Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon "na deser" w Play Karcie

Telefon "na deser" w Play Karcie

WitekT 14 Lutego 2008 13:37

0 0

deser w play karciemKażdy, kto będzie doładowywać swoją Play Kartę co miesiąc za 50 zł, po 9 miesiącach będzie miał zagwarantowaną możliwość zakupu telefonu po cenie z oferty Play Mix.

Play nagradza "deserem" wszystkich stałych klientów, dlatego możliwość zakupu telefonu multimedialnego nie jest obarczona żadnymi dodatkowymi zobowiązaniami, ani koniecznością podpisywania umowy. Po spełnieniu warunków promocji, klient będzie mógł nabyć dowolny telefon według cennika promocji Play Mix na 24 miesiące.




Doładowanie konta może nastąpić dowolną metodą. Aby przystąpić do promocji, należy w od 15. lutego do 31. marca wysłać SMS o treści TAK na numer 3333.

Zobacz: regulamin promocji Telefony na deser w ofercie Play Karta.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 331
  • 0

    312. ~arti  2008-02-18 23:02:28  host: efm22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy nie miałby ktoś do sprzedania 2 startery play z aktywowaną usługą "pakiet 1000 sms" ? Za taki starterek byłbym w stanie wyłożyć nieco kasy , oddać 2 tradycyjne startery z aktywnymi pakietami "200 sms" a dodatkowo jakimiś ciekawymi nagrodami rzeczowymi bym się odwdzięczył - jeśli ktoś by się okazał zainteresowany proszę o kontakt na maila fazer1@o2.pl

  • 0

    313. ~camora  2008-02-19 11:42:10  host: 217.153.44.73

    oby tylko się nie okazało, że to promocja typu "nowy telefon co rok" czyli kompletny niewypał

  • 0

    314. ~Piotr  2008-02-19 13:20:12  host: pg3px.pg.com

    Promocja może ciekawa ale jak dla mnie nieopłacalna. Przy cenach połączeń w Play i włączonej usłudze zbieraj minuty doładowanie 50zł/3miesiące jest zupełnie wystarczające. Utrzymanie telefonu w Play kosztuje mnie w tej chwili ~16zł/miesiąc, aby wziąść udział w promocji musiałbym płacić 34zł co miesiąc więcej czyli łącznie 306zł. Niby ta kasa nie przepadnie ale nie wiadomo kiedy się ją wykorzysta, zwłaszcza że i tak co jakiś czas trzeba na nowo doładowywać żeby utrzymać numer. A np. nowy playset kosztuje w sklepie bez żadnej promocji 299zł, tak że wolę kupić telefon na allegro. Natomiast jeśli ktoś co miesiąc rzeczywiście te 50PLN zużywa (a w Play to trzeba naprawdę dużo dzwonić żeby tyle wygadać) to ta promocja jest dla niego.

  • 0

    315. ~  2008-02-19 14:37:12  host: pc-212-51-207-166.p.lodz.pl

    wystarczy korzystać z telefonu za granicą i nie ma problemu wykorzystać 50 zł, to tylko 2 pakiety narciarskie(każdy wazny 2 tygodnie) i po sprawie ;)

  • 0

    316.  2008-02-19 15:14:54

    Do 314 - Amen ;)

  • 0

    317. ~plajowiec  2008-02-19 22:18:10  host: pronet.jasman.pl

    plej ok

  • 0

    318. ~  2008-02-19 23:06:36  host: 80.51.91.252

    plej dno

  • 0

    319.  2008-02-22 13:43:25

    Dzien dobry przepraszam ze przeszkadzam ale mam pytanie co do Playa. A dokladnie co do bonusa po doladowaniu.Jak sie doładuje za 50zł dostaje sie bonus 20 zł na wygadanie i na ile te 20 zł jest czy tylko na 30 dni czy pozniej po 30 dniach ono przepada czy daja nastepne 30dni.Bo oostatnio miałem z 10 zl i i szybko chciałem je wygadac i została mi 1 zł a po upływie tych 30 dni przedłuzyli mi o kolejne 30 dni.CZy to mozliwe nie wiem czy sie spieszyc z wygadaniem tych 20 bo nie chce zeby mi przepadło:-( prosze o pomoc

  • 0

    320. ~  2008-02-22 15:54:30  host: w3cache.wignet.pl

    Adolf88 wyraźnie na stronie PLAY i regulaminów jest że po 30 dniach środki bonusowe przepadają. A to co podajesz jest mało realne ;) Najlepiej wykorzystaj te 20zł w miesiąc żeby później nie żałować. :)

  • 0

    321. ~  2008-02-22 18:00:04  host: 80.51.91.252

    ot, cały plej - małe stawki i dużo rzeczy zapisanych drobnym druczkiem.

  • 0

    322. ~Adolf88  2008-02-22 20:40:33  host: gif242.internetdsl.tpnet.pl

    No wiem Pani ~ ze tak pisze ale ja miałem przypał jak opisałem.No postaram sie wykorzystac z góry dzieki i pozdrooo :-(

  • 0

    323. ~Wojtek  2008-02-23 10:40:44  host: aht178.internetdsl.tpnet.pl

    co do wypowiedzi nr 321....o co ci chodzi z tym malym druczkiem??czlowieku wszystko jest wyjasnione bardzo cztelnie i powiedziane wprost....podaj wiecej przykladow na temat "malego druczku" bo moze ja czegos nie wiem i mnie oszukuja???co za ludzie!!!!

  • 0

    324. ~rob  2008-02-23 13:50:20  host: abxf49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak to sie uaktywnia

  • 0

    325. ~ola  2008-02-23 15:50:55  host: aawz155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wysyłasz smsa o treści TAK na numer 3333. nic trudnego :)

  • 0

    326.  2008-02-23 17:08:21

    Wojtek zrozum telekomunikacja to jak polityka każdy będzie miał swojego faworyta. :) Np. ty możesz lubić PiS a ja kwaków nienawidzę. Więc. Nie martw się PLAY nie jest piękny oni też klientów jadą w ciemno... :)

  • 0

    327. ~  2008-03-03 23:40:52  host: 213.134.172.48

    hehe doładowywujcie pewnie najtańszy telefon będzie za 500 pln i wart 500 pln :D

  • 0

    328. ~  2009-01-06 10:25:00  host: client-investment-2.lmds.dialog.net.pl

    WItam. Wzięłam udział w tej promocji "tel. na deset" doładowywałam go co miesiąc za 50 zł. i teraz okazało się ze tel. nie ma w magazynach...jak dla mnie totalna lipa. To się woła o pomstę do nieba. Robią z ludzi durni namawiająć na promocje której potem nie mają.

  • 0

    329. ~kaziuron  2009-07-11 11:05:05  host: user45-068.satfilm.net.pl

    ile kosztuje taki sms na 3333

  • 0

    330. ~Aras  2009-07-14 15:12:10  host: 80.244.146.132.ip.tnp.pl

    Dokladnie ile kosztuje ten sms na 3333?

  • 0

    331. ~Tomasz  2009-07-15 19:34:08  host: dynamic-78-8-10-14.ssp.dialog.net.pl

    Witam. wysłałem zapytanie odnośnie tego numeru do play. pani odpisała że jest darmowy. jak wysłałem nic kasy mi nie zabrało. Pozdrawiam

Dodaj swoją opinię