Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon stacjonarny w Play - cennik i regulamin

Telefon stacjonarny w Play - cennik i regulamin

LuiN 27 Stycznia 2010 22:45

0 0
Play wystartował z ofertą telefonii stacjonarnej. Przedstawiamy oficjalny cennik i regulamin promocji Play domowy.

Oferta skierowana jest do osób będących w zasięgu nadajników P4. W ramach abonamentu uzyskać można do 1000 minut na połączenia do sieci Play i na krajowe numery stacjonarne. Promocyjne ceny abonamentów zaczynają się od 20 zł. Więcej na temat oferty przeczytać można pod tym adresem.

Zobacz: cennik oferty Play domowy (plik .pdf; 158 kB).
Zobacz: regulamin oferty Play domowy (plik .pdf; 99 kB).

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 18
  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    1.  2010-01-27 23:02:46

    Cennik tej oferty niezbyt atrakcyjny,jak na Play wręcz drogi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~Misiek  2010-01-27 23:25:29  host: 81.253.39.10

    Czyli umowa na czas okreslony dla planu 1000 min to 65 zł a nie 50 jak pisaliście wcześniej. Troche lipa, szkoda - chciałem kupić rodzicom...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~  2010-01-27 23:38:49  host: 83-238-234-184.adsl.inetia.pl

    Dla Ciebie może i drogi, dla mnie nawet odrobinę tańszy niż stacjonarny w Erze. Z drugiej strony nie oferują tyle ile w Erze, ale przecież również jakoś Era zaczynała i nie miała tego, co ma teraz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4.  2010-01-27 23:42:56

    Play ma słabe pokrycie sieci,więc porównanie do Ery,nie najlepsze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    5. ~  2010-01-28 01:32:01  host: v09-06.opera-mini.net

    play w reklamach tej oferty na bang nie pokaze ze ma zasieg dla 99% populacji.niby 2 sprzeczne projekty ale dadzą radę.mirekb

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2010-01-28 07:57:16

    Może by tak wynaleźć jakiś termin na tego typu "stacjonarną" telefonie? Bo stacjonaną jej nazwać nie można na pewno ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~mirekb  2010-01-28 08:18:59  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    ciekawe ze w żadnym dokumencie w zakresie Play stacjonarny nie widnieje dokładnie określona "opłata specjalna"(czytaj kara umowna),co prawda odsyłają do RŚUT ale powinno być to jasno określone..podobie z określeniem kaucji(jedyne 4tys),jednak zapis o VOIP zywcem ściągnięty z orange ;-))takie małe kwiatki

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~olo  2010-01-28 08:43:13  host: host8514112186.sunnet.3s.pl

    do 4 - co za różnica czy Play ma słabsze pokrycie niż Era, przecież to jest stacjonarny - jak masz zasięg to masz, a jak nie to nie kupujesz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2010-01-28 08:47:35

    szkoda ze nr nie mozna przeniesc.. to juz by bylo cos

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2010-01-28 09:29:46

    Na kazdym zadupiu i tak trzeba miec telefon z tp zeby miec neta(neo). Przez net puszczamy voip i oferta play lezy. W duzych miastach tez kiepsko bo sa kablowki i jeszcze szybszy net:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~iceman  2010-01-28 09:43:07  host: dpc62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sukcesu nie będzie. słaby zasięg tam, gdzie zainteresowanie by było - na prowincji. w miastach za duża konkurencja, a ceny Play nie są jakieś wyjątkowe

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~  2010-01-28 10:03:54  host: f142-048.opera-mini.net

    A dziś 28stycznia 2010r. o godzinie 12tej będzie konferencja &TP...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~mirekb  2010-01-28 10:09:38  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    wreszcie mapka zasiegu gsm..co prawda troszkę nadciągnieta,ale wreszcie wyglada to uczciwie..może p4 pomyśli nad takim rozwiazaniem aby na POL wprowadzic ussd który pozwoli po wyjsciu z 3g logowac sim do edge??(byle aktywacja/dezaktywacja nie trwała do 24 godz a np do 30min)-to znacznie poprawiłoby ofertę POL jako w istocie mobilną..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~WitekT from Dolomity ;-)  2010-01-28 11:02:35  host: inet20909ns-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    wlo: telefonia nomadyczna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2010-01-28 12:09:39  host: v13-04.opera-mini.net

    12cd: jak widac TP nie zdążyli przygotować sie na własną zapowiadaną konferencję na godzine 12tą i przełożyli ją wstępnie na okolo godz. 13.30

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~Misiek  2010-01-29 19:40:04  host: chello089079125026.chello.pl

    Do 3 - W Erze 1000 minut na stoajonarne jest za 49 zł a nie za 65 (http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/taryfy_stacjonarne/era _domowa/nowa_era_domowa)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~Misiek  2010-01-29 19:43:37  host: chello089079125026.chello.pl

    A nie, w Play też jednak 50 zł w umowie na rok. http://www.playmobile.pl/pl/play-domowy/promocje.html

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~jerzy5319  2011-01-08 21:29:35  host: 178.219.124.47

    Witam, W listopadzie zdecydowałem że przeniosę stacjonarny z TP SA do PLAY. Sugerowałem się wygodą; – wiosna, lato w ogrodzie zasięg dużo większy niż bezprzewodowy zwykły,niższa cena a bez telefonu (aparatu),to już grosze. Mam zarejestrowane 3 numery w tej sieci i zasięg jest bardzo dobry to i w “tym” też będzie super.W Sylwestra doczekałem się włączenia do nowej sieci. Po włożeniu karty SIM celem aktywacji,pojawił się napis ,,tylko alarmowe”,lub “brak usługi”,zależnie do jakiego telefonu się kartę włoży. Po prostu brak łączności a zasięg “full”. Nerwy niesamowite, ze względu na okres składania życzeń,starsi znajomi i rodzina to tylko na stacjonarny. Łączyli się z aut.sekretarką, w Nowy Rok łaskawie mi wyłączono. Aktywacja trwa do 24 godz’. ????? – CZEKAĆ. Zgłoszenie do pomoćplay (bok) reklamację przyjęto i zostałem poinformowany,że zgłoszenie rozpatrzą do 30 dni ????? Streszczę. – do dziś (05.01.2011),jestem bez stacjonarnego,wykonałem około 20 połączeń reklamując brak usługi i nić się nie dzieje.Będą rozpatrywać mają 30 dni. Szlag mnie trafia,a Panie konsultantki po dwu dniowym kursie obsługi rozmów z klientami, próbują mnie pouczać. Na pewno żle włożona karta,zepsuty telefon,żle ustawiony w konfiguracjach.Że należy obrócić się trzy razy i splunąć przez lewe ramię ,potrząsając siedmiokrotnie telefonem itd. itp. Zabrałem stacjonarny w teren i sprawa się wyjaśniła. Od 700m,do 1 kilometra wyświetlił się komunikat o nadajniku (BTS) Świeradów Zdrój,czyli złapał zasięg,ale ja mieszkam 60-70 km,od Świeradowa i to przez Czeskie Sudety. to nawet najlepszy wzmacniacz gsm dużo nie zdziała. Obok mojego domu są dwa BTS-y PLUS- PLAY,w odległości 3 i 5 km,a karta aktywowana i konfigurowana tak daleko ???? BAJZEL Oni to robią bez map,czy wcześnie zaczęli świętować. Może ktoś poradzi jakie kroki poczynić,bo z Play rozmawia się jak ze ścianą,żadnych efektów

Dodaj swoją opinię