Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefony bez simlocka w Erze

Telefony bez simlocka w Erze

sirmark 20 Stycznia 2009 15:53

0 0
Od 23. stycznia Polska Telefonia Cyfrowa zaoferuje swoim klientom telefony bez blokady simlock. Dzięki niej klienci będą mogli kupić telefon w sieci Era i korzystać z niego bez ograniczeń technicznych, używając dowolnej karty SIM.

Oferta obejmuje wszystkie nowe telefony dostępne w promocjach sieci Era od 23. stycznia. Jeśli nowo kupowany aparat został wcześniej wyposażony w blokadę simlock, wówczas na życzenie klienta zostanie ona bezpłatnie zdjęta w salonie, sklepie firmowym lub w Biurze Obsługi Abonenta.

Źródło tekstu: Era     


Dodaj do:
w sumie: 156
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    137. ~Wojtas_BB  2009-01-26 10:54:33  host: 81.15.192.156

    Dzwoniłem na 602900 i pan spuścił mnie na drzewo, bo umowę podpisałem w październiku 2008 i że sima będę miał do końca obecnej umowy. Więc może ktoś z portalu telepolis się wypowie lub sprostuje w/w informację, że wcześniejszym klientom też zdejmują.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    138. ~erowiec  2009-01-27 10:08:47  host: bvm11.internetdsl.tpnet.pl

    mialem w era potem dwie umowy w orange znowu mam w era i problem z zasięgiem czeste awarie No i problemy z wysyłaniem sms z internetu, Czesto wysyłałem do Anglii do znajomych a w era nigdzie nie wyślę, a w omnix tez to nie jest proste rejestracja opłaty itd

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    139. ~hwds  2009-01-27 12:51:23  host: host86-146-111-103.range86-146.btcentralplus.com

    Brawo Era, inni operatorzy niedługo też to wprowadzą :) Cieszę się niezmiernie że pseudo serwisanci nie będą już zarabiać na odblokowywaniu telefonów ( na razie na części ale nie długo już w ogóle ) :) Jak zobaczyłem tą stronkę "tuNiemaEry to mi się śmiać chce, banda rozkapryszonych bachorów która obraża się o byle co. Wasz bunt niczemu nie służy nie sprzedacie starterów Ery to potem nikt nie przyjdzie po doładowanie a przecież zarabiacie na prowizjach za doładowanie. Zaraz któryś napisze że oprogramowanie czy jakieś tam logi albo kredyty dużo kosztują, ale kogo to obchodzi miejcie pretensje do tych którzy wam to sprzedają. I wiecie co cwaniaczkowie ja też was będę bojkotować tak jak np. dziś chciałem kupić doładowanie do simplusa ale widzę na sklepiku napis "tuniemaEry" i nie kupiłem tam, kupiłem sobie w kiosku. Ludzie bojkotujcie bojkotujących nie kupujcie doładowań innych firm w sklepikach z napisem "tu niema Ery" orange, heyah, simplus, samiswoi, biedronki, mbank, itd.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    140. ~  2009-01-27 17:40:41  host: aaub73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nowa promocja w Erze: http://www.myapple.pl/czytaj.php?id=94496

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    141. ~  2009-01-27 18:00:58  host: 94.254.218.65

    nowy rok jeszcze nas zaskoczy, zaczyna się obiecująco:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    142. ~czarnymak  2009-01-27 23:40:02  host: dynamic-78-8-12-253.ssp.dialog.net.pl

    co do bojkotu ery: psy szczekają, a karawana jedzie dalej :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    143. ~s1k0r3k  2009-01-28 13:57:45  host: 77-254-154-4.adsl.inetia.pl

    140 Ceny telefonów na świecie idą w dół zależnie od tego jak długo są na rynku, a w Polsce w Erze rosną. Ciekawe dlaczego skoro producent wraz ze wzrostem liczby telefonów na rynku następne partie sprzedaje taniej. Era chce zdzierać z klientów a próbuje oprotestować MTR twierdząc, że broni interesów klientów. Śmiech na sali. Chyba im meila z zapytaniem wyślę:-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    144.  2009-01-28 18:50:36

    simlock to nie wszystko. Mogą jeszcze zarabiać na zmianie softu wgranego w erze. Kupuje ktoś telefon dajmy na to na allegro bez simlocka ery ale na wyswietlaczu, w menu telefonu itp. ma wszędzie zakładki ery, tapety, wygaszacze itp. i to moga ściągać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    145. ~  2009-01-28 19:40:41  host: apn-77-112-205-165.gprs.plus.pl

    a jak będzie z modemami od blueconnecta - też będą bez simlocka

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    146. ~depmode16  2009-01-28 23:09:43  host: 83.1.142.23

    Powiem wam ,że z jednej strony szkoda mi Panów z serwisów /komisów ,bo mam kilku znajomych którzy taki prowadzą ,ale z drugiej strony wygrywają najsilniejsi i od tak Era z kapitałem 470mln zł na pewno ma więcej do powiedzenia na rynku telekomunikacyjnym niż serwis z utargiem 10tyś /mies. KAPITALIZM ZNOWU GÓRĄ ,BYLE BY SIĘ NIE WYMKNĄŁ SPOD KONTROLI JAK KRYZYS GOSPODARCZY A.D 2008 r i NIE OBRUCIŁ SIĘ PRZECIW BRANŻY . P.S Pomysł Ery popieram!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    147. ~s1k0r3k  2009-01-29 12:03:59  host: 77-254-131-150.adsl.inetia.pl

    146@ Ale ci znajomi z komisu bronią się, że zakupili box do usuwania simlocka za ok.800-1000zł. I muszą brać grubą kasę żeby im się zwrócił, np za usunięcie BB5 rok temu brali 150zł. Przecież po usunięciu 5 blokad to box im się zwracał, czemu cena usuwania simlocków nie spadła później i w całej polsce była podobna? Telefony na rynku powinny być bez simlocka, kiedy podpisuję umowę, zobowiązuję się na 2 lata opłacać abo i mogę kupić telefon za 1zł który staje się moją własnością. To skoro jest mój to czemu np Plus ma mi go blokować? Przecież i tak 2 lata będę u nich, nie ważne w którym telefonie będzie karta. Przecież jak zerwę umowę płacę karę, ale telefonu nie muszę zwracać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    148. ~sa  2009-03-02 12:57:15  host: bov210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    innymi słowy, operatorzy doszli do wniosku, że koszt zakładania simlocka jest nie potrzebny, pozatym to darmowe zdjęcie locka teraz tylko lepiej wpłynie na ich wizerunek. co widać np. po komentach do tego artykulu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    149.  2009-03-08 14:40:56

    A czy wiadomo ile kosztuje zdjęcie simlocka w erze z telefonu, który został kupiony wcześniej, niż w styczniu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    150. ~  2009-03-10 17:31:56  host: acfh173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja kupiłem w sierpniku K550i okazuje się że musiał bym zapłacić 610 zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    151.  2009-03-25 22:36:04

    Dzwoniłem na infolinie Ery, i za zdjęcie simlocka z nokii N82 chcą ponad 600 pln!!, Umowę przedłużałem w grudniu 2008 więc mnie te nowe warunki nie obejmują. Wygląda na to, ze to moje ostatnie przedłużenie umowy w Erze. Czy ktoś z forumowiczów ma adresy email do pracowników ery/PTC albo zna zasady konstruowania adresów email np: imie.nazwisko@era.pl ?? poszukuję do Pana prezesa Hartmanna i innych członków zarządu. Chciałbym ich sam oświecić w jak nieprzemyslany sposób ich spece od marketingu i strategii powoduja rezygnacje starych klientów..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    152. ~mac  2010-10-21 11:11:43  host: systemy17.toya.net.pl

    nie wiem skąd to oburzenie, przecież wszędzie tak jest, że starają sięo nowych klientów a jak podpiszesz umowe to mają Cię w *** ;) Niepełnosprawny umysłowo jesteś, jeśli myślisz, że będzie inaczej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    153.  2010-10-21 11:19:43

    @151 A nie jest tak że po zakończeniu umowy zdejmą Ci simlocka za darmo? Do grudnia niedaleko jeżeli masz umowę na 24 miesiące.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    154.  2010-10-21 11:28:11

    @up Nie zobaczyłem że sprawa już nieaktualna.