Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Telefon na kredyt" w mBanku

"Telefon na kredyt" w mBanku

sirmark 11 Maja 2007 22:53

0 0
14 maja w ofercie mBanku pojawi się oferta "Telefon na kredyt". Nowy kredyt będzie umożliwiał zakup telefonów w sklepie mBank mobile.

Kwota kredytu wynosić będzie od 269 do 2400 zł, a okres kredytowania od 3 do 60 miesięcy Oprocentowanie ustalono na 17,05%.

Procedura zakupu ma być prosta i szybka. Według zapewnień mBank-u, w większości przypadków, po wybraniu telefonu w sklepie i wypełnieniu formularza zamówienia, będzie się już tylko czekało na kuriera z umową i telefonem.


Źródło tekstu: mBank     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2007-05-12 02:23:04

    #7: ale sa tez inne typy kredytow. Przykladowo MediaMarkt oraz Saturn wraz z Lukas Bankiem co jakis czas (raz, dwa razy na kwartal) oferuja 'tydzien z kredytem 0%', dzieki czemu mozna kupic cos w prawdziwym kredycie 0%, bez oplat dodatkowych, ubezpieczen itp. Wiem bo sam tak kupilem kilka rzeczy do domu ;)

  • 0

    9. ~waldekowis  2007-05-12 09:06:49  host: bep199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #8: tylko że jak bierzesz raty 0 % to max na 10 miesięcy a jak chcesz na rok to już oprocentowanie się zmienia takie to prawdziwe raty 0%.

  • 0

    10.  2007-05-12 09:34:17

    tylko te raty "0%" sa wkalkulowane w cene poczatkowa produktu ;) dlatego w media nie jest tak tanio...

  • 0

    11.  2007-05-12 11:27:14

    #7 jakis czas temu tez chcialem skrorzystac z tego 0% w MediaM, cena tego sprzetu agd okazala sie o ok 250 zl wieksza nic gdzie indziej. Nie twierdze ze kredyt na telefon to rewelacyjna oferta, ale moze byc ciekawa ze wzgledu na prostote.

  • 0

    12. ~chybil  2007-05-12 11:50:24  host: 088156084057.wro.vectranet.pl

    Zanim kupicie coś w ratach 0% spytajcie o rabat przy zapłacie gotówką. Bank MUSI zarobić swoje kilka procent, a sklep wlicza zysk banku w cene produktu. Nie ma darmowych obiadów.

  • 0

    13.  2007-05-12 12:46:53

    nie ma i nie będzie - to 0% to po prostu bzdura i lep na klienta

  • 0

    14. ~mirekb  2007-05-12 13:01:55  host: bmi15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kredyt zero% to sztuczka bankowcow markatingowciw i kahdlowcow.to przesowanie kosztow.nic innego jak wogole mozna wyslec ze za zero??czuje klimat promocji orange;-))

  • 0

    15. ~getITright  2007-05-12 13:52:07  host: chello087206213042.chello.pl

    kredyt 0% to fikcja, kredyt w takim MM ma faktycznie 0% ale jego obsługa jest wliczona w cene produktu, NIE MA NIC ZA DARMO, nie wiecie że komuny już nie ma ? ;D nie chce tu nikogo obrażac, ale czy napewno MM nie jest dla idiotów ? sądząc po wypowiedziach to mam wątpliwości... ale z drugiej strony 17% ?!? to procent jak w pożytczce od gangsterów z mafi :D m-bank już się wycofał z najwyższych stawek w Polsce - teraz ma jedne z najniższych... jeszcze teraz o ile nie znajdzie frajerów którzy wezmą kredyt na 17% to też pewnie poprawi warunki i niebawem będzie pewnie z 5%, no... chyba ze jednak znajdzie frajerów :D Pozatym akurat tutaj mógł by byc kredyt zero procent, dlatego że m-bank mobile zarabia na usługach telekomunikacyjnych - teraz na telefonach im się zachciało zarabiac - a to jest nienormanle, więc może wzorem innych operarów europejskich będzie zarabiac tylko na usługach a na telefonach tracic - w końcu na czymś ludzie muszą z tych usług korzystac - a czym lepszy telefon - tym z większej ilości można i ma się chęc korzystac

  • 0

    16. ~beny  2007-05-12 14:26:38  host: dlk89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17% to jest w skali roku (gdybyście wzięli kredyt, nic nie spłacali i równo po 12 mies. bach! kwota * 1.17) natomiast w przypadku gdy spłaca się raty już po miesiącu od zakupu to np. dla kwoty tysiąc na 1 rok rata będzie ok. 91zł, czyli sumarycznie 1095zł a więc trochę chyba lepiej niż mafia?

  • 0

    17. ~getITright  2007-05-12 15:01:40  host: chello087206213042.chello.pl

    @beny - hehe no skoro w ciągu roku to trochę zmienia posta rzeczy, ale nadal jest to dużo, także lepiej... niż mafia ;]

  • 0

    18.  2007-05-12 15:07:12

    od 3 do 60 miesięcy przez tyle czasu to uzbieramyna tel :)

  • 0

    19. ~schottkey  2007-05-12 15:08:04  host: chello089079112226.chello.pl

    Tu jest wlasnie ta roznica. Nie ma sciemy z wliczeniem kosztów w cene produktu, w ubezbieczenia, w koszty udzielenia kredytu. Ale 17 wyglada gorzej niz 0%, nie?

  • 0

    20.  2007-05-12 15:08:11

    popatrzcie sobie po ofertach, ale te 17 procent to raczej norma w kredytach konsumenckich.. bandyctwo zaczyna sie gdy rozne firemki oferuja rzeczywiste oprocentowanie typu 25-40%.

  • 0

    21. ~nitka  2007-05-12 16:04:13  host: aatk240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja też zrobiłam zakupy na "0%" i naprawdę żadnych prowizji, odsetek itd. Sprzęt w takiej cenie jak wdzędzie :) cool :D

  • 0

    22. ~beny  2007-05-12 16:56:48  host: dlk89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @21: albo można było kupić taniej to samo w innym miejscu, albo nigdzie tego nie było bo sprzedawca spychał końcówki i zgodził się dopłacić do kredytu udzielanego przez bank

  • 0

    23. ~mila  2007-05-12 18:31:40  host: 85.219.151.4

    ale cena Noki 6103 za 399 zl brutto nie jest najgorsza w tej ofercie...

  • 0

    24.  2007-05-12 18:48:27

    a będą tylko te 4 telefony, które są teraz czy coś dodadzą?

  • 0

    25. ~Stefan  2007-05-13 00:13:36  host: agh229.internetdsl.tpnet.pl

    Ta reklama to lipa. mBank od dawna probuje oferowac na raty telefony. Oprocentowanie jest kosmicznie drogie. Ceny wyjsciowe telefonow wziete z nieba. Kompletnie nie oplacalna oferta. Zdecydowanie polecam zakup na prawdziwe raty ZERO procent. Wystarczy dokladnie popytac w sklepach. Z cala pewnoscia nie w mBanku.

  • 0

    26. ~ust  2007-05-13 22:57:23  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    mBank ma slabiutkie te oferty

  • 0

    27.  2007-05-14 10:10:08

    25 - raczej zapytać te ZERo za gotówkę i zapłacić mniej :)

Dodaj swoją opinię