Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 pomaga dobrać taryfę

Tele2 pomaga dobrać taryfę

WitekT 6 Lipca 2006 16:11

0 0

Na stronie internetowej Tele2 (www.tele2.pl), została udostępniona aplikacja pomagająca klientom (indywidualnym i biznesowym) w wyborze planu taryfowego najbardziej dopasowanego do charakterystyki korzystania z telefonu stacjonarnego przez danego użytkownika.

Dobór najodpowiedniejszej taryfy odbywa się poprzez określenie przez użytkownika orientacyjnej struktury wykorzystywania poszczególnych typów i czasu połączeń oraz pór dnia, w których przeprowadza on najwięcej rozmów. Na podstawie danych określonych przez użytkownika, program dokonuje kalkulacji, w wyniku której wskazuje najkorzystniejszy (najtańszy) dla klienta plan taryfowy z oferty Tele2. Bezpośrednio ze strony Doradca On-Line, użytkownik może podpisać umowę na wybrany przez siebie cennik.
Mnogość ofert operatorów sprawia, że klienci wybierają często oferty tylko z pozoru dla nich korzystne. Program, który udostępniliśmy, jako jedyna firma na polskim rynku, chroni klientów przed tego typu sytuacją i sprawia, że klient wybiera taryfę, która jest dla niego rzeczywiście najtańsza – powiedział Piotr Nesterowicz, dyrektor generalny Tele2 Polska.

W chwili obecnej Tele2 Polska ma w swojej ofercie cztery atrakcyjne plany taryfowe skierowane do klientów indywidualnych oraz cztery taryfy dla klientów biznesowych. Doradca On-Line jest już drugą - po Kalkulatorze połączeń - aplikacją, która ułatwia klientom podjęcie decyzji o zmianie operatora.

Źródło tekstu: Tele2     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~~  2006-07-06 21:32:47  host: vera.net.pl

    Niech tele2 zniesie opłatę za inicjalizacje połączenia, stac ich na to bo właśnie spadła cena interkonektu, zamiast bawić się w produkowanie gadżetów na stronie.
    Teraz w ciągu dnia (do 18-tej) dzwonię tylko ze Skype, bo te głupie 19 gr za trzaśnięcie widełkami zniechęca mnie do dzwonienia, dzięki czemu Tele2 ma zawsze rachunek na poziomie 35 zł (sam abonament za DWiW). A gadam sporo więc pewnie miałbym zawsze ze 2, 3x więcej do zapłacenia.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet