Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Telecentrum Dialogu

Telecentrum Dialogu

sirmark 13 Lipca 2004 18:53

0 0

Brak ograniczeń liczby kontaktów, ponad 98 proc. skutecznych połączeń z konsultantem oraz 24-godzinna obsługa to podstawowe założenia pracy TeleCentrum Dialogu, przekładające się na najwyższy wskaźnik zadowolenia klientów.
Telecentrum to podstawowe miejsce kontaktu z abonentami – tylko 2 proc. z nich odbywa się w Biurach Obsługi Klienta i przez korespondencję listowną. Wskaźnik dostępności TeleCentrum wyniósł w maju 2004 roku 99,56 proc., zaś średnia od początku roku – 99,63 %. Czas oczekiwania na połączenie z Konsultantem wynosił w tym roku średnio 58 sekund (według założeń nie może przekraczać 60 sekund).
Aby ciągle polepszać te parametry i sprostać jednocześnie rosnącej liczbie klientów i rosnącej liczbie kontaktów, niezbędna była rozbudowa TeleCentrum, zarówno fizyczna, jak i systemowa. Liczba stanowisk wzrosła o 100%. Trwa również proces wdrożenia Contact Centre – czyli obsługi przez kanał elektroniczny w trybie on-line. Planowane funkcjonalności to:
- Call me Back - klient wypełnia specjalny formularz na stronie WWW z prośbą o kontakt – informacja ta trafia do konsultanta , który kontaktuje się z klientem.
- Call me immediate (later) - klient wypełnia specjalny formularz na stronie WWW określając w nim datę i godzinę kontaktu - w tym określonym terminie kontaktuje się z nim konsultant.
- Web Collaboration - usługa polegająca na wspólnym przeglądaniu stron WWW przez klienta oraz konsultanta. Specjalna aplikacja umożliwia konsultantowi oglądanie w czasie rzeczywistym tych stron, które widzi klient. Zapewni to pomoc w korzystaniu z takich aplikacji jak np. Twój Rachunek lub zarządzanie kontem dostępowym.
- Chat – rozmowa tekstowa on-line w czasie rzeczywistym konsultanta z klientem: umożliwia natychmiastową reakcję na pytania klienta.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-41-76.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet