w play mam Zbieraj Minuty i te dodatkowe srodki przy kazdym doladowaniu powyzej 50)

  • 0

    14.  2008-01-23 20:17:47

    johnny: mBank uparcie twierdzi, że to większość ;]

  • 0

    15. ~TWDonald  2008-01-23 20:21:10  host: ip-157-25-245-48.multimo.gtsenergis.pl

    N82 jest tania :)

  • 0

    16. ~johnny  2008-01-23 21:56:48  host: nat-tar.aster.pl

    LuiN: Skoro mbank tak twierdzi to coś kiepsko z liczeniem. I to bank! Strach tam pieniądze trzymać.

  • 0

    17.  2008-01-23 22:20:22

    johnny: Właśnie bank wybieram, przy rozpoczęciu prowadzenia działalności, trzeba to będzie wziąć pod uwagę;] A tak na serio; raz zamówiłem telefon na raty przez sklep mBanku. Regulamin wysyłany jest po fakcie zamówienia, drogą mailową. Po lekturze postanowiłem się wycofać. Pracownik infolinii zasugerował nieodebranie paczki, bo jak twierdził nie był w stanie zatrzymać procedur, mimo, że upłynęło raptem 15 min od złożenia zamówienia. Kurier miał do mnie zadzwonić w celu ustalenia terminu odbioru. Niestety nie zrobił tego. Paczka wylądowała nie pod adresem korespondencji, tylko pod adresem zamieszkania i mało tego, kurier zmusił rodziców do podpisania za mnie umowy kredytowej, tak jakby to było jedynie potwierdzenie odbioru... Na szczęście dla kuriera, sprawę udało się szybko odkręcić, bez konsekwencji prawnych.

  • 0

    18. ~  2008-01-23 22:21:10  host: oo8.ipartners.pl

    W mBanku pewnie dorabia niedorobiony pan wiceminister od infrastruktury od telekomunikacji. On tez twierdzil, ze UKE przegralo wiekszosc spraw w sadach, a jak uke opublikowalo dane, to morde w kubel wizal i nawwet na przepraszam go nie bylo stac. To jest cale dranstwo PO.

  • 0

    19. ~johnny  2008-01-24 09:16:41  host: nat-tar.aster.pl

    Generalnie to korzystam z ich usług bankowych i szczerze powiem jestem zadowolony. Coraz poważniej zastanawiam się nad kartą, bo ceny są bardzo korzystne. Telefony choć droższe to przy zakupach na raty kilka z nich wychodzi taniej jak w innych sklepach internetowych no i dostawa gratis.

  • 0

    20. ~Piotrek  2008-01-24 09:17:31  host: fu2.internetdsl.tpnet.pl

    Oferta w standardowym brzmieniu jest najtańsza - tak wynika z zestawień: http://www.adminer.pl/audytor/prepaid/ Co do zalet i wad - to czy znacie idealnego operatora? Mam telefon w Tak Tak i też raz jest fajnie a raz nie ;-)

Dodaj swoją opinię