Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 łączy lokalnie w całym kraju

Tele2 łączy lokalnie w całym kraju

WitekT 1 Lipca 2005 14:52

0 0

Od 1. lipca Tele2 Polska oferuje połączenia lokalne we wszystkich 49 strefach numeracyjnych.

Tele2 w tej chwili jest jedynym operatorem alternatywnym, oferującym połączenia lokalne poprzez prefiks i preselekcję w całym kraju.
Cieszymy się, że wreszcie możemy zapewnić wszystkim klientom oszczędności również na połączeniach lokalnych. Nie byłoby to możliwe bez decyzji Prezesa URTiP z 4. listopada 2004 roku oraz dobrze układającej się współpracy pomiędzy pracownikami Tele2 i TP na poziomie operacyjnym. Niestety najwyższe władze TP wciąż świadomie naruszają prawo na co zupełnie nie reaguje Regulator - powiedział Piotr Nesterowicz, dyrektor generalny Tele2 Polska.

Źródło tekstu: Tele2     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~ehmm  2005-07-01 15:18:00  host: 212.244.115.33

  ciekawy jestem, która firma telekomunikacyjna (czy to telefonii stacjonarnej czy komórkowej) jako pierwsza wprowadzi nielimitowane darmowe rozmowy zarówno do wszystkich sieci stacjonarnych jak i komórkowych..) - i abonament by kosztował maksymalnie za 50 - 100 zł brutto miesięcznie...?? - może kiedyś sie doczekam.

 • 0

  2. ~macisz  2005-07-01 16:31:00  host: 81.15.170.21

  ehmm - nie odczekasz się. Stawki rozliczeń za ruch międzysieciowy pomiędzy GSM a Stacjonarką są zbyt wysokie. Więc albo bardzo drogi ten abonament albo sorki, nic z tego.

 • 0

  3. ~WitekT  2005-07-01 16:58:00  host: host-81-190-128-137.olsztyn.mm.pl

  macisz: akurat gsm->stacjonarki jest b.tanio, poniżej 10 gr. W drugą stronę jest kosmos dopiero. ;)

 • 0

  4. ~ehmm  2005-07-01 17:41:00  host: 212.244.115.33

  no właśnie (na pewno nawet mniej niż 6gr/min brutto skoro już telefonie internetowe dają swoim klientom takie ceny ..)
  Tutaj trzeba tylko sie moim skromnym zdaniem dogadać z telefonią stacjonarną by można było jakoś jak wiem - ryczałtowo - czy jak?? - kupować dostęp do połaczeń z telefonią stacjonarną - i wtedy mogła by być np oferta "nielimitowane rozmowy wewnątrz jakiejś tam sieci komórkowej i na wszystkie stacjonarne"..
  Jak narazie to telefonie dostarczały tylko np darmowe rozmowy w określonych godzinach czy dniach, potem PLUS GSM jako pierwszy wprowadził "nielimitowane połączenia wewnątrz własnej sieci" potem chyba był DIALOG (mam tutaj na myśli duże sieci - działające w całym kraju lub na dla większej firmy telekomunikacyjnej)
  Teraz liczył bym właśnie na kolejną poprawkę - w danej sieci komórkowej i wszystkie stacjonarnej (takie coś mogła by np wprowadzić któraś z nowo powstających operatorów komórkowych).
  Potem - po cichu zaczął bym liczyć na to iż telefonia stacjonarna zgłosiła by się do URTiP z wnioskiem, iż są traktowane na nierównych zasadach z telefonią komórkową,telefonia komórkowa każe sobie płacić słono - a sama za grosze bierze połaczenia na nry stacjonarne - stąd telefonia stacjonarna nie może skutecznie konkurować z komórkami.. - wtedy urząd by pomyślał - i nakazał by także operatorom komórkowym obniżyć znacznie opłaty międzyoperatorskie za połaczenia - nakazał by także by telefonia komórkowa także dała innym możliwość ryczałtu,itp...
  W ten sposób ceny spadły by znacznie - i za jakiś czas było by możliwe to, o czym pisałem..
  Ciekawy jestem, czy to nastąpi kiedyś - a jeśli tak - to kiedy...??
  pozdrawiam
  PS - jak narazie liczę tylko na to by w stanfdawrcie stało się to, że z telefonów na kartę - połączenia na (na początek) daną sieć komórkową i wszystkie stacjonarne = max 10gr/min brutto *(i naturalnie naliczanie sekundowe pozostało w standardzie). I licze, że rozpoczynające działalność telefonie kom. sprostają moim wymaganiom:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.