Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefonia IP dla biznesu w TP

Telefonia IP dla biznesu w TP

WitekT 20 Marca 2007 12:23

0 0

Telekomunikacja Polska uruchomiła biznesową telefonię IP tp. Połączenia telefoniczne IP wewnątrz sieci firmowej klienta są bezpłatne, a stawki opłat poza tę sieć są konkurencyjne do telefonii stacjonarnej.

W przypadku kompleksowych wdrożeń, których składnikiem jest biznesowa telefonia IP tp istnieje możliwość negocjowania wysokości opłat przez klienta.

Nowa usługa transmisji głosu za pomocą protokołu IP wykorzystuje platformę technologiczną (Hosted IP Trunking). W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu jest ona realizowana przez sieć Telekomunikacji Polskiej, a nie publiczną sieć Internetu. Umożliwia to zachowanie najwyższej jakości połączeń, które w przypadku sieci publicznej nie gwarantują należytego bezpieczeństwa i są narażone na zakłócenia obniżające komfort rozmowy.
Biznesowa telefonia IP tp razem z IP VPN tp umożliwia firmom stworzenie jednolitej sieci korporacyjnej, w której można przesyłać zarówno dane jak i głos. Klient ma gwarancję bezpieczeństwa oraz wysokiego poziomu jakości usług. W ramach usługi dostępne jest pełne wsparcie oraz zarządzanie siecią przez operatora.

Zastosowanie nowych rozwiązań telekomunikacyjnych pozwala firmom połączyć swoje oddziały w jeden system komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Z nowej usługi mogą skorzystać klienci biznesowi posiadający centrale abonenckie PABX lub IP PABX oraz usługę IP VPN tp.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2007-03-20 17:12:48  host: 87-205-46-246.adsl.inetia.pl

    W wersji dla indywidualnych, z tego co pamiętam, było coś takiego, że połączenia można było wykonywać tylko w sieci TP a poza siecią TP była dupa zbita a abo na VoIP kosztował 50 zł. Czy klienci biznesowi mają równie wątpliwą przyjemność używania VoIP od TP?

  • 0

    2.  2007-03-20 17:33:25

    jest tylu alternatywnych, ze nie ma sensu uzywac TP, jest za drogo...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-128-172.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.