Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 pozbywa się austriackiego MVNO

Tele2 pozbywa się austriackiego MVNO

WitekT 9 Października 2007 10:48

0 0
Tele2 sprzedało swojego austriackiego MVNO firmie Telekom Austria za około 7 mln euro.

Wirtualny operator miał na koniec II kwartału 131 tys. klientów i nie przynosił Tele2 zysku.

Tele2 pozostanie w Austrii jako dostawca usług głosowych i dostępu do Internetu.


Źródło tekstu: Tele2, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2007-10-09 10:50:34  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Czyżby komentarz zadziałał ? :)

  • 0

    2.  2007-10-09 10:51:38

    Jepp. ;)

  • 0

    3. ~  2007-10-09 10:53:34  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Coś Ci się redakcja opier...wiastkowywuje :D

  • 0

    4.  2007-10-09 10:54:16

    3: jutro bardziej oficjalnie wyjaśnię, czemu para idzie chwilowo w "inny gwizdek". ;)

  • 0

    5. ~  2007-10-09 10:54:43  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Kolejny odcinek sagi "szukamy inwestora" ?

  • 0

    6.  2007-10-09 10:55:33

    :PPPP

  • 0

    7. ~mirekb  2007-10-09 10:56:44  host: bmm206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak naprawde licza sie tylko wielcy operatorzy bo na ich sieci swidcza uslugi mvno a wczesniej czy pozniej ich wykupia to jasne.w Polsce takie niewypaly jak myAvon czy wpmobi to orange sobie wpisze w straty bo nikt z tego nie będzie korzystal(mimo tysiecy "AKTYWNYCH KART SIM")ale najwieksze szanse ma chyba halo polsat na ktorego oferte czekam z najwiekszymi adziejami(1 fuul mvno)w ciagu miesiaca powinni wystartowac bo juz za dlugo to trwa

  • 0

    8.  2007-10-09 11:11:51

    Mi tam w Playu jest dobrze :) a reszta.... :)

  • 0

    9. ~  2007-10-09 11:15:11  host: w3cache2.icm.edu.pl

    olek_skype: czy jak wysyłasz SMS zagramanicę to dochodzi z Twojego numeru i z numerem Twojego SMSC?

  • 0

    10.  2007-10-09 11:16:58

    No kurcze aż dziwi... Przecież jest najtańszym operatorem, więc kierując się logiką komentujących, powinien robić rewolucję cenową na rynku, ludzie powinni lgnąć do operatora, przynosić przyuchody i zyski... Co jest grane??

  • 0

    11.  2007-10-09 12:31:39

    Czy tele2 robi coś więcej ostatnio poza pozbywaniem się swoich oddziałów? *wlo: u nas cena jest dość ważnym kryterium wyboru ale nie jedynym. Ja od tele2 nic bym nie chciał. Nawet listu przez pocztę otrzymać ;-). Mam nadzieję, że jak Witek pozyska już sponsora to nie wprowadzi alternatywnego adresu Telepolis w stylu plusportal.pl albo eraportal.pl? ;-) Przypominam, że orangeportal już jest zajęte :-)

  • 0

    12.  2007-10-09 13:23:41

    r - moj stosunek do Tele2 jest raczej mocno negatywny ;-) A moje zdziwienie wynika z powszechnych opinii, że tylko niska cena zapewni kokosy ;-)

  • 0

    13. ~  2007-10-09 13:47:54  host: w3cache1.icm.edu.pl

    "5 października br. Tele2 ogłosiło nabycie operatora Telecom Eurasia od firmy ZAO SMARTS. Wartość transakcji to 160 mln SEK."

  • 0

    14.  2007-10-09 14:08:29

    13. - a gdzie to jest? w jakich krajach działa?

  • 0

    15. ~  2007-10-09 14:11:11  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Telecom Eurasia obsługuje sieć GSM 1800 w Krasnodarze. Telecom Eurasia ma obecnie 20 tys. klientów.

  • 0

    16.  2007-10-09 16:14:39

    Są tak mało konkurencyjni i pazerni, że potrafią działać tylko na rynkach słabo rozwiniętych i z tego powodu w UE wszystko sprzedają i posuwają sie na wschód:)

  • 0

    17.  2007-10-09 16:14:58

    widać tam można doić jeszcze... w rozwiniętych krajach Tele2 jakoś sobie rady nie daje ;-)

  • 0

    18. ~  2007-10-10 07:58:24  host: w3cache2.icm.edu.pl

    WitekT: (4) Czy to wspomniane "jutro" to już dzisiaj? :)

  • 0

    19. ~  2007-10-10 19:19:42  host: cjo253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak tak czytam o tym T2 to coraz bardziej ciesze ze nie poszedlem tam. Zaluje jednak, ze nie wybralem opcji NEtii gdy mialem taka mozliwosc. Naprwde dobra lacze duzo taniej niz w monopolu.

Dodaj swoją opinię