Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefony Opalenickie na sprzedaż

Telefony Opalenickie na sprzedaż

WitekT 1 Czerwca 2010 18:52

0 0
Ministerstwo Skarbu chce sprzedać cały posiadany pakiet akcji Telefonów Opalenickich i zaprasza potencjalnych inwestorów do negocjacji.

Skarb Państwa ma 67,46% udziałów w kapitale zakładowym spółki. Inwestorzy mogą składać oferty do 25. czerwca.

Spółka Telefony Opalenickie z Opalenicy to niezależny, lokalny operator telekomunikacyjny. Świadczy usługi na obszarze wielkopolskich gmin: Opalenica, Kuślin, Granowo oraz częściowo Grodzisk Wielkopolski. Ofertę operatora można zobaczyć na stronie tosa.pl.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~Mike  2010-06-01 19:20:00  host: 87-205-143-45.adsl.inetia.pl

    Trzeba być upośledzonym umysłowo by korzystać z oferty jakieś 4-5x droższej niż najdroższa na rynku ogólnopolskim Tepsa. Relikt dla analfabetów.

  • 0

    4. ~mirekb  2010-06-01 19:43:22  host: adkw113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziają na sieci centertela a jak wiadomo mvno kariery nie zrobiły i nie zrobią.życze powodzenia inwestorom

  • 0

    5.  2010-06-01 19:58:43

    Jak dobrze tylko dobrze to wykorzystają, może wyjść ciekawa opcja.

  • 0

    6.  2010-06-01 20:08:19

    W pierwszym zdaniu,brak słowa,pakiet.

  • 0

    7.  2010-06-01 20:15:56

    nemo2009: fixed, dzięki! ;-)

  • 0

    8. ~mirekb  2010-06-01 20:58:36  host: admn81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Od początku wakacji opłata za minutę połączenia w roamingu, wykonywanego na terenie Unii Europejskiej nie będzie wyższa niż 0,39 euro (obecnie 0,43 euro). Z 1 euro do 80 eurocentów spadnie także opłata za 1 MB przesłanych danych"

  • 0

    9. ~ancilla  2010-06-01 22:38:53  host: user-109-243-69-150.play-internet.pl

    mieszkam w Opalenicy i znam tą pseudo firmę! ceny jak na Batorym! nie można przenieść numeru od nich nawet do TPSA! nie puszczają nikogo internet masakra- wolny i drogi!nawet UKE nie może sobie dac rady z nimi- olewają klientów i prawa konsumenta!!!! w opalenicy tylko TOSA albo NIC. ja uciekłem do Ery stacjonarnej i PLAY ONLINE. teraz będzie lada moment WIMAX z NETIA więc moze nareszcie będziemy mieli porządny net! co prawda plus era i orange mają 3 G umts ale z limitem transferu i drogo więc ludzie nie mają skąd internetu brac i tosa to wykorzystuje praktyki monopolistyczne uprawia!!! tak jak GS w opalenicy !!! tu są same relikty komunizmu łącznie z nieporadnym burmistrzem- szkoda gadać!

  • 0

    10. ~  2010-06-01 22:39:11  host: public-gprs29900.centertel.pl

    pewnie MNI Telecom ma na to chrapke

  • 0

    11.  2010-06-01 22:51:18

    @3. To taka lokalna TPSA, ale jeszcze gorzej. Ma monopol bo własne kable na tym terenie. Jeśli ktoś chce mieć telefon czy internet po kablu nie ma wyjścia. Do tego nie muszą udostępniać łączy alternatywnym.

  • 0

    12.  2010-06-01 22:55:25

    @4 mirekb. O jakiej sieci centertela piszesz??

  • 0

    13. ~ancilla  2010-06-01 23:12:03  host: user-109-243-69-150.play-internet.pl

    W OPALENICY RUSZA LADA MOMENT WIMAX! 49 ZŁ ZA 1-2 MBIT BEZ LIMITU TRANSFERU DANYCH! KTO MOZE NIECH UCIEKA Z TOSA! TAM DZIADY SIEDZĄ. MOZE UDA SIE TEŻ NIEDŁUGO POPRZENOSIC OD NICH NUMERY ALE TYLKO NA ERE DOMOWĄ LUB FIRMOWĄ! (UKE NAŁOŻYŁO NA NICH KARĘ) ALE TOSA MA ICH GDZIES I ROBI CO ZECHCE. Z MOICH INFO WIEM ZE SPORO LUDZI LIKWIDUJE PO PROSTU U NICH ABO I UZYWA KOMÓREK A DO NETU RADIÓWKE ALBO IPLUSA CZY BLUECONNECTA. RUSZYŁ TEŻ PLAY ONLINE! ZA 45 ZŁ MOZNA MIEC 1 MBIT ALE LIMIT 10 GB... TOTEZ JAK WEJDZIE NETIA Z WIMAXEM TO BEDZIE PIERWSZA PRAWDZIWA KONKURENCJA DLA TEJ TOSY PASKUDNEJ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH ABONENTÓW TOSY!

  • 0

    14. ~mirekb  2010-06-01 23:24:55  host: user-109-243-230-72.play-internet.pl

    @12 gdzies wyczytałem na uke pl czy tez w jakims branżowym pismie cos takiego ze mają umowe z centertelem.poszperam jeszcze

  • 0

    15.  2010-06-02 01:06:04

    @14: przecież Telefony Opalenickie to op stacjonarny (taki prawdziwy, z kabelkami a nie żadna Sferia) więc co tu wypisujesz o umowach z Centkiem?

  • 0

    16. ~mieszkaniec  2010-06-02 01:16:34  host: 217.113.137.99

    popieram "ancilla", najlepsze teks z tymi GS i burmistrzem ale taka prawda, może w końcu coś ruszy.

  • 0

    17. ~kido  2010-06-02 10:26:49  host: fdt54.internetdsl.tpnet.pl

    Podobną sytuacja panuje w telefonach podlaskich... łączę się w bólu i cierpieniu.

  • 0

    18. ~TOSA to relikt PRLu  2010-06-02 10:43:44  host: dcp183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedyś TOSA to była niezła firma i miałaceny niższe niż TPSA. Teraz jest odwrotnie. W TOSA gorzej i drożej niż w TPSA. Net w Opalenicy można też mieć radiowy lub z osiedlowej kablówki (też drogi). Nadajnik Play już jest. TOSA ceny netu obniżyła dopiero po wejściu netu kablówki osiedlowej. Brak konkurencji na lokalnym rynku zaszkodził firmie. Życzę Opaleniczanom co najmniej przejęcia TOSA przez TPSA.

  • 0

    19.  2010-06-02 11:14:11

    17: Spółka Telefony Podlaskie należy m.in. do tPSA

  • 0

    20. ~  2010-06-02 12:57:04  host: fdt54.internetdsl.tpnet.pl

    19: Podział jest taki ze ma to GRUPA TPsa oraz skarb państwa 36% oraz lokalne podmioty: Gdzieś czytałem ze rozkład przedstawia się następująco 51%,36%,13%. Dopóki tpsa tego w całości tych dwóch stworów nie wchłonie to tak będzie na wieki wieków.

  • 0

    21. ~Sokołów  2010-06-14 22:03:38  host: 80.48.68.218

    W Opalenicy będziecie mieli przynajmniej WIMAX z NETIA, w Sokołowie nadal nic;/ "projekt ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych" zawierał art. dzięki któremu operatorzy alternatywni (Netia, Dialog itp.) mogłyby wchodzić na sieć operatorów lokalnych (np. Telefonów Podlaskich lub TOSA), lecz nasi szanowni posłowie ****** wyrzucili ten zapis i "ustawa o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych " nie zawiera tego art. i ci je**** operatorzy mogą robić co sobie nadal chcą...;/

  • 0

    22. ~Sokołów  2010-06-18 22:18:44  host: 193-34-46-244.cn.net.pl

    A co jeszcze jest ciekawe, powstały wtedy 3 takie firmy w Polsce: - Telefony Podlaskie - Telefony Opalenickie - R.P. Telekom (obecnie Netia)

Dodaj swoją opinię