Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon przyczyną poparzenia i pożaru

Telefon przyczyną poparzenia i pożaru

WitekT 16 Stycznia 2007 13:48

0 0
Pożar, w którym zniszczony został hotelowy pokój, a jego lokator doznał poważnych oparzeń, został spowodowany najprawdopodobniej przez telefon komórkowy. Wydarzenie miało miejsce w kalifornijskim mieście Vallejo.

Według poparzonego mężczyzny pożar spowodował telefon komórkowy, który lokator hotelowego pokoju miał w kieszeni spodni. Telefon zapalił się, a od niego ogniem zajęło się nylonowe i poliestrowe ubranie lokatora, a następnie w ogniu stanęło plastikowe krzesło. Wtedy włączyła się instalacja przeciwpożarowa i alarm.

Władze odmówiły podania marki i modelu telefonu.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~hehe  2007-01-16 14:54:25  host: aapo78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to pewnie jakis idiota ktory nie potrafil korzystac z telefonu ... mogla to byc rowniez wina akumulatora ... stawiam na nokie ... hehe

  • 0

    6. ~artio  2007-01-16 15:01:15  host: abto166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na moje to zwykły bajer, kto wywoła iskre w telefonie:)

  • 0

    7. ~artio  2007-01-16 15:06:52  host: abto166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na moje to zwykły bajer, kto wywoła iskre w telefonie:)

  • 0

    8.  2007-01-16 15:15:33

    to musiala byc nokia! :-P

  • 0

    9.  2007-01-16 15:43:41

    Ciekawe czy powiedzą o tym w Wiadomościach :-) Nie zdziwię się jak teraz znów zacznie się akcja o używaniu tylko oryginalnych baterii itd. Tak sobie jeszcze myślę, że skoro człowiek może ulec samozapaleniu (gdzieś to widziałem w "Nie do wiary" czy innym programie o zjawiskach paranormalnych), to telefonowi też się należy :P

  • 0

    10. ~r  2007-01-16 18:08:48  host: chello087206151164.chello.pl

    a moim zdaniem gościu stał przy kominku i puścił bąka. Tylko mu się zdawało że to telefon się zapalił ;)

  • 0

    11.  2007-01-16 18:49:48

    jasne że motorola jak nic. Tam one są najpopularniejsze. No i pozatym jeszcze coś przy niej majstrował.

  • 0

    12. ~rollo  2007-01-16 19:00:10  host: apn-99-87.gprspla.plusgsm.pl

    zaczynam się bać swojego terminala :) - dobrze przynajmniej ze w razie pozaru polaczenia zostana przekierowane na poczte glosowa :)

  • 0

    13. ~telepolisowy  2007-01-16 20:24:28  host: nat-pr2.aster.pl

    to była Nokia N93

  • 0

    14.  2007-01-16 20:38:15

    A ja słyszałem o gościu co się zaciął Motorola RAZOR

  • 0

    15. ~niktważny  2007-01-16 20:47:04  host: nat6.gress.com.pl

    a mój kolega Motorolą KRZKR obrał ziemniaka

  • 0

    16.  2007-01-16 21:19:36

    to był k 750 i

  • 0

    17. ~Tomasz  2007-01-16 21:35:57  host: ejo10.internetdsl.tpnet.pl

    Jego telefon "przygotowali" Talibowie... odrobina napalmu i pożar nie do opanowania.

  • 0

    18.  2007-01-16 22:07:20

    A widzieliście w instrukcji obsługi taką rzecz by wyłączać komórkę na stacji benzynowej? Nikt nie wyłącza, hehe, ja też nie.

  • 0

    19.  2007-01-16 22:36:34

    wina baterii..

  • 0

    20. ~dziobak  2007-01-17 01:02:54  host: 90-156-43-97.as.kn.pl

    Pewnie SE. Baterie Sony lubie sie popalić. Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek wsrod produktow Sony.

  • 0

    21. ~paulo  2007-01-17 08:57:17  host: gan34.internetdsl.tpnet.pl

    To była Nokia, bo jak wiadomo to dresofon, a z tego co piszą zajął się nylon czyli polistyren, czyli podstawowe składniki dresa z czterema paskami ;-)

  • 0

    22. ~rudmar  2007-01-17 09:30:23  host: eap6.internetdsl.tpnet.pl