Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telefon albo antywirus za "neostradę tp"

Telefon albo antywirus za "neostradę tp"

WitekT 27 Czerwca 2007 14:04

0 0
Od 27. czerwca klienci, którzy złożą zamówienie kanałem telefonicznym na neostradę tp lub multipakiet tp, otrzymają dodatkowy prezent.

Klient będzie mógł wybrać telefon bezprzewodowy Avena 135 lub program antywirusowy ArcaVir 2007. Prezent zostanie wysłany do klienta kurierem w ciągu 14 dni.

Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów, jednak nie dłużej niż do 30. czerwca. Można łączyć ją z innymi promocjami.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~A  2007-06-27 16:55:42  host: bgo86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    neostrada bez firewalla? -życzę powodzenia :)

  • 0

    17. ~  2007-06-27 17:05:25  host: p09-13.opera-mini.net

    Za darmo mozna miec tez Linuxa , ale po co jak pewnie lepiej miec kradzionego Windows , legalny maja tylko frajerzy. Jak tylko skonczysz wakacje , zapoznaj sie w szkole z definicja slowa "snob"

  • 0

    18. ~do 17  2007-06-27 17:23:03  host: bgg225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    masz jakieś problemy egzystencjonalne ? legalnego windows-a i darmowego linuksa mają ludzie uczciwi. Zapewniam cię, że tacy jeszcze są w tym kraju.

  • 0

    19. ~  2007-06-27 17:25:46  host: chello087207040151.chello.pl

    17. Snobizm jest pojęciem o wiele szerszym niż Ci się wydaje. Pewnie zaglądnąłeś do słownika wyrazów obcych i stałeś się nagle mądralą. A po wakacjach to ja idę do "zerówki".Wiesz co to zerówka? Przeczytaj sobie to: http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PK/snobizm_charakter.html

  • 0

    20. ~  2007-06-27 17:34:48  host: p09-13.opera-mini.net

    18 - a Ty masz jakies problemy interpretacyjne? Wkurzaja mnie wszystkokrytykujace gnojki co by chcialy wszystko "za free" , szczegolnie jak im sie nie nalezy (wtedy to sie nazywa - zlodzieje) , a nie kiedy im sie nalezy czy raczej moga miec cos za darmo. ***19 - musisz byc idiota , skoro ktos kto wybiera dla Ciebie platna wersje czegos jest snobem. Definicja idioty nie wymaga przeszukiwania netu.

  • 0

    21.  2007-06-27 17:35:12

    Tych kilka głupich postów WitekT powinien usunąć. Było by czyściej

  • 0

    22.  2007-06-27 17:39:02

    Coś mi się widzi że dzieci Neo wdarły się na telepolis - WRACAć NA ONET! ;-)

  • 0

    23. ~Adam  2007-06-27 17:44:09  host: bea72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    koń by się uśmiał z niektórych komentarzy. Nawet dziecko wie, że korzystanie z windowsa i neostrady bez dobrego firewalla to jedna wielka desperacja (tego systemu używa chyba większość). Skąd tyle w tobie jadu kolego z opery mini?

  • 0

    24. ~noname  2007-06-27 18:02:59  host: egu126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejne pytanie za 100 pkt. tym razem ode mnie: Jaki jest cel dawania durnej promocji na 3 dni? Ano żeby oczywiście znaleźć kogokolwiek kto połaszczy się czy to na jakiś kubek, smycz, nawet telefon za 19,99 po to żeby dowiedział się za 3 dni, że wchodzi nowa promocja z dniem 1.7 lepsza od poprzedniej, nie powinna przynajmniej być gorsza ze względu na "konkurencję" i frajer obudzi się z ręką w nocniku. Taki i jedyny jest cel tych gadżetów. Rzeczywiście firma ma ludzi za idiotów i co ciekawe w przypadku niektórych to się sprawdza inaczej nie byłoby tych idiotycznych dodatków wartych psie pieniądze a dających się wciągnąć na umowy 2, 3-letnie. Swoją drogą ciekawe co tp zapoda od 1.7 - 2 złote taniej na opcji czy kolejną jakąś pierdółkę za 4,99 lub 9,99 zł.

  • 0

    25. ~no  2007-06-27 18:06:29  host: egu126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    >16. >23. Faktycznie bez firewalla przy neo też bym zginął, wystarczy zaglądnąć do loga co tam się dzieje...

  • 0

    26. ~issa  2007-06-27 18:10:52  host: inet20908na-1.eranet.pl

    ***Adam - to ja pisałem te komentarze. I nie rozumiem , o co Ci chodzi z "jadem". Może mnie źle zrozumiałeś jednak? "awet dziecko wie, że korzystanie z windowsa i neostrady bez dobrego firewalla to jedna wielka desperacja" , co mam przez to rozumieć , że jest zły? Sprawdziłeś to i mówisz z własnego doświadczenia?

  • 0

    27. ~issa  2007-06-27 18:14:09  host: inet20908na-1.eranet.pl

    Następna rzecz - moje uwagi skierowane , były skierowane do cwaniaków , którzy by chcieli wszystko "za free" , wszystko skrytykują i "ściongnom" sobie z neta , bo kradzież nazywana jest teraz i gloryfikowana teraz przez niektórych jako radzenie sobie , a Ci co płacą to "snoby" , ba to pewnie jedne z najlżejszych określeń. Frajerem nie jest złodziej , tylko ten co płaci. W życiu moją intencją nie było sugerowanie , że Ci co korzystają z darmowych wersji różnych programów są gorsi. Absurd.

  • 0

    28. ~Adam  2007-06-27 19:08:12  host: bex78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Issa: tak się złożyło, iż pojechałeś po całości młodych cwaniaczków (z tym się zgodzę) i zrobiłeś to pod moim postem :) Mój post był jakby skierowany do ludzi, którzy podejmują decyzje odnośnie takich promocji dając antywirusa zapominając o firewallu.

  • 0

    29.  2007-06-27 21:39:31

    Lepszy rydz jak nic... Albo oferta BSA

  • 0

    30.  2007-06-27 22:49:25

    Ciekawe czy TP w ramach BSA będzie musiał aparaty sprzedawać Netii za 60% ceny :-D i antywirusy rzecz jasna.

  • 0

    31. ~Intermann  2007-06-28 12:06:43  host: public-gprs45294.centertel.pl

    JWS - jestem w szoku... . wchodze czytam komentarze, i telepolis traci w moich oczach. co to za blondynki tu sie włamały zeby sie pokłócić?? yyyyyyyy... . myślałem ze gówniarzy to tu nie ma i sa poważni ludzie którzy szanują opinię innych użytkowników a nie krytykują się nawzajem i obrzucają gównem do tego nie mając odwagi wpisać swojego nicka... . @21, @22 POPIERAM !!!

  • 0

    32.  2007-06-29 13:28:21

    a się cieszę z ostrej wymiany zdań i braku cenzury na portalu, to jest jego największa zaleta, dzięki temu taka blondi jak ja ;) mniej zorientowana w temacie, może zdobyć wiele cennych info oraz wyrobić sobie własne zdanie

  • 0

    33. ~żabka  2007-06-30 11:24:19  host: bgj65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Interman; od kiedy staruchy używają w swoim języku "słowa" yyyyyyyyy ? :)

  • 0

    34. ~Chrome  2007-06-30 14:16:49  host: brh94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jako pracownik infoinii technicznej Neo powiem tak - w zamym regulaminie umowy na neo pisze że za bezpieczeństwo kompuera użytkownika odpowiada sam użytownik i Tp nie bierze odpowiedzianości za treści przechodzące po połazeniu poprzez neo... Do tego najwiekszym plusem i zarazem minusem jest to że od strony TP nie ma zadnych blokad na porty i można robić zywcem o się komu podoba (tak długo jak nie zagraża to integraności sieci TP)... ale dzieki temu robale walą drzwiami i oknami... a to że większość użytkowników to zwykli userzy ktorzy nie wiedzą że co jakiś czas system trzeba zaktualizować to też inna sprawa... Pozdrawiam :)

  • 0

    35. ~Chrome  2007-06-30 14:38:58  host: brh94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Edit : sorki za literówki ale piszę z nowego lapa i jeszcze nie do końca przyzwyczaiłem się do nowej klawiaturki :D

Dodaj swoją opinię