Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 rozwija kampanię reklamową

Tele2 rozwija kampanię reklamową

WitekT 13 Września 2006 13:23

0 0

tele2 nie przejdzie m11. września rozpoczęła się kampania wizerunkowo-sprzedażowa Tele2, informująca o nowej ofercie operatora.

Jest to drugi etap działań reklamowych, rozpoczętych 1. września od części teaserowej na nośnikach reklamy zewnętrznej, na których eksponowane było hasło Nie przejdzie!. Kontynuacja kampanii obejmie telewizję, prasę codzienną i tygodniki opiniotwórcze, nośniki zewnętrzne oraz Internet. Działania reklamowe potrwają kilka miesięcy i połączone są ze stroną www www.lepszaprzyszlosc.pl.




Tele2 reklamuje nową ofertę związaną z podpisaną umową na WLR z Telekomunikacją Polską. Według niej, Tele2 od 14. września powinna oferować usługi, pozwalające na płacenie abonamentu na jednej fakturze. TP zwróciła się do UKE z prośbą o odroczenie terminu wdrożenia WLR dla Tele2. Jeżeli UKE na to nie wyrazi zgody, to w tym roku TP grozi kara nawet w wysokości 49 mld zł. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Więcej o WLR pisaliśmy w artykule Słowniczek działań UKE – część I, a o nowym cenniku Tele2 w tej wiadomości.

Źródło tekstu: MediaRun, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2006-09-13 14:26:37

    WitekT- też na to zwróciłem uwagę. Fakt jest taki, że oferta Tele2 jest w każdym wariancie tańsza od analogicznej oferty TPSA, co oczywiście nie znaczy, że najtańsza na rynku :) Odniosłem takie wrażenie, że marketingowcy Tele2 poszukują i skupiają się na abonentach, którzy nie mają zielonego pojęcia, co się dzieje obecnie na rynku telekomunikacyjnym, a oni za wszelką cenę chcą im sprzedać swoje usługi...

  • 0

    11.  2006-09-13 14:31:24

    mike278: jaki tam ze mnie pan... ;) A co do umiejętności czytania i świadomości istnienia terminu "preselekcja" - jest niska, ale nikt nic nie poradzi na to, że ludzie nie czytają co im się pod nos do podpisu podtyka...

  • 0

    12. ~ksad  2006-09-13 14:36:03  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    WitekT: Mam takie głupie pytanie, w interesie mojej prawie stuletniej babci: Czyli w żaden sposób nie można zawrzeć z Tele2 umowy TYLKO przez telefon i TYLKO podpisując WYŁĄCZNIE odbiór przesyłki poleconej?

  • 0

    13.  2006-09-13 14:39:48

    #5 wg tego co bylo w programie to, to zlecenie preselekcji bylo tak przyklejone ze widoczne bylo tylko miejsce na podpis. I tutaj jest najwiekszy zarzut do tele2, bo Karol W. zwalal na poczte, a poczta IMO slusznie podala ze to jest pomysl tele2.

  • 0

    14. ~Longman  2006-09-13 14:40:10  host: eve87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hmmm, program w TVNie jest tendencyjny? Zapewne, bo cos takiego jak prawda obiektywna w stosunkach miedzyludzkich nie istnieje. Czy Tele2 jest uczciwa? Zapewne tak, do tego stopnia jak wiarygodne bylo tlumaczenie sie pana Lerignona, ze to ze wszyscy akwizytorzy Tele2 przedstawiaja sie "jestem z firmy telekomunikacyjnej" lub wrecz "jestem z Tekomunikacji" (czego sam doswiadczylem) zamiast "jestem z Tele2" jest tylko czystym zbiegiem okolicznosci. Po prostu tak sie zlozylo, ze kilka tysiecy osob sie przejezyczylo, akurat w ten sam sposob.

  • 0

    15.  2006-09-13 14:42:20

    Longman: ja doskonale wiem i z własnego doświadczenia, i z doświadczenia firm obsługujących Tele2, że ta firma ma sporo za uszami. Tego broń Boże nie neguję. Zastanawiam się tylko nad merytorycznością materiału Uwagi.

  • 0

    16. ~Longman  2006-09-13 14:43:58  host: eve87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Notabene, Tele2 zamiast uzyc "kulaka" i tlumaczenia "No pasaran!" La Pasionarii w swej nowej akcji reklamowej, moze uzyliby na przyklad tlumaczenie z bramy na Solowkach: "Zelazna reka zapedzimy ludzi do szczescia!" :-)

  • 0

    17.  2006-09-13 14:44:55

    ksad: podpisując TYLKO odbiór przesyłki poleconej, nie podpisujesz umowy z Tele2. Problemem jest to, że w przypadku Tele2 trzebaby było podpisac to na jakimś oddzielnym druku, bo teoretycznie jeden druk to i preselekcja, i odbiór...

  • 0

    18. ~ksad  2006-09-13 14:46:01  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    WitekT: Dzięki.

  • 0

    19.  2006-09-13 14:51:49

    #17. problem w tym, ze po podpisaniu takie przesylki, Tele2 ma dokument zwany "zlecenie peselekcji". To ze nie ma akurat potwierdzenia odbioru przesylki jest w tym momencie malo wazny. Tele2 realizuje to zlecenie i teraz user musi jakos udowodnic ze zostalo to zrobione bezprawnie, choc podpis jest autentyczny. A to najlepiej zrobi UKE i UOKiK.

  • 0

    20. ~ptok  2006-09-13 15:01:55  host: chello062179028189.chello.pl

    W tym problem, że podpisując potwierdzenie odbioru przesyłki, potwierdza się jednocześnie zlecenie preselekcji. To jest typowy podstęp. Takie sk.....ństwo powinno byc tępione niezależnie od tego , czy to Tele cwaj czy inna firma. Dlatego jestem za tego rodzaju reportażami. Widzieliście rumieńce wstydu u pana Nesterowicza? Bo rzecznik prasowy to widać ,że świnia żyjąca z zaprzeczania.

  • 0

    21. ~Mario  2006-09-13 15:28:48  host: 213.77.16.194

    Witam. P. Nesterowicz tak się tłumaczył, że większości z jego wypowiedzi zwyczajnie nie zrozumiałem - nie chodzi o to że nie zrozumiałem treści merytorycznej, ja nie rozumiałem co on mówił...bełkotał poprostu

  • 0

    22. ~blom  2006-09-13 15:46:22  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    NEICH SPADAJA JZU 3 CZY 4 RAZ DZWONILI I CZY NEI CHCHE NETA ALBO TANSZYCH POLACZEN JAK JESCZE RAZ ZADZWONIA TO JZY NAPRAWDE ***** POLECI BO MAM DOSC ISC NAGADYWANIA!!!! 1. RAZ POZWOLILEM SIE IM WYGADAC I DZIEKUJE I JEBS SLUCHAWKA 2. RAZ ODRAZU ZE NIE A ONA ZE CZEMU JEBS.... 3. RAZ JEBS ODRAZU TO ZADZWONILI JESZCZE RAZ 4. ZA 4 RAZEM POLECA *** BO MMA TEGO DOSC!!!

  • 0

    23.  2006-09-13 15:54:08

    Niestety wczorajszej Uwagi nie oglądałem od początku a wcześniejszej wogóle.
    P. Nesterowicz w pewnym momencie zaczął fajnie się tłumaczyć. Nie przytoczę tego w 100%, ale brzmiało to mniej więcej: "Dlaczego my jesteśmy winni, dlaczego nas się oskarża? Przecież to nie nasza wina, że takie są praktyki podwykonawcy." Więc kto do starej rury jest winny? Ja jako przedsiębiorca, że zatrudniam łajzy, nie wyciągam wniosków z działalności podwykonawców i skarg klientów, poprostu mam w dupie markę firmy i zysk jest najważniejszy, czy może oszukiwani klienci?

  • 0

    24. ~  2006-09-13 15:57:36  host: dtu189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekaw jestem, kiedy Tele2 zaangażuje jakąś strasznie drogą firmę od PR do odbudowy wizerunku, który sami niszczą od kilku lat? A może poprostu sprzedadzą sieć i się wyniosą.

  • 0

    25. ~kajo  2006-09-13 16:14:34  host: inet20908-1.eranet.pl

    " to w tym roku TP grozi kara nawet w wysokości 49 mld zł "
    az taka duza?

  • 0

    26. ~poznaniak  2006-09-13 16:26:06  host: 213-238-104-90.adsl.inetia.pl

    Owszem Tele2 zachowuje się strasnie jeśli chodzi o umowy. Zastanawia mnie jednak czas akcji (problem był znany od dawna) - ITI i TP tworzą wspólne platformy multimedialne. Swoją drogą cemu nikt nie zrobił "Uwagi" o zmienianiu przez telefon planów ze "standardowego" na "tp 60 minut za 50 zł". To było to samo, a nawet jeszcze gorsze, bo zmiana planu oznacza przedłużenie umowy na 12 miesięcy z TPSA !!!

  • 0

    27.  2006-09-13 18:06:27

    #26 to jest jakby oddzielny temat. Jakby nie patrzec jest to pewna rozgrywka.

  • 0

    28.  2006-09-13 19:14:31

    Tele2 i TP, to jedno i to samo zło. Dlaczego nie moge mieć neostrady czy DSL na abo socjalnym. Czemu musze zmieniac plan na standardowy. Przeciez nie mozna łaczyc ze sobą roznych usług, a jednak mozna. Bo regulamin abo socjalnego zabrania miec takich uslug jak np. neostrada. To chyba sprzeczne z tym, co wpaja nam UKE.

  • 0

    29. ~noname  2006-09-13 22:01:07  host: egk123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zadowolony klient z usług tele2: http://213.77.52.253/tele2.mp3

Dodaj swoją opinię