Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 dla małego biznesu

Tele2 dla małego biznesu

LuiN 1 Lutego 2008 18:35

0 0
Tele2 od 1. lutego rozszerza swoją ofertę o dwa warianty ofert dla klientów biznesowych: Tele2 60 minut oraz Tele2 100 minut.

Tele2 60 minut kosztuje 42,70 zł brutto miesięcznie, czyli tyle samo co Plan TP Standardowy. W przeciwieństwie do oferty TP, Tele2 60 minut zawiera pakiet 60 minut na rozmowy lokalne i międzymiastowe.

Z kolei plan Tele2 100 minut oferowany jest w takiej samej cenie jak Plan TP 60 minut, jednak zawiera więcej minut wliczonych w abonament.




Źródło tekstu: Tele2     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2008-02-01 19:34:58

    Ale bez sensu. Żadna rewolucja, 60 minut w TP kosztuje 50 zł a u nich 43. I to ma być obniżka? Specjalnie z tego powodu ktoś z nimi podpisze umowę na dwa lata? Już to widzę...

  • 0

    2. ~jojo  2008-02-01 19:37:29  host: egu82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale za to "plan Tele2 100 minut oferowany jest w takiej samej cenie jak Plan TP 60 minut". ;-D

  • 0

    3.  2008-02-01 20:08:46

    a ja tam mam abo 27zł w tele2 i jestem zadowolony...

  • 0

    4. ~niko  2008-02-01 20:26:41  host: as1-214.poleczki.dialup.inetia.pl

    do krystian1022>>> jakim cudem skoro w t2 najmniejszy abonament wynosi 38,- brutto?? ps. widze ze masz neostrade. a na socjalnym NEO nie ma. odp.

  • 0

    5. ~Chrome_TP  2008-02-01 20:32:59  host: akd172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szczerze mówiąc musiałbym mocno zapić dzień wcześniej aby brać tel do firmy od Tele2... już prędzej ja harpagan z TP wziąłbym tel z Dialogu, Netii, lub innego opa:P

  • 0

    6.  2008-02-01 22:56:39

    ~niko na socjalu w tepsie neo nie ma , ale w tele2 jest, ja płace abonament 27 zł i w tym mam 10 minut na lokalne i międzymiastowe, a potem 60 gr za impuls 3 minutowy, da się, tylko ten abo w tele2 nie jest reklamowany, po prostu sprzedają te droższe...

  • 0

    7. ~jankor  2008-02-01 23:17:50  host: cmpc-089-239-113-186.cnet.gawex.pl

    jankor.Mam pytanie do Witka T. Tele2 podstępem wpisała mnie na listę swoich klientów.Kiedy się o tym dowiedziałem(po 2 tygod.)anulowałem zlecenie preselekcji.Tele2 wystawiła mi rachunek za wykonane połączenia za który zapłaciłem.Następnie Tele2 przysłała mi rachunek na kwotę 100zł za zerwanie umowy,którego nie zapłaciłem.Umowy nie zrywałem .Czy oni coś mi mogą?

  • 0

    8. ~ukenamuniu  2008-02-02 00:35:41  host: nat-go2-1.aster.pl

    ~jankor: wyślij skargę do UKE na Tele-2. I od razu na TP, bo pewnie zapłacisz za ponowne przyjęcie do grona "przyjaciół TP".

  • 0

    9. ~xxx  2008-02-02 04:58:19  host: acxi104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co tzn podstępem jeżeli podpisałeś w umowie klauzulę że jeśli zrezygnujesz przed upływem 12 miesięcy to 100zł kary to mogą

  • 0

    10. ~ddas  2008-02-02 08:41:32  host: host-89-229-192-16.gizycko.mm.pl

    do ~jankor; niby jak cię podstępem "wpisali" do Tele2??? Pewnie podpisałeś coś wcześniej nie czytając, więc do kogo ty teraz masz pretencję???

  • 0

    11. ~Chrome_TP  2008-02-02 16:06:23  host: 212.160.172.70

    #10 niekoniecznie trzeba coś podpisać - np jak masz neo i zamówisz telefonicznie bsa albo zadzowni pani i się zgodzisz to wniosek np netia moze przeszłać do tp o przygotowanie bsa a sama umowa do podpisu przyjdzie do ciebie po fakcie - nie raz już miałem taką akcje i klient mówił "ale ja niczego nie podpisałem" co nie zmiania faktu że wniosek jest... Także w tych sprawach może być podobnie ;]

  • 0

    12. ~  2008-02-02 18:10:49  host: chs190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O tej firmie juz chyba powiedziane zostalo wszystko. Ale podsumowac mozna jednym slowem: NIE. Naprwde lepiej wziac Netie, ktora nie naciaga, a po prostu atrakcyjna oferte popiera solidna usluga.

  • 0

    13. ~ukenamuniu  2008-02-02 18:13:57  host: nat-go2-1.aster.pl

    Chrome_TP: ludkowie z Tele-2 dzwonią do naszych abonentów i mówią: dzwonię z telekomunikacji...

  • 0

    14.  2008-02-02 19:29:25

    ukenamuniu: ja pamiętam jedną sytuację, z rok temu. Siedzę przy kompie w domu rodziców, nagle przez drzwi słyszę "...darmowe rozmowy od 18". No - Tele2 mówię. ;) Podchodze do mamy w drzwiach i pytam - "a pan z jakiej firmy?". A on - "z telekomunikacyjnej". Ja do niego - "czemu wstydzi się pan przyznać, że jest pan z tele2?". Koleś "to może ja już pójdę". ;)

  • 0

    15. ~ukenamuniu  2008-02-02 23:13:46  host: nat-go2-1.aster.pl

    WitekT-cytuję z wykazu kar UKE: "Tele2 Polska • 1 mln zł – kara nałożona 3.11.2006 r. za naruszenie obowiązków informacyjnych w procesie telefonicznego zawierania umów. To jest jedyna kara nałożona przez Prezesa UKE, która została już zapłacona bez odwoływania się do sądu". Z Twoich doświadczeń i moich (powroty oszukanych abonentów) wynika, że kara nie objęła wszystkiego. Może tak nową za oszustwa??

  • 0

    16. ~jankor  2008-02-03 19:06:11  host: cmpc-089-239-113-186.cnet.gawex.pl

    Dzięki za info (ukenamuniu,xxx,ddas,Witek T. i inn.)Ja nie mam do nikogo pretensji,chyba że do siebie.Podpisałem umowę nie czytając jej,gdyż uwierzyłem w zapewnienie akwizytora,że warunkiem aktywacji umowy jest wykonanie połączenia.W dalszym ciągu upieram się że nie zerwałem tej umowy,gdyż wybierając prefiks mogę realizować połączenia przez tele2.

  • 0

    17. ~mister  2008-02-03 19:07:13  host: chello087206049021.chello.pl

    nie wroze tele2 sukceu, a juz od jakiegos czasu na rynku a opinia o nich zamiast sie polepszac, to sie pogarsza ,a ludzie uciekaja raczej do netii niz tych mniejszych operatorkow.

  • 0

    18. ~krukin  2008-02-11 16:44:57  host: ejk62.internetdsl.tpnet.pl

    Z tego co czytałam, to Tele2 nie jest tym mniejszym operatorkiem tylko najpoważniejszą konkurencją dla monopolu TPSA (zeszły tydzień, bodajże Rzeczpospolita). To raczej Netia jest tym mniejszym.

  • 0

    19. ~boniek  2008-02-20 14:39:59  host: 63.96.141.163

    jeśli coś lepszego jest oferowane w tej samej cenie co coś gorszego, to jak zwykle pewnie jakiś podstęp się za tym kryje. kiedyś korzystałem z t2 i bardzo się przejechałem. nie byłem nigdy jeszcze tak źle traktowany. teraz w Polsce mam internet w netii i muszę przyznać, że w końcu udało mi się trafić na profesjonalną firmę. net jest szybki. przez pierwsze 3 miesiące za 9 zł. nie ma się czym przejmować, tylko korzystać :)

  • 0

    20. ~Poszkodowany  2008-04-15 14:51:47  host: pc09.ibib.waw.pl

    Tele2 żąda 100zł kary za zrobienie preselekcji. Nie podpisywałem takiej umowy (tylko umowa istna). W rozmowie telefonicznej nie powiedziano nic o karach, nawet nie znałem wtedy słowa "preselekcja" (3 lata temu). Jakim prawem? Jak mogę się bronić? Chcę się jakoś przeciwstawić.

Dodaj swoją opinię