Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon do Skype po WiFi

Telefon do Skype po WiFi

WitekT 3 Maja 2006 12:46

0 0

SPH101 mW lipcu firma Netgear wypuści na rynek bardzo ciekawy telefon przeznaczony dla Skype, który w końcu nie wymaga do pracy działającego komputera PC i działa po WiFi.
Model SPH101 z logo Skype Certified współpracuje z punktami WiFi w standardzie 802.11 b oraz g i umożliwia szyfrowanie WEP i WPA-PSK. Oprócz wykonywania i przyjmowania rozmów, możliwe jest także pisanie na czacie – jednak dość niewygodne, bo używać trzeba do tego klawiatury numerycznej. Niestety, rozwiązanie ma jedną wadę – nie ma wbudowanej przeglądarki internetowej, a co za tym idzie, nie można korzystać z hotspotów, które wymagają wcześniejszego zalogowania się poprzez stronę www.

Źródło tekstu: Skype, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet