Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon LG dla starszych osób

Telefon LG dla starszych osób

WitekT 13 Października 2004 11:39

0 0

lgTelefony komórkowe to produkt dla wszystkich. Ale czy na pewno? Gdyby zapytać nasze babcie i dziadków, z pewnością większość z nich uzna, że nowoczesne komórki są zbyt małe i nic na nich nie widać.
Ale coraz częściej producenci telefonów komórkowych widzą w starszych osobach kolejnych potencjalnych klientów i dostosowują swoje urządzenia do ich specyficznych potrzeb. Doskonałym przykładem jest nowy telefon LG, który w odróżnieniu od innych komórek dostępnych na rynku, jest duży i ma ograniczoną funkcjonalność na rzecz prostoty obsługi. Aby zapobiec częstemu gubieniu urządzenia producent wyposażył je w jaskrawo-żółtą obudowę, dzięki czemu telefon widać z daleka. Dodatkowo urządzenie ma duże klawisze, dzięki czemu wygodnie można wybrać żądany numer lub wpisać tekst wiadomości SMS.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Greg  2010-12-06 12:35:57  host: dynamic-78-8-101-234.ssp.dialog.net.pl

    Szukam telefonu dla rodziców (80 lat). Ma być prosty, niezawodny i mieć duży, czytelny wyświetlacz. W ten sposób trafiłem na powyższą informację. Niestety, ta informacja jest kompletnie bezużyteczna z jednego, prostego powodu: nie ma informacji o modelu aparatu, a przeglądanie całej oferty LG... Jedynym pocieszeniem jest, że to jest stara informacja i na pewno dawno już nieaktualna.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet