Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 dogania Netię

Tele2 dogania Netię

sirmark 17 Marca 2004 09:57

0 0

Jak wynika z badania TNS Telecoms Index, realizowanego cyklicznie przez TNS OBOP, w styczniu 2004 największy wzrost znajomości wspomaganej - o 4 punkty procentowe - odnotowało Tele2. Nieco mniej, bo o 3 punkty, wzrosła znajomość Telefonii Dialog.Niezmiennie od początku realizacji badania największą znajomością spontaniczną może się pochwalić Telekomunikacja Polska, wskazują na nią niemal wszyscy badani (w styczniu '04 - 99%). Na drugim miejscu w rankingu operatorów znajduje się Netia, wymieniona w styczniu przez 57% ankietowanych. Tele2, trzeci w rankingu operator telefoniczny, rozpoznawany był przez nieznacznie mniejszy odsetek badanych - 56%, Dialog zna natomiast 21% badanych.

obop 5 03

Źródło tekstu: TNS Obop     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-211-26-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet