Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon multimedialny na kartę za 199 zł

Telefon multimedialny na kartę za 199 zł

LuiN 25 Kwietnia 2008 17:57

0 0

huawei u121 Play obniżył cenę zestawu na kartę z telefonem Playset. To najtańszy na rynku multimedialny telefon 3G w ofercie na kartę.



Playset to obrandowany telefon Huawei U121. Podobny produkt Huawei trafił też do Plusa jako Plusfon 401i (Huawei U120). Playset sprzedawany dotychczas w ofercie na kartę za 299zł, obecnie posiada cenę 199zł. W zestawie znajduje się oprócz samego telefonu starter z 9 zł do wykorzystania.




Telefon wyposażony jest między innymi w aparat cyfrowy 1,3 MPix, odtwarzacz MP3, odtwarzacz wideo i Bluetooth. Nie zabrakło też gniazda kart pamięci microSD, zastosowany ekran ma przekątną 1,8 cala i rozdzielczość 176 x 220 pikseli.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 239
  • 0

    220. ~lee99  2008-05-02 15:20:52  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    PLAY do starych playowców wysyła te beznadziejne smsy... jak się ktoś w konia zrobi to git hehe :D

  • 0

    221. ~  2008-05-02 17:22:41  host: acnm85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trzeba być frajerem żeby nie mieć Play.

  • 0

    222.  2008-05-02 17:25:58

    #221 typowy przykład teorii "ja mam w tym to oni też muszą mieć", czyli myślenie typowego polaczka który nie ma zielonego pojęcie co pisze.

  • 0

    223. ~denis  2008-05-02 17:35:23  host: nat.mtk-tv.pl

    #222 kwistas wybacz to znów ja,faktycznie Ty z pewnością należysz do "nietypowych polaczków" bardzo nietypowych...co wcale nie oznacza że popieram 221.

  • 0

    224.  2008-05-02 17:35:55

    #216: ja tylko podalem najbardziej jaskrawy przyklad zmian na gorsze w Play - ktore sie widzi nieczesto jednak (MMS taryfikowane jako dane, zmiana warunkow paru promocji na gorsze i ta podwyzka - nic wiecej (albo niewiele, AFAIK)). A niestety jesli wierzyc przeciekom, to nowe taryfy indywidualne beda takim rozczarowaniem, jakim byla oferta firmowa Play dla biznesowcow z innych sieci, w tym dla mnie. I podobnie jak Nowy Play na Karte jest rozczarowaniem dla uzytkownikow ich poprzedniej wersji pre-paida. Poza tym siedzac w Orange w OdF 320 (na podstawowych SIMach) mamy troche inne ceny (nawet niz te cennikowe, ktore juz nie sa zle dla takiej taryfy), wiec dla mnie takie koszty to abstrakcja :)

  • 0

    225. ~  2008-05-02 17:38:51  host: f143-060.opera-mini.net

    denis chomiku ile już tych hu.. h... huaweiów sobie kupiłeś? :D :D :D

  • 0

    226.  2008-05-02 17:39:19

    Oczywiscie mialo byc do #218 :D

  • 0

    227. ~  2008-05-02 18:17:52  host: f143-060.opera-mini.net

    @PLANETA: już myślałem, że prowadzisz dialog wewnętrzny :D pozdro!

  • 0

    228. ~nick  2008-05-02 20:55:34  host: cav57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    77. r - nigdy nie słyszałem żeby użytkownikowi z wyswietlaczem mono telefon sie zawiesił; gdy dawno temu usłyszałem że telefon sie zawiesił to brzmiało jak jakieś s-f, w końcu to zawiesic sie może telefon a nie komputer

  • 0

    229. ~nick  2008-05-02 20:59:15  host: cav57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    78. ~klimass - j. w. oraz co to klienta obchodzi że trzeba zmieniac soft na lepszy, skoro sie zawiesza to znaczy że badziew; po co mam zmieniac coś co jest sprawne i nie zawiesza się? tak dla zasady, bo wg ciebie sie nie znam?

  • 0

    230. ~nick  2008-05-02 21:01:42  host: cav57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    79. ~PiotrasM - jesteś niedorozwiniety czy płacą ci za udawanie? przecierz napisałem: po co zmieniac coś co jest sprawne i nie zawiesza się

  • 0

    231. ~denis  2008-05-03 09:50:49  host: nat.mtk-tv.pl

    #225 nie żartuj z chomików ,są inteligentniejsze od ciebie...i nie jąkają sie

  • 0

    232. ~  2008-05-03 10:54:24  host: acjg251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play rządzi. Nie bądź leszczem przejdź do Play.

  • 0

    233. ~kwistas  2008-05-03 18:41:13  host: w3cache.wignet.pl

    i płac droższe rachunki.

  • 0

    234. ~sisek4  2008-05-04 09:47:16  host: awh254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 233 masz racje w play jest drogo jak cholera w dodatku korzystają na nadajnikach plusa w wiec lepiej idźcie do plusa bo zasięg taki sam tyle ze taniej

  • 0

    235. ~zdziwiwiona  2008-05-04 20:17:38  host: 106-53.espol.com.pl

    do 234 W PLUSIE taniej?! chyba oszalałeś. No może jest taniej jak wykupisz sobie pakiet za 20 zł miesięcznie , co wcale jest nie opłacalne.

  • 0

    236. ~zawi_23  2008-05-04 22:03:26  host: dln132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @233 kwistas pod innym artykułem zrobiłem sobie wyliczenie połączeń, koszt minuty poza play wyszedł mi 21 groszy... masz taniej? do play dzwonię za darmo... więc powiedz mi gdzie zapłacę za minutę mniej?

  • 0

    237.  2008-05-05 11:22:59

    ~zawi_23 wejdź sobie na nowe taryfy w PLAY. Może wreszcie dostaniesz jakiegoś olśnienia.

  • 0

    238. ~zawi_23  2008-05-05 13:42:21  host: host-ip98-32.crowley.pl

    @237 kwistas... gdzieś mam nowe taryfy Play. Ja mam starą :D I nie mam zamiaru jej zmieniać. Więc nie pitol mi o nowych bo one mnie nie dotyczą. A nowe widziałem i nie ma rewelacji. Tak samo ty masz promocję która może się kiedyś skończyć i co też mam Ci pokazać nową? Której nie będziesz używał? zastanów się co piszesz, oki? A i nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Gdzie mogę mieć taniej?

  • 0

    239. ~denis  2008-05-05 17:21:49  host: nat.mtk-tv.pl

    # 238 nie zadawaj kwistasowi pytań na które on nie umie odpowiedzieć ,poza tym jak pisze w poście 233 chodzi mu o droższe rachunki, a nie wyższe....powinno być wyższe,droższe może być masło.

Dodaj swoją opinię