Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefony i czasopisma od nju mobile

Telefony i czasopisma od nju mobile

orson_dzi 23 Lutego 2015 20:32

4 2

Od dzisiaj klienci nju mobile mogą skorzystać z voucherów na prenumeratę czasopism. Dodatkowo w sklepie nju mobile można kupić smartfony.



Czasopisma w nju, to promocja dostępna dla klientów w dniach 23.02-01.03. Osoby, które w tym okresie dokonają zakupu oferty nju z rachunkiem otrzymają voucher na prenumeratę wybranego czasopisma:
  • miesięcznik Vita - 10 wydań,
  • dwutygodnik Viva - 13 wydań,
  • miesięcznie Elle - 7 wydań,
  • miesięcznik InStyle - 10 wydań.

Voucher jest dostarczany w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia.




Zobacz: Rregulamin promocji

Również od dzisiaj na stronie sklepu internetowego nju mobile można kupić smartfony. Nie są one w żaden sposób związane z ofertą i są sprzedawane w cenach rynkowych. Cześć z telefonów posiada branding i simlock sieci Orange. Stosowna informacja jest umieszczona w opisie telefonu. Dostępne modele, to:

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile

w sumie: 25
  • 2

    6. ~Michall  2015-02-23 20:57:48  host: 178-36-26-194.adsl.inetia.pl

    @3 Jest drożej. Wg wyszukiwarki "Skąpiec" pierwszy z listy telefon Lumia 635 w sześciu sklepach jest taniej, w jednym drożej niż w NJU.

  • 5

    7. ~Malta  2015-02-23 21:04:24  host: public-gprs516372.centertel.pl

    Podane ceny są mało rynkowe, a bardziej zawyżone. Natomiast obecność brandingu i simlocka jeszcze bardziej pogarsza ofertę.

  • 1

    8. ~Malta  2015-02-23 21:10:26  host: public-gprs516372.centertel.pl

    ad 4. - W mniej popularnych elektro-marketach jest taniej, w popularnych sklepach internetowych znacznie taniej, natomiast w popularnym serwisie aukcyjnym dużo taniej. :-)

  • 0

    9.  2015-02-23 21:19:58

    @8

    Po wielu e-sklepach które oszukały klientów nie mam zaufania do nieznanych sprzedawców :)

  • 0

    10. ~tom333  2015-02-23 21:36:37  host: 093105153171.starachowice.vectranet.pl

    Szkoda że nie można założyć simlocka na samo NJU ;)

  • 1

    11.  2015-02-23 21:45:10

    Allegro, i tyle w temacie.

  • 1

    13. ~competer  2015-02-23 21:50:32  host: 109.231.17.47.koba.pl

    Ceny to jakiś żart. Dziękuje za taką ofertę choć uzywam samego nju.

  • 0

    14. ~Calm7  2015-02-23 21:59:18  host: n08-08-02.opera-mini.net

    W końcu ja się przeniose z wrednej pomarańczy do nju :-D

  • 0

    15. ~  2015-02-23 22:08:49  host: PC-109-125-209-150.siedlce.domtel.com.pl

    Może pojawią się jakieś kupony dla stałych klientów nju obniżające ceny telefonów do takiego poziomu, że gdzie indziej nie opłaci się kupować. Jakieś zniżki za lojalności. To by miało sens, inaczej marny i nie potrzebny pomysł.

  • 1

    16.  2015-02-23 22:12:44

    Ostatni telefon od Operatora wzialem ponad 10 lat temu. Nie bralem nawet wtedy, gdy to sie jeszcze oplacalo...

  • 1

    17. ~  2015-02-23 22:20:22  host: 212.109.132.194

    mały off top: czyżby dzisiaj zakończyła się aukcja LTE800/2600? Nie pojawiły się kolejne zadeklarowane kwoty..

  • 1

    18. ~pabloki  2015-02-23 22:33:20  host: 46.205.110.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ja też w sprawie aukcji LTE. to dzisiaj jest ta przerwa na wplacenie kaucji?

  • 1

    19.  2015-02-23 22:40:54

    To nie oferta, to jakiś ponury żart...

  • 0

    20.  2015-02-24 06:55:38

    Ceny rynkowe, ktore?

  • 0

    21.  2015-02-24 07:41:43

    17, 18 przeczytajcie uważnie jeszcze raz ostatni njus odnośnie aukcji.

  • 0

    22.  2015-02-24 08:18:45

    17 - Ty oglądasz tylko czy może się interesujesz i masz chociażby śladową wiedzę o tym "procederze" aukcyjnym? Wydaje się, ze pojęcia nie masz, więc pooglądaj inne newsy...

  • 0

    23. ~silopelet ot onwóg  2015-02-24 08:25:38  host: 81.219.84.18

    Ostatnimi czasy NJU przebija wszystkie marki.
    I te rozmowy bez limitu...

  • 0

    24.  2015-02-24 09:49:31

    Przeglądałem oferty e-sklepów i ceny owszem, są niższe jak u większej konkurencji tylko że to są telefony z drugiej ręki. Niby nowe a wszędzie fv vat 0% czyli bez normalnej gwarancji. To już wolę te 200zł dopłacić i mieć normalną gwarancję.
    Chyba że zaryzykuję i kupię na Allegro. Mam nadzieję że cegły nie przyślą :)

  • 0

    25. ~Adam34  2015-02-24 15:17:27  host: hod18.internetdsl.tpnet.pl

    Mam nadzieje że w NJU na kartę poprawią ofertę na pakiety internetowe. Brakuje choćby za 9 zł 1 GB i za 5 zł 500 MB. Nie każdy potrzebuje 3 GB za 19 zł. To zdecydowanie wychodzi za drogo i w tym przypadku RBM czy Virgine Mobile są bezkonkurencyjne.

  • 0

    26. ~  2015-02-24 18:36:24  host: gaja.tpnet.pl

    http://tlp.is/5i1 - błąd ortograficzny ("nie ważne")! Ha ha ha ha!!!

Dodaj swoją opinię