Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon od BenQ

Telefon od BenQ

BBurns 17 Marca 2005 20:50

0 0

W drugim kwartale BenQ wprowadzi na rynki europejskie swój pierwszy telefon komórkowy z obsługą plików MP3 – model Z2.
BenQ Z2 to trójzakresowy telefon GSM. Urządzenie przyciąga uwagę nietypowym kształtem obudowy oraz bogatym wyposażeniem. Telefon nie tylko odtwarza pliki MP3, ale też zapewnia symulację dźwięku przestrzennego. Nie zabrakło tunera radiowego i funkcji dyktafonu. Co więcej, BenQ Z2 posiada moduł fotograficzny z matrycą o rozdzielczości 1,3 megapiksela. Zdjęcia można przeglądać na dużym, 1,5-calowym ekranie o rozdzielczości 128 x 128 pikseli. Fotografie i pliki muzyczne przechowywane są w wewnętrznej pamięci telefonu, której pojemność to aż 58MB. Użytkownik może ją dodatkowo rozszerzyć przy pomocy kart MiniSD. Nowy aparat BenQ obsługuje technologię Java, a w skład zestawu wchodzą wymienne panele w różnych kolorach, pozwalające na personalizację wyglądu "komórki".

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-128-172.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy protestowałbyś/protestowałabyś, gdyby sieć komórkowa chciała zbudować BTS-a blisko Twojego domu?

Telefonem jajka nie ugotujesz - twierdzi gość Marcina Gruszki

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet