Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 pobije ofertę internetową Netii?

Tele2 pobije ofertę internetową Netii?

WitekT 28 Lipca 2007 11:30

0 0

W przyszłym tygodniu, a najprawdopodobniej już w poniedziałek 30. lipca, Tele2 przedstawi nową ofertę szerokopasmowego dostępu do Internetu dla klientów Telekomunikacji Polskiej dzięki bitstream access - dowiedziała się gazeta.pl.

Z informacji gazety.pl wynika, że Tele2 zaproponuje 15 miesięcy darmowego Internetu, a potem cena nie będzie wyższa niż koszt proponowany przez Netię, najtańszą jak do tej pory ofertę na rynku. To oznaczałoby, że użytkownik nowej oferty w Tele2 zapłacił by miesięcznie średnio 28 zł.




Netia w tym roku planuje jeszcze dwie promocje, powiedziała rzecznik Netii Jolanta Ciesielska. Jacek Kalinowski, rzecznik Grupy TP zapowiedział, że i jego firma niedługo wprowadzi nowe promocje na neostradę tp. Z kolei Marta Pietranik z Dialogu mówi, że jej firma nie planuje drastycznych obniżek cen, a raczej zaoferowanie dodatkowych usług wczesną jesienią.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Apacz  2007-07-28 11:41:30  host: acou244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Być moze w końcu sie cos ruszy, bo dotychczasowe promocje były raczej średnio kuszace...

  • 0

    2.  2007-07-28 11:50:08

    nasuwa sie pytanie, jaka jest i bedzie jakośc tego Internetu od Tele2, bo ze spadkiem ceny zazwyczaj idzie tez spadek jakości.

  • 0

    3. ~tkubon  2007-07-28 11:51:08  host: 82.160.250.233

    Robi sie ciekawie. Czekam juz 3 tydzien na wywiad techniczny z TP. Chce zmienic ISDNa na analoga wlasnie pod BSA i tylko pod warunkiem ze 2Mbps bedzie smigac, ale wszyscy w TP na urlopie. Dziadostwo, choc moze dzieki temu zalapie sie na jakas lepsza promocje

  • 0

    4. ~  2007-07-28 11:52:13  host: 87-205-181-98.adsl.inetia.pl

    Można przypuszczać, że również cyrograf wydłuży się o 6 do 12 miesięcy, bo w działania Trelemorele2 nie wierzę i nie ufam tej firmie.

  • 0

    5.  2007-07-28 12:01:41

    "zapłacił" - raczej "zapłaci", powinno być raczej w czasie przyszłym :)

  • 0

    6.  2007-07-28 12:04:37

    MADMAX: poprawiłem ciut inaczej. ;)

  • 0

    7.  2007-07-28 13:09:03

    no ciekawe co tp zaoferuje, czekam z niecierpliwością bo za tydzień mogę już podpisać nową umowę.

  • 0

    8. ~  2007-07-28 15:11:43  host: chello087207040151.chello.pl

    Poczytajcie sobie ich regulamin i cennik.. Tam dopiero są haki. Spróbowalibyście kiedyś zrezygnować /bo na przykład będzie źle działać/, to pójdziecie z torbami. Płacicie wtedy ceny spoza promocji. A wiecie ile poza promocją kosztuje 1 Mb miesięcznie? 200 złotych. http://www.tele2.pl/pages/pdf/obsluga_klienta/internet.pdf

  • 0

    9. ~PROZAK  2007-07-28 16:51:23  host: de3.tcompressor.com

    200zł za mb :o no takiego regulaminu to bym nie podpisał

  • 0

    10. ~poznaniak  2007-07-28 18:31:43  host: 213-238-98-131.adsl.inetia.pl

    ***tkubon: a ja mam ADSL na ISDN :-) co, w TPSA to niemożliwe?

  • 0

    11.  2007-07-28 18:53:04

    6, WitekT o takiej wersji także pomyślałem - jest ok ale "zapłaciłby" piszemy chyba łącznie ;) Choć nie jestem pewny, w sumie jest to forma osobowa więc napisałbym ww. zwrot bez spacji. Chyba, że napisałbyś "klient zapłacił by uniknąć kary", wtedy osobno ;)

  • 0

    12. ~n  2007-07-28 23:33:28  host: eea55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ...Jacek Kalinowski, rzecznik Grupy TP zapowiedział, że i jego firma niedługo wprowadzi nowe promocje na neostradę tp... Taaa, ciekawe kiedy jeśli obecna MegaInternet obowiązuje do 31 stycznia 2008!!! Niech tp przestanie robić idiotów ze swoich klientów tylko dlatego, że muszą korzystać z ich "usług". A od tele2 to wolałbym już tam-tam-y niż internet :)

  • 0

    13. ~ad_gro  2007-07-29 11:52:11  host: anb120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ok, obniżki ok. Poczekamy na jesień i promocje w kablówkach...

  • 0

    14. ~Kacper  2007-07-29 11:52:54  host: cmw117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja i tak bym wziął Netię. Firma jest znacznie bardziej wiarygodna.

  • 0

    15. ~ad_gro  2007-07-29 12:03:27  host: anb120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znajomi własnie próbują założyc internet z Netii. Od ponad miesiąca dokumenty krążą Netia-TP i ciągle im mówią że coś będzie wiadomo za 7 dni roboczych... Żenada! Z Tele2 pewnie to samo, TP utrudnia jak może

  • 0

    16.  2007-07-29 12:58:19

    Czyli dobrze zrobiłem podpisując lojalkę na Neostradę na 1 rok. 10zł drożej miesięcznie, ale za to niedługo nowa promocja :)

  • 0

    17. ~  2007-07-29 14:42:12  host: aaxy212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poznaniak: bo tepsa albo była za pazerna albo zbyt krótkowzroczna. Tak czy siak udają, że G.992.1 Annex B nigdy nie istniał. Zresztą nie tylko w tym przypadku. Orżnąć(tm) też nie przyjmuje do wiadomości faktu istnienia Play. Łrzecznik gruBy tp mógłby coś na ten temat powiedzieć.

  • 0

    18. ~zimen  2007-07-31 21:36:32  host: abun159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wspomnieli, ze jak bierzesz w tele2 tą oferte to musisz zaplacic 100pln za aktywacje+ 122pln za modem, ktory jestes ZMUSZONY kupic, bo nie ma innej opcji! Czyli 220 zl na wejscie, a dopiero potem 15 m-cy za darmo. oferta ogolnie drozsza od netii o jakies 60-pare zlotych(w ofercie bez modemu). No a jak wejdziesz juz do tele2 to tak latwo cie nie puszcza...

Dodaj swoją opinię