Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 dogania Netię

Tele2 dogania Netię

sirmark 17 Marca 2004 09:57

0 0

Jak wynika z badania TNS Telecoms Index, realizowanego cyklicznie przez TNS OBOP, w styczniu 2004 największy wzrost znajomości wspomaganej - o 4 punkty procentowe - odnotowało Tele2. Nieco mniej, bo o 3 punkty, wzrosła znajomość Telefonii Dialog.

Niezmiennie od początku realizacji badania największą znajomością spontaniczną może się pochwalić Telekomunikacja Polska, wskazują na nią niemal wszyscy badani (w styczniu '04 - 99%). Na drugim miejscu w rankingu operatorów znajduje się Netia, wymieniona w styczniu przez 57% ankietowanych. Tele2, trzeci w rankingu operator telefoniczny, rozpoznawany był przez nieznacznie mniejszy odsetek badanych - 56%, Dialog zna natomiast 21% badanych.
obop 5 03

Źródło tekstu: TNS Obop     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet