Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 ma kolejne problemy z TP

Tele2 ma kolejne problemy z TP

WitekT 9 Grudnia 2004 11:00

0 0

Tele2 wystartowało oficjalnie z ofertą połączeń lokalnych w sieci TP SA. Jak się można spodziewać, współpraca z gigantem nie układa się najlepiej.

Oba telekomy nie są w stanie potwierdzić, na jakim obszarze usługi są już dostępne. Nie ma pewności, czy usługa preselekcji została uruchomiona we wszystkich 12 strefach, gdzie mamy punkty styku z siecią TP. Przedstawiciele TP twierdzą (choć nieoficjalnie), że połączenia lokalne przez preselekcję Tele2 w kolejnych strefach będą sukcesywnie uruchamiane w najbliższych dniach.
6 grudnia usługa została aktywowana tylko w warszawskiej strefie numeracyjnej. Abonenci preselekcji muszą poprzedzać numer lokalny numerem kierunkowym. Jeśli tego nie zrobią, będą nadal łączyć się przez TP. Operator alternatywny chce, aby TP zablokowała taką możliwość, a abonent, który zapomni dodać kierunkowy do numeru lokalnego, usłyszał w słuchawce stosowny komunikat. Dotychczas Tele2 nie zwróciło się jednak o to z formalnym żądaniem do TP. Prawnicy obu stron wymieniają pisma.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet