Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Telefon do mamy" nagrodzony

"Telefon do mamy" nagrodzony

WitekT 1 Lipca 2005 14:48

0 0

Autorski projekt społeczny Telekomunikacji Polskiej Telefon do Mamy otrzymał nagrodę w międzynarodowym konkursie Golden World Awards for Excellence in PR, organizowanym przez International Public Relations Association (IPRA). To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień branży public relations na świecie.

Do tegorocznej edycji IPRA zgłoszono 239 projektów z całego świata. Były one oceniane przez międzynarodowe jury składające się z 44 wybitnych specjalistów public relations. Nagrodzono 29 projektów, w tym 4 z Polski.
Telefon do Mamy zwyciężył w kategorii Corporate Social Responsibility (społeczna odpowiedzialność firmy). W ubiegłorocznej edycji konkursu IPRA w tej samej kategorii wyróżniono inny projekt TP Szpital z sercem.

Autorski projekt Telefon do Mamy jest częścią społecznego programu Telekomunikacja Polska Dzieciom. Dzięki TP na prawie wszystkich dziecięcych oddziałach szpitalnych w Polsce działa ponad 1000 przyjaznych i kolorowych Telefonów do Mamy, z których mali pacjenci korzystają bezpłatnie dzięki specjalnym kartom telefonicznym. Do tej pory dzieci wykorzystały ponad 180 tys. darmowych kart telefonicznych i rozmawiały z bliskimi przez 5 mln minut.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~pyp  2005-07-01 17:36:00  host: axt72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trzeba przyznać że Tp ma prawie same wady, ale za ten projekt trzeba ich pochwalić. Plus dla nich

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet