Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefonia internetowa w Vodafone

Telefonia internetowa w Vodafone

WitekT 7 Czerwca 2005 11:45

0 0

Niemiecki Vodafone zaoferuje 13. czerwca telefonię VoIP z własnym, stacjonarnym numerem.Abonament za usługę ma wynosić 20 euro i będzie miał wliczone 1000 minut połączeń na telefony stacjonarne. Każda dodatkowa minuta ma kosztować 0,04 euro, a na telefony komórkowe - 0,25 euro.


Nowa oferta wymierzona jest w głównego konkurenta - Deutsche Telekom. 9 na 10 rozmów w Niemczech prowadzona jest za pomocą telefonów stacjonarnych.
Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1.  2005-08-27 02:20:47

    no ja na takie cos czekam w plusie..
    pozbylbym sie TP choc do numeru sie przywiazalem.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-148-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystałeś już z przelewów na numer telefonu?

Pojawiła się aplikacja Opera VPN na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet