Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon Bonda w Orange

Telefon Bonda w Orange

WitekT 22 Października 2008 12:16

0 0

sonyericsson c902Orange wprowadza limitowaną edycję Sony Ericsson C902 Cyber-shot Titanium Silver, telefonu używanego przez Jamesa Bonda w najnowszym filmie Quantum of Solace.

Limitowaną edycję telefonu będzie można kupić w salonach Orange oraz w sklepie internetowym na www.orange.pl. Będzie dostępny z taryfami abonament i mix, w cenie zależnej od rodzaju wybranej oferty i czasu trwania umowy z operatorem.




Wraz z telefonem, w specjalnym opakowaniu z wizerunkiem Bonda klienci dostaną kartę pamięci o pojemności 1 GB oraz ekskluzywne gadżety multimedialne związane z filmem - między innymi: dzwonek, wygaszacze ekranu, tapetki oraz zwiastun najnowszej produkcji o agencie 007.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2008-10-22 12:44:04

    Nie ma lasera zamiast lampy do aparatu? łeee...

  • 0

    5. ~kwistas  2008-10-22 12:50:21  host: w3cache.wignet.pl

    wlo a możne jest tylko w ukrytym tajnym miejscu. :-)

  • 0

    6. ~mirekb  2008-10-22 13:10:40  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    telefon Bonda w cenie "wstrząsnięty nie zmieszany".prestiż będzie kosztowal

  • 0

    7. ~Alquana  2008-10-22 13:23:18  host: cc.azsoft.pl

    Kojarzy mi się z K850i, ale jest dużo ładniejszy ;]

  • 0

    8.  2008-10-22 13:26:13

    "ekskluzywne gadżety multimedialne związane z filmem - między innymi: dzwonek, wygaszacze ekranu, tapetki oraz zwiastun najnowszej produkcji o agencie 007." Już lecę kupować!

  • 0

    9.  2008-10-22 13:35:05

    @8: I do tego jeszcze ta wspaniała, godna Szpiega Szpiegów karta pamięci...

  • 0

    10. ~dodek  2008-10-22 13:36:07  host: dpp123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ok, a tak poważnie, czym ta mega promowana wersja różni się od zwykłego c902, który jest chocby w Erze od jakiegoś czasu? bo chyba nie tylko tymi multimediami???

  • 0

    11.  2008-10-22 13:39:53

    wlasnie tym ze to limitowana wersja mr. jamesa bonda

  • 0

    12. ~bbart79  2008-10-22 13:43:26  host: watneys-ce0.london.02.net

    I że będzie dużo droższa w Orange niż w Erze...

  • 0

    13.  2008-10-22 14:04:38

    Shiryu - szpiedzy nie potrzebują wielkich kart pamięci... Szpiedzy mają technologie, które pozwalają w 1 kB zmieścić dokumentację DeTeeRkę rakiety balistycznej ;-)

  • 0

    14. ~dodek  2008-10-22 14:05:24  host: dpp123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    aha, to super :) myślałem , że limitowana daje coś więcej niż zestaw "gadżetów multimedialnych" z agentem 007 . no cóż, ciekawe czy choć 1 osoba wybierze ten model tylko dlatego, że jest z limitowanej edycji? :)

  • 0

    15. ~Czesio  2008-10-22 14:05:40  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    Ja kocham Bonda

  • 0

    16. ~Zakręcony  2008-10-22 14:06:40  host: 193.111.174.150

    A czy to cudo ma GPS-a? Bo nawigacja w fonie mnie kręci ostatnio na maxa.

  • 0

    17. ~makary  2008-10-22 14:06:45  host: nat-tar.aster.pl

    A mam pytanie czy maja juz oni w swojej ofercie Samsunga Omnie czy nadal tylko prym wiedzie Plus ,gdzie ten telefon mozna miec w taryfie biznesowej ?

  • 0

    18. ~pol  2008-10-22 14:44:59  host: bbservice158.mmpnet238.tnp.pl

    Limitowana edycja, pomimo tego, że jest limitowana, jest także wypuszczona w specjalnym limitowanym kolorze, który jest ładniejszy od nielimitowanych czarnych i czerwonych wersji. Bo Bond lubi srebrny...

  • 0

    19.  2008-10-22 15:06:58

    Bond zszedl na psy od czasu poprzedniego filmu... Daniel Craig sie po prostu nie nadaje. Tak, widzialem film. Wypozyczony :P A gadzety, samochod i telefony Bonda tez zeszly na psy. Jak dla mnie te ostatnie byly lepsze w The Dark Knight'cie. Sam film tez o niebo lepszy.

  • 0

    20.  2008-10-22 20:01:47

    19. Ostatni Bond jest najlepszym ever ;p

  • 0

    21.  2008-10-22 22:21:15

    #19: polemizowalbym. Poczytaj sobie strony fanow Bonda, jak jada Craiga :> Ja uwazam, ze blizej mu najgorszego, niz najlepszego...

  • 0

    22. ~  2008-10-23 16:38:04  host: nat217.and-net.pl

    Bond powinien miec jakies htc albo nokie a nie ten plastik.

  • 0

    23. ~  2009-01-16 16:04:45  host: 80.72.37.66

    uważam że nowa odsłony bonda z craiga'am są ciekawsze

Dodaj swoją opinię