Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefonują na golasa

Telefonują na golasa

sirmark 23 Marca 2006 21:37

0 0
Jednej trzeciej Brytyjczyków zdarza się prowadzić rozmowy telefoniczne nago, przy czym panowie robią to częściej niż panie - wykazała ankieta, której wyniki opublikowano w czwartek.

Ankietą objęto 1,5 tys. abonentów. Do rozmów na golasa przyznało się 40 proc. panów i 27 proc. pań. 10 proc. ankietowanych przyznało ponadto, że zdarza im się, gdy są bardzo zajęci, odkładać słuchawkę obok aparatu, oczywiście nie informując o tym rozmówcy.

Ankietę przeprowadzono na zlecenie poczty, która, po 24 latach nieobecności, usiłuje powrócić na rynek telefonii stacjonarnej.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2006-03-23 21:46:06

    ale głupi ci rzymianie (copyright-Obeliks :P)i kto to ankietował?jak?
    "przepraszam,czy teraz nie jest pan nagi,kiedy rozmawia pan przez telefon?"hehe

  • 0

    2. ~lukasm  2006-03-23 22:41:16  host: 80.48.175.10

    LOL, co za badania, co za news. Już widze ze 100 wpisów. Może telepolis powinien tez zrobic podobna ankietkę? :)

  • 0

    3. ~Longman  2006-03-23 23:02:51  host: eub196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to nie tylko nick mam brytyjski :-D ale to chyba uzasadnione o tyle, ze spie na golasa, wiec jak mnie ktos rano obudzi to nie bede sie ubieral, aby odebrac telefon ;-) Przynajmniej dopoki rozmowy video sie nie rozpowszechnia...

  • 0

    4. ~  2006-03-23 23:17:22  host: chello087207181093.chello.pl

    *Longman: ale perwerus jesteś hihi

  • 0

    5. ~  2006-03-23 23:18:58  host: chello087207181093.chello.pl

    dzwoni koleżanka z pracy rano a ja odbieram wideorozmowę z fiflakiem na wierzchu. To byłoby interesujące hihi

  • 0

    6. ~  2006-03-24 00:21:25  host: gate.13.net.pl

    w jednej rece telefon a w drugiej ... hehe ;-)))

  • 0

    7. ~Dina  2006-03-24 01:11:38  host: 80.232.117.168

    O kurczę,ciekawa perspektywa... :D

  • 0

    8. ~Longman  2006-03-24 06:24:46  host: eub196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chello087207181093.chello.pl, a bo ja wiem? Chyba wszyscy sie rodzimy i umieramy nadzy, wiec nie widze w tym nic zdroznego. Mowiac szczerze jakby po drugiej stronie linii byla osoba niekompletnie ubrana to nie mialbym nic przeciwko temu. Za to irytuje mnie cos cos sie ostatnio upowszechnia w Polsce tj. ktos do mnie dzwoni, przy czym slysze szum wody i brzek talerzy - czyli taka osoba rozmawia zmywajac, co uwazam za brak szacunku (a wrecz chamstwo). Zaznacze - taka osoba nie odbiera telefon, lecz inicjuje polaczenie. Jestem w stanie zrozumiec znajome ktore dzwonia, zabawiajac oprocz tego swoje male dzieci - no bo jak wiadomo dzieci maja swoje prawa. Nie chodzi mi, aby dzwoniac stawac na bacznosc, ale jakis elementarny szacunek jednak sie nalezy.

  • 0

    9. ~  2006-03-24 08:30:30  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Rozmowy na golasa zostaną zakazane jako sprzeczne z moralnością i godzące w uczucia religijne.

  • 0

    10. ~D@rio  2006-03-24 09:34:41  host: gprs5.plusgsm.pl

    W sumie przy ten ankiecie powinni przeprowadzic sondaz jaki procent Brytyjczykow korzysta z uslug rozrywkowych hotline typu nasze "0700" ;) moze stad sie ta nagosc przy rozmowach bierze :D :)

  • 0

    11. ~piesek  2006-03-24 09:49:23  host: w3cache.icpnet.pl

    nago to jeszcze nic strasznego, gorzej gdy ktoś kładzie klocka w toalecie, samemu już zdarzało mi się rozmawiać w takim miejscu :)

  • 0

    12. ~D@rio  2006-03-24 10:40:01  host: gprs6.plusgsm.pl

    No fakt :) To nic przyjemnego. Rozmawiasz z czlowiekiem a w tle slyszysz splywajaca wode niczym z sila wodospadu i jego stekanie, hehe :D :)) Choc duzo osob kiedy stawia figurke z brazu to raczej pisze SMSy a nie rozmawia ;) ...

  • 0

    13. ~  2006-03-24 10:47:49  host: abse106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja się akurat podpisuję obiema rękami pod tym co napisano bo i rozmawiam często na golasa (np: jak ktoś zadzwoni, a ja akurat jestem po kąpieli), często korzystam z funkcji głośnomówiącej i nawet zdarzyło mi się załatwiać się podczas rozmowy.

  • 0

    14. ~acc  2006-03-24 16:42:43  host: blv81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    proponuje, do rozmowy zakładać chociaż muszkę...

  • 0

    15. ~Dina  2006-03-25 07:11:21  host: 80.232.117.168

    Panowie muszkę,a panie-rękawiczki. :D

Dodaj swoją opinię