Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefonica otwiera polskie biuro

Telefonica otwiera polskie biuro

WitekT 14 Września 2009 12:02

0 0

Telefonica otwiera swoje biura w Polsce i 14 nowych krajach. Rozszerzenie działalności jest m.in. skutkiem podpisania przez Telefonikę umowy z Deutche Post DHL na świadczenie usług komunikacyjnych w 28 krajach Europy.

Nowe oddziały zostały otwarte w krajach, które zostały uznane przez klientów korporacyjnych firmy za strategiczne. Oprócz Polski są to Austria, Belgia, Bułgaria, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Holandia, Portugalia, Rumunia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry i Włochy. Celem operacji jest usprawnienie obsługi międzynarodowych klientów takich, jak Deutsche Post DHL.




Otwarciu nowych biur towarzyszy rozbudowa infrastruktury sieciowej IP MPLS, która umożliwi operatorowi świadczenie takich usług jak: udostępnienie sieci WAN, scentralizowany dostęp do Internetu, sieci LAN (także bezprzewodowe), stacjonarna i mobilna telefonia i transmisja danych oraz zarządzanie bezpieczeństwem.

Źródło tekstu: Telefonica     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~m  2009-09-14 12:04:13  host: li10-16.members.linode.com

    @fixed-dzięki: do poprawy "Telefónikę"

  • 0

    2.  2009-09-14 12:16:13

    m: ;-) POPRAWIONE! :-)))))

  • 0

    3.  2009-09-14 12:22:35

    Pisząc przy okazji tego artykułu, bardzo bym chciał, abyśmy mieli, krótką w nazwie i fajną markę O2!!! Marzenia, ale wszystko może się spełnić hehe! Dobrze, że Telefonica zostawiła markę O2:) Może Telefonica tak "porządnie" wejdzie na nasz rynek i dożyję dnia, że w Polsce będzie marka O2- can do! Hehe! Chyba, że szwaby z DT zostawią nam markę Erunia, a Polkomtel nie "dopuści" do "zniszczenia" marki Plus, tym bardziej teraz, gdy wczoraj znów wyszło na Plus hehe!

  • 0

    4.  2009-09-14 12:29:24

    Ale gdybyśmy mieli mieć w Polsce, te "globalną markę czy europejską, to też bym chciał, aby pojawiła się u nas ta jakże wyjątkowo fajna marka, jak O2: See What You Can do!

  • 0

    5.  2009-09-14 13:10:04

    A ja myślałem, że Telefonica kupuje CenterNet i Mobyland. I mamy w Polsce O2... ;-)

  • 0

    6.  2009-09-14 13:12:06

    @3 nie wiem co widzisz takiego cudownego w o2. w Niemczech o2 w starciu z vodafone i tmobile wypada blado pod wzgledem oferty, tam gdzie nie maja wlasnego zasiegu jada na tmobile. w Irlandii o2 zaczelo sie liczyc dopiero jak weszli z iphone'm, a i tak nadal jest u nich drogo w porownaniu chocby z vodafone. o2 ma sie dobrze chyba jedynie w Hiszpanii (no dziwne...) w innych krajach to naprawde srednia siec nie odbiegajaca na + czy -. a ze masz osobiste uprzedzenia do Niemcow to nie znaczy, ze odrazu tmobile jest zle. jezeli sprawy beda sie mialy tak jak jest to w planach, to szybciej zobaczysz w Polsce vodafone niz tmobile, a centernetowi z pewnoscia bedzie sie przygladac japonskie NTT.

  • 0

    7. ~Allan  2009-09-14 13:18:02  host: dju73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tez bym chcial O2 w Polsce

  • 0

    8. ~smart  2009-09-14 13:34:21  host: inet20909np-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    O2 mamy już za miedzą jako O2 Slovakia.

  • 0

    9.  2009-09-14 13:35:45

    smart (8) fakt, szczególnie dla tych przy granicy. Tylko stawki takie jakby nie polskie... ;-D

  • 0

    10. ~smart  2009-09-14 13:42:48  host: inet20909np-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    jojo - fakt :-) tam już mają euro od 1 stycznia 2009.

  • 0

    11.  2009-09-14 14:04:07

    6@ Thonka - święta racja co do o2. Mimo słabszej oferty od T-Mobile, czy Vodafone rogmaniek ich kocha za barwy xD

  • 0

    12.  2009-09-14 14:04:40

    ***thonka o2 jest największą siecią w UK

  • 0

    13.  2009-09-14 14:05:06

    6@ A T-Mobile nie lubi bo mu kolory nie pasują xd

  • 0

    14.  2009-09-14 14:05:59

    12@ Największa nie znaczy najlepsza względem oferty - ot taki przykład Polkomtela u nas xd

  • 0

    15. ~tomala  2009-09-14 15:39:26  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    3: Ja tez bym chciał abysmy mieli marke O2 ale taka ktora wchodzi do Polski i buduje siec od nowa inwestujac kapital i czas a nie taka ktora wchodzi na gotowe i przejmuje pakiet wiekszosciowy istniejacego operatora - takiego O2 nie chce.

  • 0

    16.  2009-09-14 17:06:32

    @12 no i? plus u nas tez sie reklamuje jako najwieksza siec, a jakos nie widze zeby mialo to przelozenie na jakosc/ceny... o2 stalo sie najwieksza siecia w UK glownie dzieki sukcesowi iphone'a... wczesniej dostawali tegie baty od tmobile i orange. pod wzgledem abonamentow o2 UK tez nie zachwyca no chyba, ze 25Ł za 400 minut i 500 smsow jest lepsze niz 1000 minut i nielimitowane smsy w tmobile.

  • 0

    17.  2009-09-14 18:13:08

    W UK Orange i T-Mobile mają się połączyć , jeśli to zrobią to w Polsce nie będzie W3.Co myślicie o połączeniu Orange i Ery ?

  • 0

    18.  2009-09-14 18:28:01

    w Polsce nic takiego nie bedzie mialo miejsca. spij spokojnie.

  • 0

    19. ~tomek  2009-09-14 20:43:59  host: dpr166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale jak to mówią - Together we can do more he he

  • 0

    20.  2009-09-15 11:05:20

    thonka: A Ty co widzisz cudownego w "polityce" Deutsche Telekom? Może jak wiesz, od końca sierpnia czy początku września 2006r. DT, w PTC, ma ponad 90% udziałów. I co z tego? To, że przykładowo, od tego czasu z pre-paid'a Era Tak Tak, z najlepszego zrobili prawie najgorszego. A co z abo, jakoś cudownych ofert nie mieliśmy. A zasięg, oczywiście mam na myśli 900Mhz, specjalnie i bardzo szybko się nie polepszył, chociaż w Wielkopolsce PTC ma, moim zdaniem, dobrze rozbudowaną sieć. Może wierzysz, jak niektórzy, że jak będzie rebranding, to nagle będą super oferty, a zasięg z dnia na dzień będzie maksymalny w całej Polsce? Łał, to gratuluję!!! Mi marka O2 się podoba i mam do takiego zdania prawo, także daruj sobie takie zapytania, że dlaczego chcę, abyśmy mieli O2 w Pl?! Nigdy nie miałem uprzedzeń do Niemców, w przeciwieństwie do wielu Polaków. Do momentu, gdy szefostwo z DT, pokazało, że wolą nas "doić" pod cenną marką, aby jescze bardziej ją "zniszczyć"! A zdają sobie sprawę, bo na początku 2008r., na jednej z konferencji prasowych, Hartmann powiedział, że jest zaskoczony tym, jak cenna jest marka Era. Cóż pewnie i tak moje argumenty do Ciebie nie dotarły. Także Ty będziesz się cieszyć różem, a ja niebieskimi barwami O2 w Pl i będzie ok hehe!

Dodaj swoją opinię