Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Telefon na Życzenie" dla klientów biznesowych Orange

"Telefon na Życzenie" dla klientów biznesowych Orange

WitekT 18 Kwietnia 2007 22:41

0 0
Wkrótce biznesowi klienci sieci Orange, którzy przedłużą umowę, będą mogli wybierać telefony nie tylko ze standardowej oferty operatora.

Wraz z podpisaniem umowy może zostać przyznany rabat, który będzie można wykorzystać przy zakupie dowolnego telefonu komórkowego w sklepach Saturn bądź Media Markt.

Pierwotnie rabat miał wejść do oferty Orange w marcu, jednak termin przesunął się w związku z opóźnieniem przygotowań ze strony marketów z elektroniką.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~  2007-04-18 22:57:23  host: acmg20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli Wacek jak zawsze jest po prochach chyba jakiś haha

  • 0

    10. ~maniek  2007-04-18 23:05:08  host: cpu3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla indywidualnych mogliby cos takiego zrobic bo ceny telefonow w orange to masakra...

  • 0

    11.  2007-04-18 23:16:00

    Skoro Orange bawi się w takie rzeczy to powinni pomyśleć także o klientach indywidualnych w tym i o użytkownikach na kartę.

  • 0

    12. ~aloalo  2007-04-19 00:03:48  host: ip-83-142-117-131.enterpol.pl

    do biotyt - a jak widzisz przedłużenie umowy w prepaidzie, skoro tam nie ma w ogóle umowy ???

  • 0

    13. ~kistel  2007-04-19 00:51:48  host: host-80-238-107-134.jmdi.pl

    oj pewnie mu chodzilo o zetafon czy cos takiego...

  • 0

    14. ~dt  2007-04-19 01:15:40  host: wap.plusgsm.pl

    Witku to ile moga miec?Stawiam tak na 300tys chociaz moze i to zbyt optymistyczne, ale z drugiej strony skoro nie sa 'marginalni' w sieci Polkomtela to troche ich musi byc...

  • 0

    15. ~Jural  2007-04-19 01:58:16  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    I tak Sharpa czy Toshiby nie kupi się :-/

  • 0

    16.  2007-04-19 03:39:11

    Plus dla klientów biznesowych ma inną ofertę telefonów niż dla indywidualnych i tutaj mi sie wydaje słabość oferty, bo jak masz G300 to wtedy możesz załatwić sobie dobre słuchawki(z poza oferty podstawowej, z rabatem na czele ) więc wszystko zależy od statusu klienta !

  • 0

    17. ~PLANET  2007-04-19 06:46:10  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Szalony (#8): ile razy mam pisac, ze mozna biznesowo tak zrobic poprzez Vobisa wlasnie w Plusie i wziac DOWOLNY telefon z oferty Nokii, Sony Ericssona, Samsunga i paru innych firm - z opoznieniem max miesiaca od premiery w danej firmie ? Ja planuje na takiej zasadzie kupic N95 albo E90 - caly czas nie wiem jeszcze. Do plusow takiego rozwiazania nalezy: 1) brak simlocka (SI! chyba, ze telefony sa sprowadzane z Plusa (czytaj - sa w jego ofercie, z czym nie ma chyba problemu, bo jak sam wiesz nasze opy, w tym i Plus maja zalosny wybor telefonow ;) )- wtedy maja locka Plusa 2) mozliwosc wziecia rat na telefon (czytaj: 10 rat na 3,5 %, jak dla mnie swietny pomysl przy drogiej (wydatek rzedu 2k) komorce) 3) szybka dostepnosc i pelen wybor telefonow na rynku. Wady to oczywiscie to, ze jest to dostepne tylko biznesowo (choc to nie jest problem tak naprawde ;) oraz to, ze ceny telefonow sa najbardziej atrakcyjne w BiznesKlasie 200 i 300 (biore przedostatnia, wiec licze na niezla cene - N95 kosztowalaby okolo 2000-2100, wiec przynajmniej tysiac taniej niz w sklepie). BTW: ja na zlot Telepolis rowniez sie goraco pisze :)

  • 0

    18. ~  2007-04-19 07:42:05  host: w3cache1.icm.edu.pl

    PLANET: a jak się obchodzi wymóg biznesowości? Można pożyczyć REGON od kogoś kto już ma czy są jakieś inne metody?

  • 0

    19. ~relek  2007-04-19 09:37:05  host: dpu90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I to jest spoko opcja, nie podoba sie komus telefon w Orange, dostaje od nich rabat i kupuje w media markt

  • 0

    20.  2007-04-19 09:38:14

    12 i 13: Chodziło mi raczej o zniżkę w rodzaju... Zgłaszasz się do salonu Orange, sprawdzają ile wydałeś na używając telefonu na kartę po czym wystawiają kupon na określoną kwotę. Idziesz do Saturna czy MM i tam sprzedają Tobie po niższej cenie. Zawsze jakaś to premia dla stałych użytkowników co regularnie doładowywali. Nawet te 20-30 zł zniżki by było dobre.

  • 0

    21.  2007-04-19 09:38:59

    No, ale to chyba marzenia... Jak chce się mieć taniej telefon to bierze się Zetafona...

  • 0

    22. ~  2007-04-19 09:46:57  host: w3cache2.icm.edu.pl

    biotyt: a jak chce się mieć _TELEFON_ a nie zabawkę to co?

  • 0

    23. ~PLANET  2007-04-19 09:56:00  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    #18: rejestrujesz i zakladasz firme, a nastepnie jej nie prowadzisz i zamykasz po krotkim czasie... nie znam szczegolow, bo ja akurat prowadze normalnie dzialalnosc i tego typu zabawy mnie nie interesuja, ale wiem, ze cos takiego jest mozliwe. @#21-biotyt: obawiam sie, ze jak to Orange - dadza owszem znizki procentowe albo kwotowe, ale nieprzystajace do tego, co mozna otrzymac w sieci, no bo co ? nie preferowaliby swojej sieci dystrybucji, marz etc ? :) Mnie w tej chwili (mam umowe wolna od lutego) proponuja wszystkie aktualne telefony w ofercie za zlotowke (abo 200 brutto aktualnie), mimo to biore N95 albo E90 w Plusie poprzez Vobisa... badz tez - jesli Play wprowadzi darmowy numer - to w Playu, o ile tez beda odpowiednie sluchawki (choc tutaj juz mam watpliwosci ze wzgledu na infrastrukture, roaming krajowy, kupowanie transmisji etc. poza tym przesyl danych jest u nich bardzo drogi).

  • 0

    24. ~  2007-04-19 11:07:05  host: w3cache2.icm.edu.pl

    PLANET: OK, a co potem z haraczem na ZUS i innymi extra podatkami?

  • 0

    25. ~PLANET  2007-04-19 11:36:59  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    No wlasnie, nie znam szczegolow jak wspomnialem wyzej, ale podobniez da sie to jakos ominac, na poczatku tylko placac wpisowe ;) O takiej 'krotkiej rejestracji' slyszalem troche, ale nikt ze znajomych nie robil tego w praktyce. Korzysci troche jest (np. rejestracja w wszelkich hurtowych sieciach sprzedazy, komorki oraz pare innych fantow ;), ale zabawy pewnie przy tym wiecej ;)

  • 0

    26. ~doxik  2007-04-19 15:50:45  host: dox89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobry ruch ze strony Orange no bo nie kazdy chce telefon z salonu a tak moze kupic w sklepie po niższej cenie

  • 0

    27.  2007-04-19 18:48:57

    Plus dla klienta (szerszy wybor) Plusa dla sieci (nie ponosi kosztów i nie doplaca do telefonów) Plusa do sieci (zaloże sie, ze uwali dealerow przy takiej prowizji)

  • 0

    28.  2007-04-19 19:59:18

    Bardzo fajna propozycja, szkoda, że tylko dla biznesu. No i telefoniki bez tego cholernego Orange Menu :)

Dodaj swoją opinię