Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 pokaże swoją ofertę na Internet

Tele2 pokaże swoją ofertę na Internet

WitekT 21 Czerwca 2007 13:32

0 0

25. czerwca Tele2 zaprezentuje oficjalnie swoją ofertę dotyczącą szerokopasmowego dostępu do Internetu dla klientów Telekomunikacji Polskiej, dzięki umowie na bitstream access w sieci narodowego operatora.

Przypomnijmy, że Tele2 od marca rekrutowała chętnych klientów TP na darmowe testy usługi, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Operator będzie tym samym trzecim operatorem, który na dużą skalę będzie prowadził sprzedaż - po Netii i GTS Energisie, którzy robią to od lutego. Swoją ofertę na czerwiec zapowiadał także Dialog, jednak wygląda na to, że projekt będzie opóźniony.




Na konferencji zostanie przedstawiona także nowa identyfikacja wizualna marki. Nasza redakcja będzie obecna na tym spotkaniu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2007-06-21 13:58:23  host: w3cache.tpnet.pl

    nikt jeszcze nic nie napisał? to dziwne

  • 0

    2. ~Ktos  2007-06-21 14:00:07  host: dud26.internetdsl.tpnet.pl

    a co ma napisac, jakos tej uslugi jest znana przed podaniem jej cennika. Dno Dno Dno Dno i jeszcze raz dno :) Wystarczy popytac ludzi jak dziala tele2 :) Oczywisice sa miliony zadowlonych tak jak z rzadu :)

  • 0

    3. ~  2007-06-21 14:26:13  host: chello087207040151.chello.pl

    Z nimi lepiej nie mieć nic wspólnego. I to by było na tyle.

  • 0

    4.  2007-06-21 14:31:56

    Mnie wylosowali do testu. 21 maja została podpisana umowa. Obiecali, że po 3-4 tygodniach przyjdzie modem. Ja dziś dzwonie, że modemu jeszcze nie ma a oni, ze nie ma mnie na liście osób testujących. Mam czekać na korespondencje wyjaśniającą. Prawdopodobnie się okaże, że nie ma możliwości technicznych. Tylko dziwne, że neo 512 chodziła do lutego. A wszystko wina tepsy jest. Uwzięła się na mnie. Na podłączenie Internetu netii też czekałem 1,5 miesiąca, bo tepsa się ociągała. Masakra jednym słowem. Pozdrawiam!

  • 0

    5. ~lucek  2007-06-21 14:39:13  host: chm108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja twierdze, że konkurencja zrobi swoje, czyli ceny pojda w dol; no bo ile ludzie sie beda nabierali na tp, skoro Netia ma taniej; ja tylko czekam na koniec umoy i juz mnie nie ma w tp

  • 0

    6.  2007-06-21 14:44:25

    trzeba będzie uważać, żeby czasem nie odebrać telefonu od nich. Podobno mają takie procedury, że odebranie telefonu uznawane jest za podpisaniem umowy ;-)

  • 0

    7.  2007-06-21 15:02:40

    jardo: Jak będziesz odbierał jakikolwiek tel. to za żadne skarby nie trzymaj długopisu w ręce:)))

  • 0

    8. ~Internauta  2007-06-21 15:47:39  host: 87-205-207-159.adsl.inetia.pl

    Od Tele2 lepiej trzymać się z daleka. Zostałem wybrany do testów (w marcu), a do dzisiaj nie potrafili przesłać dokumentów. Po prostu dno!!!

  • 0

    9. ~ad 6 i 7  2007-06-21 18:01:10  host: nat-134.ghnet.pl

    tele 2 ma niestety takie zagrania. Ale na początku trzeba z nimi podpisać umowę. potem dzwonią i ją zmieniają ustnie ale tak aby klient nie wiedział o co chodzi. w regulaminie jest zapis że użytkownik może składać dyspozycję ustnie i jest to wiążące i tego nadużywają

  • 0

    10. ~  2007-06-21 19:41:45  host: 212.160.172.70

    ciekawe czy zakupili swój sprzęt jeśli nie będzie reeeweeeelacja:))

  • 0

    11. ~Valkimer  2007-06-21 19:42:36  host: 212.160.172.70

    ciekawe czy tele2 zakupiła swój sprzęt czy znowu wydębi od innych operatorów bo sie nalezy....

  • 0

    12.  2007-06-21 22:39:41

    Dzwoniłem dziś drugi raz. Podobno ma modem (SpeedTouch 536) dotrzeć jutro albo w pon., bo były jakieś opóźnienia w sprowadzeniu z zagranicy. Miejmy nadzieję...

  • 0

    13.  2007-06-25 13:14:58

    nowa wizualizacja będzie taka jak w Niemczech (www.tele2.de), w tv już się pojawiły nowe reklamy - ADSL 1 Mb 15 zł ;)

  • 0

    14. ~  2007-06-25 17:30:49  host: b3.ovh.net

    dupa a nie 15zl !! Tele2 na 36msc 1-6msc 15zl 7-36msc 55zl TPSA na 36msc 1-6msc 28zl 7-36msc 56zl Nie jest az tak tanio w porownaniu do TP !!!!!

  • 0

    15. ~karmelka777  2007-06-26 19:55:20  host: apn-99-43.gprspla.plusgsm.pl

    ja mam od niedawna internet komórkowy iplus i jestem zadowolona, choć płacę 60 zł miesięcznie, a moja mama jest teraz załamana, bo z tele2 niby jest za 15 miesięcznie//:/tylko ciekawe na czym jest haczyk??!!!! tele2 spadajcie!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    16. ~karmelka777  2007-06-26 20:40:00  host: apn-100-131.gprsbal.plusgsm.pl

    przepraszam za określenie ,,tele2 spadajcie"

  • 0

    17. ~  2007-08-09 12:52:11  host: caf47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z Tele 2 są tylko kłopoty nic więcej i grożą innym!!!

  • 0

    18. ~RoiMa  2007-10-12 21:09:26  host: af114.internetdsl.tpnet.pl

    Tele2 to jest wyjątkowa banda Od 41 dni jestem pozbawiony dostępu do internetu z winy tele2 – padł modem stwierdzili fachowcy oczywiście z tele2. Po milionie telefonów do tej firmy postanowiłem zrezygnować z ich usług i niestety nie jest to sprawa prosta { groźba naliczenia wysokich kar}. Chyba cała sprawa musi zakończyć się w sądzie. Wszystkim nie zdecydowanym odradzam T E L E 2

  • 0

    19. ~Agatka2602  2007-11-13 08:46:47  host: arg74.internetdsl.tpnet.pl

    dzięki, a ja właśnie chcę założyć internet i chciałam w tele 2 ale już zmieniłam zdanie;)))

Dodaj swoją opinię