Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefony dualne od Treecon

Telefony dualne od Treecon

LuiN 30 Marca 2010 10:27

0 0

treecon Do dystrybucji w Polsce trafiły kolejne azjatyckie urządzenia obsługujące jednocześnie 2 karty SIM. Telefony Treecon obsługują aplikacje JAVA i łączność WiFi, a w wybranych modelach znajdziemy nawet aparat 5 Mpix czy pełną klawiaturę QWERTY.

Podobnie jak ma to miejsce w telefonach myPhone, tutaj również liczyć możemy na urządzenia wyposażone w moduły telewizji analogowej. Dystrybutor oferuje wraz z telefonami dwuletnią gwarancję door-to-door. Najbardziej intrygujący jest model T1000 w którym dostajemy... trzykrotny zoom optyczny.




Stylistyka telefonów bardzo wyraźnie nawiązuje do produktów Nokii i Apple'a. Ich cena - mniej. Aktualny katalog produktów Treecon znaleźć można pod tym adresem (plik .pdf; 1,36 MB).

Źródło tekstu: Treecon, wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • -1

    20. ~wroc  2010-03-30 13:22:29  host: 109.243.219.195

    A mają 3G? Jak nie, to mnie nie interesują.

  • 1

    21. ~  2010-03-30 15:32:17  host: t13-04.opera-mini.net

    Do. 3 Ja też czekam i czekam na tego duala od nokii. Miał być w drugim kwartale tego roku a tu nawet nie ma żadnego info jak to coś wygląda ani żadnych danych.

  • -1

    22. ~kaftan  2010-03-30 15:52:24  host: abcz44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale lipa na allegro jest tego masa. model T1000 z tyłu obudowy ma informacje 11.0 megapiksela :/ ,a producent pisze 2megapiksele

  • 1

    23. ~dark3lf  2010-03-30 18:04:30  host: 80.48.122.253

    do 22. Nie 11 megapikseli a chyba II to wtedy sie zgadza :]

  • 0

    24. ~  2010-03-30 18:36:20  host: dcs139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Albo jestem ślepy albo w gwarancji na ich stronie brak długości jej trwania http://treecon.pl/gwarancja To ile jest tych miesięcy 12/24/36 ?

  • 1

    25. ~Wlad  2010-03-31 08:09:30  host: nat6.pp.com.pl

    Gas. Kupujac batoniki czy elektronikę nabijam kabzę obcym koncernom, ale koncern koncernowi nie równy. Nokię mam zawsze szansę reklamować, mogę ją wymienić lub serwisować. Nokli czy Nockii (bezczelne podróby) z cała pewnoscią już nie. Pozostaje kosz. Słowa te piszę na koreańskim komputerze raczej przyzwoitej (cywilzowanej) marki — Samsung.

  • -1

    26. ~Barek  2010-03-31 09:59:21  host: 078088199117.oswiecim.vectranet.pl

    do 25.~Wlad Samsung może jest przyzwoitą marką ale nie jeśli chodzi o laptopy- co zresztą widać po cenach i wykonaniu. Pozatym oglądnij dokładnie co pisze na spodzie bo założę się ze coś w stylu: Made in PRC, Zdejłano w Kitaju :D

  • 0

    27. ~Wlad  2010-03-31 13:47:13  host: blb13.wzks.uj.edu.pl

    Do Barka. Rzecz jasna, że wszystkie liczące się firmy elektroniczne przenoszą swoją produkcję do Państwa Środka (koszty), ale to one posiadają odpowiednie certyfikaty norm, uregulowane finansowo prawa patentowe i kontrolują proces produkcji oraz jakość wykonania. Moje zastrzeżenia budzi produkcja i jej dystrybucja prowadzona przez czarną, a w najlepszym przypadku szarą strefę (raczej czerwono-czarną). Polscy dystrybutorzy powołujac do życia "polską markę" uwierzytelniaja komuno-mafię.

  • -1

    28. ~majorski  2010-03-31 23:29:54  host: chello089074251099.chello.pl

    Hmmm.... wg mnie to zwykła podróbka. Spójrzcie tylko na sam design... istna Nokia czy też iPhone. Niby w artykule jest porównanie do myPhone, ale polski producent nie podszywa sie pod inne marki designem swoich telefonów. Jesli chodzi o nieznaną markę, to wydaje mi się, że nie będzie się sprzedawał, bo adresatami takich telefonów sa młodzi ludzie, którzy częściej przywiązują wage do marki niz starsi użytkownicy, którym jest to coraz bardziej obojętne

  • -1

    29.  2010-04-01 01:47:42

    mam wrażenie, że ten treecon to takie lekko bezczelne podróbki- nawet nie za bardzo się z tym kryją.

  • 1

    30. ~MAG  2010-04-01 22:10:57  host: abg49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mają T9? Bo myPhony takowego nie posiadają

  • 0

    31. ~majorski  2010-04-06 08:40:38  host: chello089074251099.chello.pl

    GND, skoro widziałeś taki tel tylko z innym napisem, to masz na mysli, że taki sam model posiadają dwie różne firmy?

  • 0

    32.  2010-04-06 21:32:07

    z t9 może być podobny problem jak z JAVA ale tak jak myphony mogą mieć jakis system pisania smsów podobny do t9- w myphone działa nawet spoko

  • 0

    33. ~majorski  2010-04-12 08:47:02  host: chello089074251099.chello.pl

    Już sam nie wiem co myśleć o T9, bo część ludzi na nie klnie, natomiast część chwali. Ci co nie lubią tego systemu, to w moim środowisku zwykle ludzie starsi.

  • 0

    34.  2010-04-19 23:31:30

    kwestia przyzwyczajenia. dlaczego "trzykrotny zoom optyczny." jest taki fascynujący?

  • 0

    35. ~V709  2010-04-20 17:56:47  host: dynamic-78-8-134-139.ssp.dialog.net.pl

    Ja mam V709 Treecona i nie narzekam. Ostatnio nawet oglądałem na nim wyścig F1 na Polsacie, bo mam tylko Cyfrę+ :) Wytrzymał na baterii, którą cały dzień wcześniej ekspoatowałem. Czasem mi się zdaje, że obawa przed tego typu telefonami nie jest nawet poparta jakąkolwiek próbą używania aparatu. A tu macie filmiki, właśnie po nich zdecydowałem się na telefon http://www.youtube.com/user/treecontelefony

  • 0

    36.  2010-05-07 00:24:21

    no to życzę miłego użytkowania sławnej podróbki. mam nadzieję, że tobie ten telefon nie padnie tak jak słyszałem, po dwóch tygodniach od zakupu :)

  • 0

    37. ~Wezyr  2010-08-30 15:08:52  host: 82-160-48-114.tktelekom.pl

    Przeciez oni dają 24 miesiące gwarancji i to door-to-door, więc jakby telefon padał po 2 tygodniach, to poszliby z torbami w pierwszym miesiącu, a przecież już są chyba z rok na rynku...

  • 0

    38. ~Mati  2011-07-18 21:04:05  host: cdo38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam teklefon treecon z tv i jak wchodze na strone www.treecon.pl to pisze problem z siecia pomoze ktos ?????

  • 0

    39. ~miko  2012-04-17 19:22:52  host: 79.162.89.187

    mam traccon a688 potrzebny kabel usb pomoże ktoś?

Dodaj swoją opinię