Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon powiększy… biust

Telefon powiększy… biust

sirmark 24 Września 2004 19:49

0 0

Jak się okazuje, powszechne wykorzystywanie telefonów komórkowych przez Japończyków prowadzi nie tylko do stopniowego wydłużania ich kciuków, ale też rozrostu innych partii ciała.

Hideto Tomabechi to japońska psychoterapeutka, popularna w swej ojczyźnie odkąd wyleczyła poddanych "praniu mózgu" członków sekty odpowiedzialnej za atak gazowy na tokijskie metro. Jej najnowszym odkryciem jest dźwięk, który – rzekomo oddziałując na ludzki mózg – powoduje... wzrost kobiecych piersi. Sygnał jest udostępniany Japonkom jako dzwonek dla telefonu komórkowego. Choć mechanizm działania "powiększacza biustu" wydaje się dość nieprawdopodobny, to sygnał – oferowany w cenie 300 jenów (około 10 PLN) – został pobrany już 100 tys. razy.
Specjalistka od zawiłości ludzkiej psychiki nazywa tę oryginalną terapię "pozytywnym praniem mózgu", a skuteczność wynalazku zachwalają m.in. japońskie modelki, którym podobno w ciągu tygodnia udało się zwiększyć obwód biustu o kilka centymetrów.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Marten  2004-09-25 15:46:00  host: awo229.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Boze widzisz i nie grzmisz:)

 • 0

  2. ~feo  2004-09-27 23:45:00  host: proxy2.tkdami.net

  jak zdobyc ten dzynek?

 • 0

  3. ~pomoc  2009-07-02 23:28:31  host: aaht25.neoplus.adsl.tpnet.pl

  http://www.mobango.com/media_details/rockmelon/Ijz4798BqlE%3D/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet