Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 krytykuje ostatnią decyzję URTiP

Tele2 krytykuje ostatnią decyzję URTiP

WitekT 4 Marca 2005 17:35

0 0

W ocenie Tele2 decyzja o uwolnieniu lokalnej pętli abonenckiej na warunkach narzuconych przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty nie służy faktycznej liberalizacji rynku telekomunikacyjnego.

Według Tele2, za wysokie są również ceny za uwolnienie łącza oraz miesięczne opłaty abonamentowe.
W ocenie spółki, ceny zaproponowane przez URTiP w ramowych warunkach umów, są w zdecydowanej większości kopią odrzuconej uprzednio przez URTiP propozycji oferty ramowej Telekomunikacji Polskiej i należą do najwyższych w Europie. Poza tym, w opinii operatora, w umowie ramowej w kształcie zaproponowanym przez URTiP, jest szereg niekorzystnych dla operatorów alternatywnych rozwiązań technicznych i proceduralnych oraz dodatkowych obciążeń finansowych, które mogą być dowolnie ustalane przez TP. Wszystko to rodzi zagrożenie, iż TP będzie w stanie uczynić całe przedsięwzięcie zupełnie nieprzewidywalnym i nieopłacalnym dla firm nastawionych na obsługę klientów indywidualnych, jak Tele2 - poinformowała spółka.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet