Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon służy do rozmawiania i... budzenia

Telefon służy do rozmawiania i... budzenia

LuiN 5 Października 2007 19:16

0 0

Według przeprowadzonych badań, dla 85% użytkowników telefonów komórkowych, po funkcjach rozmowy i wysyłania wiadomości, najważniejszą funkcją telefonu jest budzik. Nic więc dziwnego, że właśnie pod kątem tej potrzeby powstał nowy telefon koncepcyjny.

budzik budzik budzik budzik




Telefon SNOOZE kryje na dolnym biegunie obudowy duży i czytelny wyświetlacz godzinowy. Budzik uruchamiany jest przez położenie telefonu dużym ekranem ku dołowi i analogicznie w razie włączenia się alarmu, wystarczy odwrócić telefon, by budzik wyłączyć. W telefonie próżno szukać dodatkowych wodotrysków, ale opisywana funkcjonalność, połączona z bardzo głośnym sygnałem budzących i dość atrakcyjną stylistyką obudowy, znajdzie z pewnością nie jednego amatora.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~ukenamuniu  2007-10-05 20:42:13  host: nat-go2.aster.pl

    malik: dlaczego męczysz się? Znajdź w tym przyjemność. Chemia organiczna jest bardzo logiczna i lubiłem ją. Może się przełamiesz i też polubisz?

  • 0

    10. ~  2007-10-05 20:56:14  host: p04-02.opera-mini.net

    Często używam go jako latarki

  • 0

    11.  2007-10-05 21:18:37

    @ukenamuniu: nie u dr Rydzik (kolo ustnie przez 2h, masz dwa możliwe błędy (takie małe oczywiście) i wtedy sie dostaje 3 na szynach). ucze sie już 3ci dzien, do środy jeszcze zostało, ale moze sie uda. Tylko ze weekend poświecam na anatomie człowieka :(( wiec módlcie sie ta ludziska!

  • 0

    12. ~Ziomale z TP  2007-10-05 21:31:58  host: 212.160.172.70

    My wszyscy z TP trzymamy za ciebie kciuki - chociaż to chyba marna pociecha xD

  • 0

    13. ~golfiarz  2007-10-05 22:31:35  host: systemy22.toya.net.pl

    malik*** chcesz się zamienić na rozproszoną bazę danych? ;)

  • 0

    14. ~  2007-10-05 22:39:20  host: aaz193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Ziomale z TP 212.160.172.70, faktycznie wy w tp sie nudzicie w takich godzinach, chociaz dziwne ze nie wstyd pisac komus ze z TP :P TPSA Departament Osrodek Informatyki 40-506 Katowice ul. Francuska 101 heh

  • 0

    15.  2007-10-05 23:29:56

    #14: Ziomale z TP się nie nudzą bo szykują się do strajku:)

  • 0

    16. ~tkubon  2007-10-05 23:56:27  host: host-109-183.dial.plusgsm.pl

    no i dobrze, sam uzywam codziennie jako budzika swojej nokii i sprawdza sie znakomicie!

  • 0

    17.  2007-10-06 00:02:56

    sie nie zamienie golfiarzu bo u mnie na kierunku jest w sumie 8 kolesi i 100 panien ;p w grupie jestem sam "M" wiec byle do czwartego roku bo bedzie już zgórki ;p

  • 0

    18.  2007-10-06 00:03:27

    wsparcie ludzi z TP a nawet zniwnawidzonych przeze mnie górników przyjme na chemie ;)

  • 0

    19. ~JunkieXL  2007-10-06 08:18:03  host: dcv119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czego to ludzie nie wymysla.. kilka rzeczy w jednym:D

  • 0

    20.  2007-10-06 11:22:25

    ja tez swoj telefon traktuje jak budzik

  • 0

    21.  2007-10-06 11:50:47

    a ja nastawiam na np 6:30 a wstaję o 6:22 żeby nie słyszeć tego bezdusznego potwora (budzika oczywiście,telefon jest ok) :D

  • 0

    22. ~jarekt  2007-10-06 12:28:38  host: ebq107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie sprawdzalem na swoim k800 ale gdzies na forum wyczytalem, ze SE wyszedl niechcacy taki budzikowy "feature" w tym telefonie, ze jesli polozyc go ekranem w dol to kiedy dzwoni wystarczy pacnac go po grzbiecie. Budowa telefonu sprawia ze wtedy pierwszy wciska sie przycisk nad ekranem wlaczajac funkcje "snooze". Taka ciekawostka :P

  • 0

    23. ~YoNeN  2007-10-06 16:59:28  host: 80.51.48.190

    Dobrze ze te kobiety ta sa z miasta, niektóre to są ze wsi a domy maja zabite dechami buhaha ale co tam te ze wsi lepiej urobic;p a te z miasta juz na frajerow nie leca;)

  • 0

    24. ~MADMAX  2007-10-06 18:36:11  host: ewf183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "dla 85% użytkowników telefonów komórkowych, po funkcjach rozmowy i wysyłania wiadomości, najważniejszą funkcją telefonu jest budzik" - dlaczego więc niektóre modele różnych firm nadal powielają błąd nieimplementowania budzika z opcją potarzalnoći? :| Choćby w mojej N72, trzeba było kombinować sobie "Handy Clock'a" - nonsens... Ad. #14, kolejny artysta zaświecił wiedzą i pewnie myśli że "Ziomale z TP" siedzą na Francuskiej w Katowicach... Cytując Mieszka z Grupy Operacyjnej, "daj pokój ziom" ;))

  • 0

    25.  2007-10-07 21:19:19

    malik a gdzie studiujesz?

  • 0

    26. ~Dina  2007-10-07 23:57:42  host: mail167.anonymouse.org

    Fajny telefonik. Ja najgłośniejszy budzik miałam w Alcatelu OT511-w przedpokoju go musiałam zamykać,a i tak stawiał cały dom na nogi. :)

  • 0

    27.  2007-10-08 09:48:56

    malik - anatomia człowieka? to pewnie chemia na medycynie? Pikuś w takim razie... Nie narzekaj tylko wkuwaj ;-) Zresztą co tu wkuwać - to jest wszystko logiczne jak wyżej ktoś napisał.

  • 0

    28. ~awx  2007-10-09 16:10:28  host: ibin-193-0-78-148.noname.net.icm.edu.pl

    A mi tel to głównie jako kalendarz służy :) Później jako budzik, wysyłacz SMS, telefon do rozmów, latarka. Czasami jeszcze do słuchania radia, ale bez komórkowego kalendarza jak bez ręki :D

Dodaj swoją opinię