Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon za umowę w TP

Telefon za umowę w TP

WitekT 25 Września 2006 10:00

0 0
butler4502 mKażdy, kto w okresie od 22. września do 21. października podpisze umowę z Telekomunikacją Polską i wypełni specjalną ankietę marketingową, dostanie gratis telefon bezprzewodowy.

Warunkiem jest podpisanie umowy na okres 18. miesięcy. Ankieta składa się z około 15 pytań i jest obowiązkowa, aby otrzymać telefon. Nagradzane w ten sposób będą także migracje między ISDN a POTS (w obie strony), ale nie cesje.

Telefon Butler 4502 jest wyposażony m.in. w podświetlany wyświetlacz, polifoniczne dzwonki, tryb głośnomówiący, funkcje SMS oraz książkę adresową z pamięcią 50 wpisów.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2006-09-25 10:16:28

    no teraz czekamy na fale krytyki:)

  • 0

    2.  2006-09-25 10:21:07

    no to zaczynamy krytyke... :) -wielkie mi mecyje tpsa dala,sieci kom. od zawsze daja telefon za darmo a za 50 zl dostaje okolo 100 min x-net a tpsa laskawie daje 60 min(za darmo :))))))tylko do tpsy i teraz dodaje jakiegos grata. buhahaha.. tpsa to darmozjad.

  • 0

    3.  2006-09-25 10:27:27

    hettman dzieki wiedzialem ze zawsze mozna liczyc na ludzi z tego portalu :)) a co do promocji to wydajem mi sie ze nie jest zla tylko jest maly problem jeszcze musi sie wypowiedziec Pani co swym drobnym cialkiem broni interesow tele2 moze sie okazac ze to zaszkodzi innym :))i nici z nowego telefonu dla mojego brata:((

  • 0

    4.  2006-09-25 10:52:37

    andrzejTP: kiedyś zachciało mi się neostrady, ale okazało się, że bez zmiany planu taryfowego na wyższy aktywacja neo jest niemożliwa. Podziękowałem za taką usługę i korzystam z radiówki - czasem są problemy, ale przynajmniej nikt mi łachy nie robi. A tepsa jest 50 zł/mc do tyłu. To taki mały OT

  • 0

    5. ~michał  2006-09-25 11:03:58  host: eek75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tepsa łapie klientów bo wie że niedługo będzie musiała obniżyć abonament i ceny za rozmowy. Długo tak się da. Ja już dawno nie dzwonię ze stacjonarnego, tylko ze skype i przez GG.

  • 0

    6.  2006-09-25 11:04:42

    lukasm wiesz tak naprawde ktos cie zrbil w konia:)) bo neo moze byc na wszystkich planach z wyjatkiem socjalnego ale i to nie do konca :)) bo sa neosrady na socjalnym:)) czasami sie udaje to zalatwic

  • 0

    7.  2006-09-25 11:09:19

    andrzejTP: czasem udaje się załatwić: czyli firma w której pracujesz jest niekompetentna.. skoro dzieli klientów na równych i równiejszych.. no cóż.. każdy ocenia po sobie i teraz wam się wydaje że pani Ania też dzieli na równych i równiejszych...

  • 0

    8.  2006-09-25 11:24:33

    no ale co tu duzo mowic,oferta tpsa jest beznadziejna-wezmy na przyklad tp60 min za darmo cena 50 zl-60 min... za 50 zl masz 250 min do stacjonarek i w sieci w tt-czyli w tp place 4* wiecej za to samo... i zaden telefon za darmo nic tu nie da...

  • 0

    9.  2006-09-25 11:27:52

    Tak, zrobił mnie w konia pracownik TP który nie potrafił "załatwić" - dalszy komentarz zbędny

  • 0

    10. ~  2006-09-25 11:39:46  host: dvh44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    andrzejTP 2006-09-25 11:04 212.160.172.70
    lukasm wiesz tak naprawde ktos cie zrbil w konia:)) bo neo moze byc na wszystkich planach z wyjatkiem socjalnego ale i to nie do konca :)) bo sa neosrady na socjalnym:)) czasami sie udaje to zalatwic.
    Powiedz mi jakim to sposobem można załatwić neostradę z planem socjalnym a już lecę do telepunktu.

  • 0

    11. ~Karol  2006-09-25 11:57:21  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    andrzejTP: Weź się chłopie nie wypowiadaj bo z racji zajmowanego stanowiska (pracy w TP) jesteś po prostu nieobiektywny. Dziady z TP wciskają ludziom jakiś szmelc składany w Chinach i jeszcze chcą żeby ludzie umowy na 18 miesięcy podpisywali. Po prostu zbiera mi się na wymioty jak widzę takie pseudopromocje. Kiedy wreszcie TP zacznie konkurować z innymi ceną, a nie naciągać innych na swoje kuriozalne plany taryfowe za 50zł gdzie jest łaskawie 60min?? Za 55zł w Plusie mam prawie 230min połączeń lokalnych lub 152min międzymiastowych. W TP chyba się z głupimi na łby pozamieniali żeby takie denne oferty ludziom oferować. Do tego jeszcze Neo nie może być bez płacenia haraczu w postaci abo 50zł za linię telefoniczną. Zdziwisz się Andrzeju ale gdyby Neo była dostępna bez tego haraczu to sam bym z niej skorzystał. Telefonu TP już dawno nie mam więc gdyby TP poszła po rozum do głowy to ściągnęła by ze mnie choćby opłatę za Neo...a tak to mają wielką figę...co za durna firma!

  • 0

    12. ~shag  2006-09-25 11:58:09  host: edf46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja też bym był tym żywo zainteresowany. ale pewnie trza mieć rodzinę albo znajomości w tp. niestety. żeby jakoś wyjść na swoim polecam korzystanie z voipa, częste cesje (żeby za neo płacić tylko promocyjne stawki) i dla niepotrzebujących stacjonarnego zawieszenie usługi telefonicznej

  • 0

    13. ~dt  2006-09-25 12:25:14  host: wap.plusgsm.pl

    skoro daja takie promo to juz czuja co bedzie gdy WLR zacznie dzialac na powaznie. Uwazam ze wiazanie sie umowa na 18 m-cy w przededniu zmian na rynku nie jest dobrym pomyslem ale znajda sie muchy na ten lep...

  • 0

    14. ~getITright  2006-09-25 13:17:03  host: phantom.teldom.pl

    błeheh gratis... telefon za 5 zeta :D normalnie ooo dzięki łaskawcy z TP :D @andrzejTP - na socjalnym czy nie, kogo to w ogóle obchodzi, teraz TP będzie MUSIAŁA świadczyć usługę neostrady beż żadnego abonamentu, nawet socjalnego !!!

  • 0

    15. ~getITright  2006-09-25 13:18:59  host: phantom.teldom.pl

    @10 - nie można, nie słuchaj andrzejaTP, on kłamie, bo tylko w ten sposób może bronić molocha w którym pracuje, mówiąc prawdę tylko by szkodził swojemu chlebodawcy...

Dodaj swoją opinię