Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 wprowadzi pakiety usług

Tele2 wprowadzi pakiety usług

WitekT 19 Września 2007 21:34

0 0
Na jutrzejszej konferencji prasowej Tele2 przedstawi nową ofertę, która łączy usługi telefonii stacjonarnej i dostępu do Internetu dla klientów Telekomunikacji Polskiej - opartą o WLR i bitstream access.

24. września w ofercie Tele2 pojawi się przynajmniej jeden taki pakiet - pakiet tele2 max non stop. W ramach oferty, łącze 1 Mb/s i 2 tys. minut połączeń do sieci stacjonarnych przez 6 miesięcy będzie za darmo przy umowie - najprawdopodobniej - na 24 miesiące.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Test  2007-09-19 21:47:54  host: 212.160.172.70

    Tele 2 . Czy ta firma cieszy się waszym zaufaniem ?

  • 0

    2. ~aiit  2007-09-19 21:51:00  host: cbw213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli mozna spodziewac sie ze cos podobnego zaoferuje netia i inni operatorzy.

  • 0

    3.  2007-09-19 21:52:56

    u mnie nie wzbudza zaufania po przeżyciach mojej rodziny (świadczyli usługi na wyłączonym numerze TP ;p) i p tym co czytałem o nich w necie. Dziś dzwonili nawet do mnie i proponowali przejście z TP na ich abonament, ale powiedziałem, że nie jestem zainteresowany :D

  • 0

    4.  2007-09-19 22:13:48

    TELE2 SUXX!

  • 0

    5. ~  2007-09-20 07:24:32  host: 87-205-38-12.adsl.inetia.pl

    ahan ale im powiedziałeś. Aż im pewnie w pięty poszło i już z tej rozpaczy myślą o wycofaniu się z Polski. Skoro wolisz monopol i wyższe rachunki, to i dobrze. Tylko po co sie tym chwalic.

  • 0

    6. ~ol  2007-09-20 09:19:54  host: aclv243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TA FIRMA TO TRAGEDIA..................

  • 0

    7. ~waldi  2007-09-20 09:37:59  host: 212.160.172.70

    zgadzam się z tym to tragedia ..........

  • 0

    8. ~Internauta  2007-09-20 12:14:01  host: 87-205-36-97.adsl.inetia.pl

    Poziom obsługi w Tele2 jest jeszcze gorszy niż w TP. Przecież ta firma nawet nie ma siedziby tylko skrytkę pocztową. Nawet wypowiedzenia poleconym wysłać nie można!!! Po prostu żenada!

  • 0

    9.  2007-09-20 12:18:53

    #1 absolutnie nie!!!!

  • 0

    10. ~user  2007-09-20 12:24:41  host: chello084010211077.chello.pl

    a ja chcialbym zobaczyc siec szkieletowa tele2 :)

  • 0

    11.  2007-09-20 13:43:05

    user: Brak! Zgadłem?

  • 0

    12. ~  2007-09-20 14:06:03  host: nat.krt.net.pl

    szkieletową, ale gdzie? w centrum telemarketingowym :)? bo innej to chyba brak

  • 0

    13. ~Darek  2007-09-20 14:09:56  host: polsl4-230.rybnet.pl

    A ja korzystam z usług tej firmy ok. 2 lata i jak do tej pory jestem b.zadowolony :)

  • 0

    14. ~  2007-09-20 15:42:01  host: w3cache1.icm.edu.pl

    W rejestrze przedsiębiorców telekompromitacyjnych w UKE powinien być jakiś adres.

  • 0

    15.  2007-09-21 10:10:04

    14. adres to powinien być w regulaminie usług i w umowie ;-)

  • 0

    16.  2007-09-21 10:13:52

    A propos regulaminów... Tele2 w wakacje wprowadziło nowy regulamin... Poinformowali w stosownym terminie abonentów o możliwości wypowiedzenia umów? ~Darek - mówisz, że korzystasz, więc jak? Dostałeś regulamin z informacją o prawie wypowiedzenia umowy?

  • 0

    17.  2007-09-21 10:15:52

    czy nawet jakoś przed wakacjami? nie pamiętam już... zadawałem w każdym razie to pytanie w tamtym czasie i NIKT nie udzielił mi odpowiedzi ;-)

  • 0

    18. ~j  2007-09-21 14:22:49  host: 87-205-164-215.adsl.inetia.pl

    Tele2 ul. Marynarska 21 02-674 Warszawa. Adres z umowy. Umowa na czas nieokreślony. Miesięczny termin rozwiązania.

Dodaj swoją opinię