Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon na 3 karty SIM

Telefon na 3 karty SIM

LuiN 12 Kwietnia 2010 07:04

0 0

olive v gc800 triple sim india Indyjska sieć Olive Telecom wprowadziła do swojej oferty telefon obsługujący trzy karty SIM jednocześnie. Jeden z trzech modułów łączności pracuje w CDMA, samo zaś urządzenie ma dobrze rozbudowane funkcje internetowe.

Wiz V-GC800 to telefon sprzedawany pod własnym brandem Olive Telecom. Jednobryłowe urządzenie ma pełną klawiaturę QWERTY, aparat fotograficzny 2 Mpix, radio FM z funkcją nagrywania, czytnik kart pamięci microSD (do 4 GB), Bluetooth i ma trzy wymienne tylne panele (czarny, żółty i srebrny).




Telefon wyposażony został w 2 moduły łączności GSM i jeden moduł CDMA. Nie jest wymagane przełączanie się między nimi - wszystkie mogą pracować w tym samym czasie. Moduł CDMA może przydać się do szybkiej łączności z Internetem w celu korzystania z takich aplikacji jak Facebook, Twitter czy komunikator (wszystkie standardowo zainstalowane w telefonie).

Aparat fotograficzny wykorzystać możemy również do nagrywania filmów oraz w roli kamery internetowej. Całości dopełnia zaskakująco niska cena - w przeliczeniu około 327 zł. Czy aby jednak na pewno Dual SIM to za mało?

Źródło tekstu: cellpassion, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 1

    1.  2010-04-12 07:47:42

    Trzy zielone słuchawki robią wrażenie :) Przydałby mi się taki sprzęt. Niekoniecznie z CDMA ale 2 x sim + qwerty.

  • 0

    2. ~ursus2400  2010-04-12 07:51:57  host: 212.244.27.120

    Ciekawe ile bateria wytrzymuje? Trzy moduły muszą swoje "konsumować".

  • 1

    3.  2010-04-12 08:11:05

    za taką lub podobna cene biorę od razu, a tak swoja droga czy ktos mołgby mi polecić dobry telefon na 2 SIMy pracuące jednocześnie, z ekranem dotykowym i Windowsem Mobile? za wszelkie podpowiedzi z góry dzieki :)

  • 0

    4.  2010-04-12 08:12:59

    najlepiej aby był to PDA, cos podobne do Omni i900

  • 0

    5.  2010-04-12 08:15:45

    ewentualnie czy któryś z tych adapterów na 2 karty sim, dostepny na allegro podejdzie i będzie działał w Omni?

  • 1

    6. ~Paweł  2010-04-12 08:23:48  host: 195.136.20.133

    paolo np. Acer DX900 i pewnie kilka chińczyków no name z windowsem na dwa simy znajdziesz. A te 3 zielone słuchawki robią wrażenie :))

  • 1

    7.  2010-04-12 08:35:54

    Przydałby mi się taki telefon. Zamiast trzech telefonów miałbym jeden.

  • 1

    8. ~  2010-04-12 08:48:50  host: t19-10.opera-mini.net

    jakby ten telefon obsługiwał cmda 420MHz to wiadomo że siec plus gsm byłaby tym telefonem zainteresowana ze względu na niską cene

  • 2

    9. ~mirekb  2010-04-12 08:55:51  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    moze niech Orange to wprowadzi??z takim zasiegiem cdma ten terminal ma sens

  • 2

    10. ~ja  2010-04-12 09:04:06  host: ip-85.128.58.66.static.crowley.pl

    jak o czyms takim myslicie tylko 2xsim to popatrzcie na niedawno wprowadzone myphony :)

  • 1

    11. ~Wizardpiotr  2010-04-12 09:09:46  host: public-gprs95262.centertel.pl

    wow wow czy aby 330zl na pewno ? bo jak tak to ja sie pisze :P bo póki cio mam 2orangi i simplus w sam raz by dokupić play i miec ino 2tel jak kiedys :PP

  • 2

    12. ~b  2010-04-12 09:33:56  host: pc90a127.interpc.pl

    cóż,podniecenie rośnie,oby wytrzymał rok exploatacji,ehhhhh było by cacy

  • 0

    13.  2010-04-12 09:45:49

    Niezla ciekawostka - bateria musi wyzionac ducha po 1 dniu :) Ale fajnie wygladaja te 3 zielone sluchawki w roznych kierunkach :)

  • 0

    14. ~nick  2010-04-12 10:35:59  host: 212-102-31-202.adsl.inetia.pl

    https://netiaonline.pl/skantarek/standard/checkForm.do

  • 0

    15. ~  2010-04-12 10:51:04  host: c20-192.blackberry.net

    Juz widze jak to dziala. Badziewiaski telefon tak jak samochody w ich wykonaniu.

  • 0

    16. ~pablo  2010-04-12 12:10:34  host: 87-205-149-138.adsl.inetia.pl

    a dla mnie to głupota 3 karty sim juz lepiej nmoisc 2 lub 3 telefony z soba.Ja tam mam jeden telefon i nie musze sie meczyc.

  • 0

    17. ~wilk100  2010-04-12 15:24:52  host: host-217-172-243-5.gdynia.mm.pl

    @16 - no tak 3 telefony nosic hehehe , ale z punktu widzenia producenta telefonow to masz racje.

  • 0

    18. ~wcv  2010-04-16 20:33:47  host: emi180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To się Nokia zdziwi... Nie potrafi nawet dualsim-a sklecić.

Dodaj swoją opinię