Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 - tanio lokalnie mimo odwołania TP

Tele2 - tanio lokalnie mimo odwołania TP

WitekT 23 Listopada 2004 12:25

0 0

Telekomunikacja Polska odwołała się od decyzji Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty, którego prezes nakazał umożliwić jej abonentom korzystanie z połączeń lokalnych Tele2 Polska.

Mimo odwołania klienci TP będą mogli, za pośrednictwem Tele2, prowadzić tańsze rozmowy lokalne. Prezes URTiP nakazał TP umożliwienie wszystkim klientom operatora narodowego korzystania z połączeń lokalnych oferowanych przez Tele2. Prezes nadał tej decyzji rygor natychmiastowej wykonalności oraz nakazał TP i Tele2 w ciągu dwóch tygodni przeprowadzić niezbędne testy.
TP SA umożliwi Tele2 oferowanie połączeń lokalnych i strefowych na zasadzie preselekcji tylko w tych strefach numeracyjnych, w których sieci obu firm mają punkty styku. Warunkiem oferowania takich usług w innych strefach jest - zdaniem TP - uruchomienie w nich punktów styku. Z danych ujawnionych przez TP wynika, że rynek połączeń lokalnych realizowanych przez abonentów TP wart jest ok. 215 mln zł miesięcznie. W odniesieniu do innych rodzajów połączeń TP w wyniku liberalizacji szybko straciła po ponad 20% rynku.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet