Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefony na raty w Orange

Telefony na raty w Orange

WitekT 18 Sierpnia 2006 19:14

0 0
Od 21. sierpnia klienci indywidualni w Poznaniu będą mogli kupić telefony i karty do laptopa, korzystając z atrakcyjnego kredytu ratalnego 0%.

Oferta ratalna będzie skierowana do nowych i obecnych klientów, którzy zakupią nową aktywację w jednej z ofert Twój Plan, Orange Premium, Twój Mix, Twój Internet, Zetafon lub przedłużą z nami umowę w ofercie ProPozycja.

Raty dotyczą wszystkich modeli telefonów oraz urządzeń do przesyłania danych w cenie od 99 zł. Klient sam wybiera, w ilu ratach chce spłacać telefon: 3, 6 czy 10.

Kredytu ratalnego będzie udzielać Lukas Bank i z tym bankiem zawierana będzie umowa ratalna. Oferta nie zawiera żadnych ukrytych, ani dodatkowych kosztów. To prawdziwe raty 0%, czyli bez odsetek, prowizji i pierwszej wpłaty.

Oferta ratalna będzie dostępna w 14 punktach sprzedaży Orange w Poznaniu. Pilotaż potrwa do 20. listopada. Jeśli propozycja spotka się z uznaniem klientów, zostanie wprowadzona w całym kraju.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 26
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Mr.X  2006-08-18 23:18:54  host: xdsl-328.lodz.dialog.net.pl

    dokladnie tak bedzie - % 0 a prowadzenie i ubezpieczenie x zl do kazdej raty. Lacznie ok. +150/200zl za calosc. A na raty ogolnie w kazdym salonie fona mozna brac przynajmniej w erze i heyah (glownie przez zagiel badz cetelem)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~  2006-08-19 00:10:21  host: dvn70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy te "telefony i karty do laptopa" z "atrakcyjnym kredytem" będą równie łatwo dostępne jak Zetafony? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~info  2006-08-19 03:12:18  host: ckg83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Raty juz od dawna istnieją w Erze... kolejne powielanie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2006-08-19 07:37:42

    a czy Plus, ma też system ratalny?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2006-08-19 09:04:34

    Brawo Orange!!! Niezle posuniecie!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2006-08-19 11:06:27

    Ceny telefonów w Orange są najwyzsze w PL więc posunięcie ze sprzedażą ratalną jest jak najbardziej uzasadnione.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~hettman  2006-08-19 14:16:30  host: host81-132-60-37.range81-132.btcentralplus.com

    o mamo! nic tylko brac,przebierac i wybierac! najpierw wybieramy jakies zobowiazanie za np 100 gdzie polaczenia sa srednio drozsze od konk. o okolo 20%, potem wybieramy fonik w cenie "promocyjnej" czyli z cale 20 % nizszej niz rynkowa (naprawde okazja) potem jeszcze tylko 2 lata umowy i kredycik na ww. fonik i juz jestesmy w "najlepszej sieci dla tych co chca placic wiecej..."

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~xyz  2006-08-19 14:33:07  host: rev-27.malnet.pl

    a czy to jest akcja samego Orange czy też Tella z Poznania?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~fat  2006-08-19 15:40:02  host: abrd120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    raty 0% nie istnieją. a czy mówią o obowiazkowym ubezpieczeniu kredytu np... itd. Pracowałem rok w kredytach i uwierzcie - nie ma nic za darmo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~  2006-08-19 16:23:43  host: dtw179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma? To w Orendżu nie rozmawia się za darmo płacąc jedynie wybraną kwotę i nie ma telefonów za darmo związując się umową na tylko 3 lata? No to mnie zaszokowałeś.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~ewaldus  2006-08-19 18:34:22  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    Na 1000% do tych nieoprocentowanych rat trzeba doliczyc ubezpieczenie na zycie i od utraty pracy.Telefony drozsze o 30% ,rozmowy tez,dziekuje nie skorzystam.Nigdy nie skorzystam z oferty sieci Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~maniek  2006-08-19 18:41:25  host: aamb107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Juz wszyscy polecą i wykupią te telefony bo na raty i w żaglu ,myślę że nie wszystkich boli głowa.....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~edu  2006-08-19 19:55:41  host: apn-99-89.gprspla.plusgsm.pl

    nie dosc ze te modemy maja sakramencko drogie to jeszcze raty sa u zdziercy lukas bank

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2006-08-19 23:04:51

    ale sobie Orżnąć wymysliło:P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~  2006-08-20 13:14:57  host: host81-132-60-37.range81-132.btcentralplus.com

    @ olek_s. bo orznac postanowilo orznac... :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~x  2006-08-20 20:46:47  host: rev-27.malnet.pl

    info: pewnie Era wymyśliła wszystkie mechanizmy rynkowe, kampanie itp. inni są tylko marnymi naśladowcami geniuszy z PTC..:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2006-08-22 11:44:14

    Uważam pomysł za bezsensowny. Jeszcze telefony na raty, to normalne poza tym nienormalnym krajem?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2006-08-22 11:45:05

    Jeszcze żeby jakieś luksusowe cacka mieli, ale za to co ma obecnie orange w ofercie, to szkoda tyle kasy, by brać na raty....;]