Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon z pilniczkiem do paznokci

Telefon z pilniczkiem do paznokci

LuiN 26 Marca 2008 19:10

0 0
W niespotykaną funkcję pilniczka do paznokci zaopatrzona została specjalna wersja telefonu Samsung G600 Belle.

samsung g600 belle samsung g600 belle samsung g600 belle

Nad ekranem QVGA (320x240 pikseli) telefonu, tuż obok czujnika jasności otoczenia, znalazło się miejsce dla powierzchni ścierającej nadmiar płytki paznokciowej - czyli pilniczka.

Telefon dostępny będzie z zestawem trzech markowych lakierów do paznokci, z czego jeden będzie miał kolorystykę zgodną z obudową telefonu: burgund. W ten oto sposób popularny telefon, z aparatem 5Mpix, stał się kobiecy jak nigdy dotąd.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: GSM Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~lol  2008-03-26 19:19:30  host: 212.23.103.112

    lol

  • 0

    2. ~V  2008-03-26 19:27:38  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    ja proponuje zaprojektować obudowę z pochłaniającego wilgoć tworzywa - telefon miałby wtedy unikalną funkcję podpaski. Coraz głupsze są te wynalazki.

  • 0

    3. ~pff  2008-03-26 20:16:27  host: 195.94.215.34

    łaaaał :d telefon dla kobiet z 5mpx :P łaaał a ja myślałam że im lepszy aparat tym bardziej męski telefon :P a tak serio bajer jak bajer :D ostatnio samsung szumnie uderza w konkretne grupy odbiorców :) to mi się podoba

  • 0

    4. ~b1op  2008-03-26 20:46:59  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    a aplikator chusteczek i gumek to kiedy? ewentualnie przypominać o pigułce anty.. a co jak bateria padnie??

  • 0

    5. ~  2008-03-26 20:56:11  host: 87-205-208-255.adsl.inetia.pl

    Chcę takie coś z maszynką do golenia. Telefon mam zawsze przy sobie, w przeciwieństwie do maszynki :)

  • 0

    6. ~hand  2008-03-26 21:08:03  host: dra20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a to chyba samsung popełnił błąd, umiejscowienie pilnika w takim miejscu może wpłynąć na syndrom "przytartego ucha" (jeśli w ogóle takie coś istnieje)- kobietom to się chyba nie spodoba:)

  • 0

    7. ~karzel555  2008-03-26 21:19:55  host: chello084010227187.chello.pl

    ja czekam na model z funkcja expresu do kawy... z raczka do walenia gruchy.. sztuczna dziurka analna i paroma takimi rzeczami... a no i oczywiscie zeby mi jeszcze tylek podcieral.. to juz by bylo naprawde fajnie :D

  • 0

    8. ~pawlikkk  2008-03-26 21:34:16  host: apn-77-113-23-152.gprs.plus.pl

    piszecie brednie... po co dla kobiety ekspres do kawy??? telefon z funkcją TAMPONU - to byłby szczyt techniki! ;-)

  • 0

    9. ~  2008-03-26 22:07:41  host: p03-05.opera-mini.net

    Dupki,tylko na niesmaczne żarty was stać?

  • 0

    10.  2008-03-26 22:17:25

    Najważniejsze że ma wibrator, mam nadzieje ze z regulacją wibracji.

  • 0

    11. ~  2008-03-26 22:19:56  host: f143-055.opera-mini.net

    Zakompleksione chłopaczki chyba piszą te posty...

  • 0

    12.  2008-03-26 23:04:40

    Jak dobrze pójdzie, to będzie test tego telefonu u nas... No może nie dokładnie tego, tylko wersji bez pilniczka:) Może jakaś kobieta wypowie się na temat nowej wersji telefonu? Zbytek, czy potrzebny gadżet? Chłopakom marzą się jak widzę tampony;]

  • 0

    13.  2008-03-26 23:53:43

    LuiN: ale golarke mogliby dac, serio! :) (choc niekoniecznie w tym telefonie :)

  • 0

    14. ~nazeer  2008-03-27 08:55:31  host: abzu186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a w karcie gwarancyjnej przydałby się zapis o uprawnieniu do regularnego czyszczenia wnętrza telefonu z opiłków ;-)

  • 0

    15.  2008-05-06 16:16:44

    OLABOGA!

Dodaj swoją opinię